Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft otwiera polskie biuro!

69 postów w tym temacie

"Ubisoft znany jest z profesjonalnego podejścia do biznesu"
A EA pewnie nie ma profesjonalnego podejścia do biznesu? Fakt jest taki, że jak jakaś firma nie jest w biznesie profesjonalna, to nie staje się takim gigantem jak EA czy Ubi (czyli po prostu tzw. korporacją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz upewnić się czy w Polsce im się opłaca a także przeanalizować dokładnie polski rynek gier i popyt na te gry nie trwa parę dni ;D Musieli to brać pod uwagę i kto wie czy nie wahali się z myślą "Kurcze wypali czy nie wypali" xD


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho nie ma się z czego cieszyć. Pamiętacie jaki był bałagan z EA Polska? Ceny gier wysokie, dotychczasowi partnerzy w dystrybucji na lodzie, gracze z pomocą techniczą to samo i tak na dobra sprawę dopiero po roku EA Polska przestała być tylko informacją na papierze.
Ale bardziej niż los cenegi martwią mnie ceny które moga podskoczyć do poziomu EA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:51, Thoor napisał:

"Super! Szczerze to mało mnie to obchodzi ale fajnie, ze ktoś sobie przypomniał, ze Polska
to nie kraj 3 świata ;)"

Jak to nie?


No pewnie, że to trzeci świat. W końcu nie możesz wyjść z domu, żeby cię nie postrzelili, przychód na jedną osobę w twoim kraju wynosi dwa dolary... no i oczywiście zero telewizji, internetu, wolnych mediów itp...

Ech ta Polska... w takich chwilach zaczynam zazdrościć kolegom z Zimbabwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. To jest cholernie dobra wiadomość. Jak tak dalej pójdzie to niedługo konsola będzie stała w co drugim domu. Lub jakiś inny sprzęt do grania. A w polsce będą powstawały tytuły na miarę gier unreal tournament, gears of war, motostorm, FF/ bioshock itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:30, Ufo2 napisał:

No to jeszcze Codemasters, Nintendo, Lucas Arts (choć tego prędko nie widzę xD) i już
nie będę zrzędził xP


Haha, LucasArts, jasne... jedyny producent, który mało którą swoją grę pozwala polonizować i wydawać w normalnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to tylko nie oznaczało, że coś dziwnego przyjdzie Ubisoftowi do głowy i nagle zaczną wszystkie swoje gry od razu w polskim języku wydawać, oczywiście chodzi o pełne lokalizacje bo kinówki to mogą być jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...), a Polska jest głównym kołem napędowym tych zmian, ze względu na gwałtownie rosnący rynek konsolowy".

Rynek konsolowy w Polsce ostatnimi czasy niezwykle rośnie, tutaj mogę przyznać człowiekowi rację; Otaczają mnie kumple posiadający głównie x360, niestety spiracone.

Ubisoft ze swoim biurem w Polsce to naprawdę świetna wiadomość, polski rynek growy dopiero teraz zaczyna się należycie rozwijać i imo Ubi napewno nam w tym pomoże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:32, jcraft napisał:

Oby to tylko nie oznaczało, że coś dziwnego przyjdzie Ubisoftowi do głowy i nagle zaczną
wszystkie swoje gry od razu w polskim języku wydawać, oczywiście chodzi o pełne lokalizacje
bo kinówki to mogą być jak najbardziej.


Jak ja kocham takie pozytywne nastawienie od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Może i będą jakieś lepsze lokalizacje gier od nich, kontrola tego jakaś... :P

Być może otworzą też jakieś studio, to mielibyśmy kolejne rodowite gry. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:46, Jaro7788 napisał:

> Oby to tylko nie oznaczało, że coś dziwnego przyjdzie Ubisoftowi do głowy i nagle
zaczną
> wszystkie swoje gry od razu w polskim języku wydawać, oczywiście chodzi o pełne
lokalizacje
> bo kinówki to mogą być jak najbardziej.

Jak ja kocham takie pozytywne nastawienie od rana...


Ja tak zawsze pozytywnie jestem nastawiony do pełnych polonizacji ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:02, jcraft napisał:

Ja tak zawsze pozytywnie jestem nastawiony do pełnych polonizacji ^_^


To potem się nie dziw, że żadna ci się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować