Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – pierwsze wrażenia

70 postów w tym temacie

Fajna rzecz ta edycja rozszerzona ;), oprócz ogromnego patcha, ładne stylowe pudełko i kilka bajerów w środku dla tych, którzy są maniakami bądź nie posiadają Wiedźka jeszcze powinni to kupić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesada... Wiedźmin i tak nieźle sprzedał się już na całym świecie, a tu dalej trzeba jechać na fali... zgarnąć ile się da! a niby skąd ja wiedziałem, kupując Wiedźmina, że za niecały rok będę musiał wydać jeszcze 20zł, by mieć to co inni mają w cenie takiej jaką ja zapłaciłem za to samo tyle, że biedniejsze a tak oni wychodzą na tym lepiej bo ja wydaję cenę Edycji rozszerzonej plus 20zł :D super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może dla tego że gra miała już swoje 5 min, i to normalne że cena gry spada w dół. Tak czy siak, można pobrać to wszystko z netu więc po co te pytania ? Jak dla mnie zrobili kawał dobrej roboty by podrasować swoje dziecko, jak ktoś tworzył kiedyś jakąkolwiek grafike, film, efekt, to wie że ma się ochotę po czasie poprawić wiele rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Kupię Update bo podstawową już mam , Wiedźmin jest wg mnie najlepszym RPG , grywalnością przebił nawet TES''a 4 ktory był moim ulubionym RPG dopóki niezagrałem w Wiedźmina .Zresztą REDzi zawsze odwalają kawał dobrej roboty Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 21:14, Mejz napisał:

.Zresztą
REDzi zawsze odwalają kawał dobrej roboty Pozdro ;)

Hmm, dość kontrowersyjne stwierdzenie o firmie, która stworzyła jedną grę...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja wypasiona to dobra opcja dla mnie, bo moja plyta sie "zniszczyla", nie przeszedlem wkoncu Wiedzmina do konca, nie chcialo mi sie bawic z wymiana plyt, dorwalem inna gierke i o tym zapomnialem teraz mysle, by kupic ta rozszerzona edycje, bo Wiedzmina ogolnie dostalem w prezencie ;) Jak dla mnie fajna opcja, ze dopiescili swoja gierke, poprostu dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować