Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Red Alert 3 - lista aktorów ujawniona

13 postów w tym temacie

Harpen

Electronic Arts na targach Games Convention 2008 zaprezentowało listę aktorów, którzy pracują obecnie nad przerywnikami filmowymi do Command & Conquer: Red Alert 3. Przypomnijmy, że gra pojawi się na PeCetach i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 w październiku.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Red Alert 3 - lista aktorów ujawniona " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Jak patrzę na nazwiska takie jak Curry czy Simmons... cóż, jestem zadowolony. Tylko coś nam Stormare szwankuje w roli naukowca. Jest taki... dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te nazwiska z listy aktorów występujących w Command & Conquer: Red Alert 3 , są raczej mało znane. Gdyby nie nazwy filmów obok nazwisk aktorów to pewnie w ogóle bym ich nie kojarzył. Ale najważniejsze jest to aby aktorzy ci mieli dobrą dykcję i żeby aktorki były ładne. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc dosyć ciekawy pomysł powrotu do pomysłu cutscenek w FMV.

Dnia 21.08.2008 o 15:20, Sebat1 napisał:

Szkoda że te nazwiska z listy aktorów występujących w Command & Conquer: Red Alert 3
, są raczej mało znane.


Tim Curry w grach nie jest żółtodziobem - występował we Frankensteinie i dwóch częściach Gabriela Knighta (cz. I i III). I za te ostatnią rolę cenię go najbardziej, dał tam po prostu miażdżący popis. No ale trzeba się tym interesować po prostu...

Dnia 21.08.2008 o 15:20, Sebat1 napisał:

Gdyby nie nazwy filmów obok nazwisk aktorów to pewnie w ogóle
bym ich nie kojarzył. Ale najważniejsze jest to aby aktorzy ci mieli dobrą dykcję i żeby
aktorki były ładne. xD


No jeśli obejrzałeś fotkę, to widać, że Gemma ma duże cycki, nie? Aż dziw że jeszcze nigdzie nie pozowała topless. Co do reszty obejrzyj trailer.

http://www.gametrailers.com/player/38591.html
Tim Curry to 1:35.

Słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:06, Vojtas napisał:

Tim Curry w grach nie jest żółtodziobem - występował we Frankensteinie i dwóch częściach
Gabriela Knighta (cz. I i III). I za te ostatnią rolę cenię go najbardziej, dał tam po
prostu miażdżący popis. No ale trzeba się tym interesować po prostu...

Nie interesuje się więc nie wiem , nawet logiczne. :)

Dnia 22.08.2008 o 22:06, Vojtas napisał:

No jeśli obejrzałeś fotkę, to widać, że Gemma ma duże cycki, nie? Aż dziw że jeszcze
nigdzie nie pozowała topless.

xD Ale masz skojarzenia , ja tylko wspomniałem o ładnych aktorkach , a Ty tylko o jednym... ;]

Dnia 22.08.2008 o 22:06, Vojtas napisał:

Co do reszty obejrzyj trailer.
http://www.gametrailers.com/player/38591.html
Tim Curry to 1:35.

Słyszysz?

Jakoś dziwnie to wszystko brzmi , sam nie wiem , coś jakby aktorzy parodiowali swoje postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:25, Sebat1 napisał:

> Co do reszty obejrzyj trailer.
> http://www.gametrailers.com/player/38591.html
> Tim Curry to 1:35.

Dnia 23.08.2008 o 15:25, Sebat1 napisał:

Jakoś dziwnie to wszystko brzmi , sam nie wiem , coś jakby aktorzy parodiowali swoje
postacie.


To fakt. Ale myślę, że takie jest właśnie założenie - żeby przypominało to filmy klasy B. Obsadę (jak na grę) zebrali naprawdę niezłą. Ale cóż, EA stać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holi Shit! Obsada niezła i po trailerze widać, że będzie super. Tim Curry, Jonathan Price, J.K. Simmons czy Peter Stormare nadadzą serii kopa. Październik będzie czerwony :] A babeczki, jak to zwykle bywa miły dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc kolorystykę gry zniechęciła mnie na wejściu ale jak przeczytałem recenzje i obejrzałem trailery i zobaczyłem obsadę uznałem że jest to konieczny tytuł naprawdę 1 klasa EA Games cały czas mnie zadziwia a Aktorzy aktorami liczą się AKTORKI zagrane naprawdę świetnie a gra sama w sobie wypas polecam. Jej gra aktorskaa najbardziej mi się podobała a koniec kampani Aliantów był świetny szkoda że nie było wybory kto przeszedł ten wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować