Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start pre-orderu Warhammer Online: Age of Reckoning

32 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 23:06, JaMES` napisał:

mogli dorzucic Zabójce Skavenow - zdecydowanie najlepsza część sagi o Gotreku...


Moim zdaniem najlepsze to Zabójca Trolli i Zabójca Demonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:19, HumanGhost napisał:

Mylisz się. Dwie bedą na początku żeby nie robić od razu wiekiego chaosu. Reszta stolic
zostanie dodana w uaktualnieniach po premierze. Twórcy nie chcieli sie rozdrabniać i
tworzyć od razu sześciu w obawie przed zbytnim rozciągnieciem konfliktu i brakiem balansu
ilościowgo miedzy poszczególnymi stronami konfliktu. :)

Chyba, że tak, niemniej pewne rozczarowanie jest. Zwłaszcza dla osób ceniących klimat, poza tym taki WoW startował z 6 stolicami.
A co z usuniętymi klasami w takim razie? Wiadomo czy one jeszcze zostaną wprowadzone czy je na stałe usunięto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za preorder. Zwykła przedsprzedaż samej gry...

Preorder bedzie w Europie od 28 sierpnia oficjalnie i zamawiając preorder dostaniemy dostęp do Open Bety od 7 września i itemy podobnie jak w EK tylko że inne oraz nie wiem jak będzie z Early Start.

To to nic innego jak zamówienie zwykłej gry bez niczego.

No chyba że gram zapomniał nam napisać o dodatkach do preorderu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:26, MacJak napisał:

Moim zdaniem najlepsze to Zabójca Trolli i Zabójca Demonów :)


4 pierwsze czesci ogolnie rzadza jesli chodzi o klimat, pozniej juz sie psuje
jednak o ile Zabójce Trolli czytało mi się dobrze, to Zabójce Skavenow dosłownie pochłonąłem, a Zabójce Demonów i Smoków przeczytałem z rozpędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 00:13, Czedwik napisał:

Chyba, że tak, niemniej pewne rozczarowanie jest. Zwłaszcza dla osób ceniących klimat, poza tym taki WoW startował z 6 stolicami.


Blablabla.. zdefiniuj klimat. ;]
Fakt, że też troche sie rozczarowałem, ale mówiąc szczerze to wyjasnienia twórców mnie usadysfakcjonowały i nie widzę powodu, aby to zaliczyć na jakiś wielki minus dla samej gry.

Dnia 21.08.2008 o 00:13, Czedwik napisał:

A co z usuniętymi klasami w takim razie? Wiadomo czy one jeszcze zostaną wprowadzone czy je na stałe usunięto?


Tego nie wiem. Czytałem tylko, że klasy zostały usunięte ze względu na trudności w balansie. Twórcy zapewne chcieli uniknąć głownej wady WoW''a - braku balansu między klasami. Zapewne pare nowych klas zostanie kiedys dodane. Może w update a moze w dodatku, jesli taki wyjdzie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 07:51, mordim3r napisał:

(...)To to nic innego jak zamówienie zwykłej gry bez niczego.

No chyba że gram zapomniał nam napisać o dodatkach do preorderu...


Właśnie, to samo zwróciło moją uwagę... Potwierdzenie braku bonusów lub ich ew. obecności przez kogoś kompetentnego byłoby bardzo miłe - przejrzałem szybko EA Store i D2D, tam wyraźnie zaznaczone są dostęp do OB, headstart i itemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie mamy pre ordery w naszym Gramowym sklepie ;-)

Fajnie fajnie, ale ja niestety nie skorzystam. Uniwersum Warhammera bardzo lubię, ale jednak w tą produkcję nie dane byłoby mi zagrać, a to za sprawą posiadania zbyt słabego komputera. Z drugiej strony - nawet gdybym miał lepszy, to zdecydowanie poczekałbym na recenzję. Dostępu do wersji trial niestety nie ma, dopiero gdy zamówi się pełną grę dostajemy możliwość zagrania w triala, co według mnie, delikatnie mówiąc jest dziwne. Swoją drogą, chyba zakupię książkę, którą dodajecie gratis do zamówienia tej pozycji. Mam w swojej kolekcji "Piętno Chaosu" i powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa ja sie chyba skusze jednak. Od LoTRO zrobilem sobie przerwe do czasu Mines of Moria, AoC... no tak, heh, zenadix. A WH Online prosze bardzo:

We are proud to announce that Warhammer© Online: Age of Reckoning™ has been dubbed ''Best Online Game'' at Games Convention! This is a very prestigious award – Games Convention is one of the largest and most important gatherings for the gaming industry in the world.

This prize is a highly tangible recognition of the success of WAR and combined with the amazing reactions from fans and journalists we are very proud of being able to offer this game to the European communities.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo może kiedy CDP rozpocznie wysyłkę ? Premiera jest niebezpiecznie blisko weekendu i mała obsuwa kuriera albo CDP i przesyłka może dojść w poniedziałek zamiast przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 08:30, Fenrisulfr napisał:

Czy wiadomo może kiedy CDP rozpocznie wysyłkę ? Premiera jest niebezpiecznie blisko weekendu
i mała obsuwa kuriera albo CDP i przesyłka może dojść w poniedziałek zamiast przed weekendem.


Mhm... dlatego ja odpuszczam sobie pre-order i po prostu zakupię grę w dzień premiery (lub dzień przed, bo i tak czasem bywa :) ) w MM lub Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować