Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft otwiera polskie biuro!

69 postów w tym temacie

pepsi

Francuski gigant podbije Polskę! Ubisoft, jedna z najważniejszych firm w branży elektronicznej, otworzy swoje kolejne przedstawicielstwo w Warszawie celem umocnienia pozycji spółki na rynku wschodnioeuropejskim. Poinformowano o tym podczas tegorocznych targów Games Convention.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft otwiera polskie biuro!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy do nich w końcu trafi, że Polska jest częścią europy środkowej, a nie wschodniej?

Co do tego, że kilku polaków znajdzie w kraju pracę - fajnie, tylko właściwie co mnie to obchodzi? Potanieją dzięki temu gry? A może będzie w nich z tego powodu więcej słowiańskich elementów? No jakoś nie wydaję mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:25, Palladyn1 napisał:

Ciekawe kiedy do nich w końcu trafi, że Polska jest częścią europy środkowej, a nie wschodniej?


nie, Może i geograficznie Polska lezy w środku Europy, ale ze względów historycznych jeszcze dłuuugo będzie stawiana na równi z krajami wschodnioeuropejskimi (Ma na myśli Węgry, Ukraine, Białoruś etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Super! Szczerze to mało mnie to obchodzi ale fajnie, ze ktoś sobie przypomniał, ze Polska to nie kraj 3 świata ;)"

Jak to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Region wschodnioeuropejski ma potencjał, by stać się kluczowym dla sektora gier video"
Taa, jak tylko ludzie zaczną zarabiać 10x tyle, co teraz, i przestaną piracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:53, Khasim napisał:

"Region wschodnioeuropejski ma potencjał, by stać się kluczowym dla sektora gier video"
Taa, jak tylko ludzie zaczną zarabiać 10x tyle, co teraz, i przestaną piracić.

Różnie to można odbierać. Mogło im chodzić o produkcję gier w niedalekiej przyszłości właśnie w tym rejonie. A zarobki to nasze fatum. Takie już zostaną dopóki żyć będzie ostatni człowiek w jakikolwiek sposób związany z PRLem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:17, yetixxl napisał:

Uff, dobrze, że nie EA...

Po pierwsze jest juz EA Polska. Po drugie dlaczego dobrze, ze nie EA?

Ciesze sie, ze pojawiaja sie kolejne firmy w Polsce. Mam nadzieje, ze dzieki temu polski bedzie niedlugo w grupie standardowych jezykow i nie bedziemy musieli tak czesto czekac na opoznione premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO jest news tygodnia, a nie wiedźmin (no offence ;))
Moje pytanko: w tym biurze będą tylko "dyrygować" tutejszym rynkiem czy zajmą się też produkcją gier? bo jeżeli też tym 2-gim to powodem może być jeszcze to, że w Polsce ostatnimi czasy powstaje sporo naprawdę ambitnych i dobrych projektów (ba! Zaczęli do nas już jakiś czas temu napływać spece z zagramanicy). Anyway, zobaczymy co z tego wyniknie ^^.

ps. oddział będzie się nazywał Ubisoft Poland czy Ubisoft Warsaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super informacja. Przynajmniej będą od razu wydawać gry spolszczone (choćby tylko kinowo) w takim samym terminie jak w innych państwach europejskich (tak było z Crysisem od EA jeśli się nie mylę), tzn. mam taką nadzieję heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować