Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention - targi czas zacząć!

17 postów w tym temacie

fett

Games Convention to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez - o ile nie najistotniejsza - w branży elektronicznej rozrywki. W tym roku targi odbywają się w dniach 21-24 sierpnia. Nie mogło tam zabraknąć i naszych wysłanników! Zapraszamy do przeczytania o tym, co przygotowaliśmy!

Przeczytaj cały tekst "Games Convention - targi czas zacząć!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok wybiorę się na Games Convention autem , bo w tym roku nie da rady. W tym roku jest wiele fajnych gierek (np. Prince of Persia ) ale szkoda że nei bedzie Gears of War 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ani w najbliższych latach nie ma szans żebym pojechała na Games Convention, ale może jak dorosnę to się wybiorę z raz czy dwa, chociaż to nigdy moim marzeniem nie było. Czekam na relację z gram.pl i oczywiście na to, co napiszą w nowym CDA o GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że GTA 4 na PC już spiracili tę betę z GC, tekst z pirackiej strony:

"Uwaga!
Dodam od siebie że to wersja beta która została zaprezentowana w Niemczech w Lipsku i posiada bardzo dużo błędów, trzeba mieć pada a grafika bardzo powoli sie ładuje podczas lotu np. helikopterem. Wrzuciłem to z powodu desperatów którzy nie mogą się doczekać".


ŻALLLLLLLL, tę grę piracić to Herezja jak i złooo tak samo jak piracic Orange Boxa i CS''a, ja z tego powodu że GTA 4 mogło nie być na PC, specjalnie kupię Orginał, z powodu multi to samo, i bede robił brechę na tych stronach, aż mnie zbanują.

Nie wiem jak to zrobili, albo że Rockstar maczał w tym paluchy w celu usunięca błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaramy się by znalazly się informacje o większości (możliwie wszystkich) nowych tytułach.
gonimy mocno nasz 3team, a chłopaki ganiają po prezentacjach już od 8.00.

większe paczki z informacjami i nowościami, będziemy wrzucali bardzo późnym wieczorem lub rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pomogę. Myliłem się co do tego, że Zapomniane Bóstwa robi PB (żebyście widzieli moje zdziwienie). Według gothic.gram.pl gra jest tworzona przez nieznane indyjskie studio Trine Games. Spellbound im w tym pomaga. Mimo że zabroniono robić zdjęć kilka już jest w sieci
http://www.worldofgothic.de/gothic4/index.php?go=screens&dir=gothic3addon_fot os
http://www.worldofgothic.de/gothic4/index.php?go=screens&dir=gothic3addon_fotos
M usiałem dać drugiego bo ten pierwszy nie działa i za cholerę nie chce się zmodyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw e 3 2008 teraz Games Convention no i dalej nic nie zaprezentowali z gry WET pamientacie wogule apowiedz tej gry cicho i glucho o niej a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relację staram się przeglądać na bieżąco, ale niestety mam tyle pracy, że nie zawsze jest to możliwe.

Artykuły, wiadomości są na wysokim poziomie, cieszę się, że większość na temat GC 2008 i gier, jakie są na nim zaprezentowane mogę poczytać w moim ulubionym serwisie ;-) Nie chcę mi się za bardzo lookać na IGN, Gamespot, bo po prostu brakuje mi czasu, chociaż z chęcią bym to robił. Pożyjemy, zobaczymy - mam nadzieję, że te targi przyniosą sporo gorących informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Games Convention wiązałem od początku wielkie nadzieje , tym bardziej po kolejnym ograniczonym E3. Ale jak do tej pory jestem bardzo mocno zawiedziony , nie pojawiło się nic specjalnie ciekawego , filmiki nie są zachwycające i w ogóle wydaje mi się całe to Games Convention schodzi na psy , człowiek spodziewa się czegoś fajnego , a tu figa z makiem i bardzo niewiele naprawdę interesujących informacji... Jak dla mnie to porażka na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:44, master matrox napisał:

Relację staram się przeglądać na bieżąco, ale niestety mam tyle pracy, że nie zawsze
jest to możliwe.

Co roku z tego samego powodu wyrywam sobie włosy z głowy. I faktycznie: rokrocznie mam ich coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować