Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 wyprzedany... w Japonii

38 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 11:32, Tymon15 napisał:

Pepsi ale debil z ciebie fanboyu przerośniętego gameboya(Wii) Graj sobie w tego zasranego
Hydraulika


...

No pogratulowac ale dziwi mnie, że to właśnie xbox 360 został wyprzedany a nie ps3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Microsoftowi gratulujemy sprzedania wszystkich ośmiu Xboksów 360 w Japonii.
Owned. ;)

Bardzo dziwne, doprawdy bardzo dziwne... Od lat wiemy już, że w krajach Azjatyckich jest głównie popyt na konsole Sony i Nintendo. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - nakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD XD XD! Po takich komentarzach do newsów czuję, że chyba czas zmienić serwis informacyjny na coś co nie jest stronnicze, oraz dodaje newsy szybciej. Komentarz żałosny, szczyt fanbojstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:32, Tymon15 napisał:

Pepsi ale debil z ciebie fanboyu przerośniętego gameboya(Wii) Graj sobie w tego zasranego
Hydraulika


Przykro mi jest, ale muszę Ciebie poinformować, że:

Po 1. To nie jest artykuł o Wii
Po 2. Wii to żaden przerośnięty gameboy
Po 3. Mario jest grą, w którą przez długi czas zagrywali się znacznie starsi ludzie niż Ty.
Po 4. Nigdy jeszcze nie zauważyłem, żeby pepsi faworyzował w jakikolwiek sposób Wii, czy Xbox''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, czy Wy ludzie naprawde nie macie juz poczucia humoru? mam x360 ale wiem jakie sa realia w japonii - pepsi trafil z commentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż - nie ma się co oburzać, wiadomo przecież że 360 w Japonii sprzedaje się słabo - heh, to ale było zaskoczenie jak teraz zeszły z półek japońskich sklepów wszystkie egzemplarze :)

Pepsi ---> Jeśli na codzień również prezentujesz taki "humor" na poziomie zera absolutnego, to serdecznie współczuje tobie, twoim bliskim i przyjaciołom, którzy chcąc czy nie muszą wysłuchiwać tych, pożal się boże "dowcipów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:45, gmx napisał:

omg, czy Wy ludzie naprawde nie macie juz poczucia humoru? mam x360 ale wiem jakie sa
realia w japonii - pepsi trafil z commentem :)


Trafił i to bardzo ;) Dlatego sam zastanawiam się jaka liczba tych X''ów została wyprzedana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej to może źle że tak dobrze im idzie?
Może lepiej niech nie sprzedają w ogóle i będziecie mówić że dobrze bo są na składzie i nie zabraknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gowno warty news... bez podawania konkretnych liczb i przedzialu czasowego, dostajemy newsa z zerowa zawartoscia informacji... dno!

no i stronniczosc pepsiego tez mi sie nie podoba... nie zeby zaraz "fanboy! fanboy!" ale to podsumowanie jest ni smieszne, ni do przemyslenia ot chamska odzywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować