Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Boję się o moje 130 zeta, które mam zamiar wydać na Fuel, bo mam spory problem z kartą graficzną (chyba). Podczas grania w GRID, TDU, a ostatnio także w Bloodrayne 2 komputer się zawiesza i zaczyna wyświetlać pojedyncze tekstury... Oczywiście jedynym ratunkiem jest reset ;/ Sterowniki mam najnowsze.

Jeżeli po pół roku czekania i jarania się każdym newsem o Fuel, gra mi wysypie po 2 min grania, to się chyba potnę jak jakieś EMO :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy mieć pewność.. gra pojawiła się na torrentach czyli fizycznie w sklepach też jest dostępna jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, pogram na tym kompie na czymś powyżej minimalnych? Da radę średnie detale ustawić i grać płynnie?

C2Q6600
GF8800GS
2GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 07:17, St1m napisał:

Jak myślicie, pogram na tym kompie na czymś powyżej minimalnych? Da radę średnie detale
ustawić i grać płynnie?

C2Q6600
GF8800GS
2GB RAM



średnie a nawet maksymalne bez AA jak najbardziej w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:12, Kapas napisał:

Teraz możemy mieć pewność.. gra pojawiła się na torrentach czyli fizycznie w sklepach
też jest dostępna jupi :)


wieczorem mój ziomek coś mówil, ze już gre będzie miał to się wbiję do niego i trochę pogramy. Relacja z grania jeszcze dzisiaj ale nie liczcie na dużo, gra dostaje słabe komentarze od użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę... działa świetnie żadnych spowolnień żadnych niewidzialnych ścian.. model jazdy jest specyficzny, ale nie tragiczny jak to niektórzy pisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już grałem i powiem szczerze że gra mi się nawet spodobała zwłaszcza jazda ''ot tak sobie, dla jaj'' :P. Graficznie jest lepiej niż jak myślałem. Model jazdy jest całkiem przyjemny i łatwo można się do niego przyzwyczaić. Jedyną bolączką jest GPS, który zmienia decyzje jak kobieta ;D. "A może tu... czekaj , czekaj może jednak tam... nie jednak pierwsza opcja byłą najlepsza" to jest coś w tym stylu. Ale największa pochwała dla gry należy się za piękne widoczki... Uooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale największa pochwała dla gry należy

Dnia 02.07.2009 o 19:43, Carnage13 napisał:

się za piękne widoczki... Uooo.


O tak.. i rozwaliły mnie odległości w tej grze.. wydaje sie że to jest blisko a w rzeczywistości do takiego pierwszego lepszego vista point trzeba minąć kilka górek :D To jest BOSKIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja naprawdę w tą grę wątpiłem... Żałuje... O to co teraz powiem proszę mnie nie wyzywać :P. Grę sobie narazie ściągnąłem , ale jak tylko będzie kasa jak nic polecę do sklepu bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:56, Carnage13 napisał:

Ale ja naprawdę w tą grę wątpiłem... Żałuje...


I właśnie powinno żałować wiele osób oceniających tą grę po filmach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tutaj przedstawić moje kolejne spostrzeżenie: większość samochodów, które rzekome są świetne na asfalcie w rzeczywistości zachowują się na nim jak człowiek na rodeo. Lepiej im wychodzi jazda na szutrze (czy czymkolwiek jest droga niewyglądająca jak asfalt).

Następna sprawa: motory i quady (te drugie trochę mniej) są zbyt skoczne. Głupie 50km/h a fruwają w powietrzu jak balony. Dobrze chociaż, że można skorygować lot. Szkoda trochę, że tak się dzieje, bo często wyścig traci swoją dynamikę gdy trzeba wyhamować z 150km/h na 30 by nie wylecieć w powietrze jak Małysz ;)

Nie traktuję tego jak minusy gry, chciałbym jedynie by kolejna odsłona Fuela (o ile będzie była bardziej dopracowana technicznie; tym samym chciałbym większego realizmu, bo jednak to co jest w grze to asymulator pełną gębą :) Ale nie powiem...jeździ się świetnie (jeśli o grywalność chodzi), w końcu to TYLKO gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się coś jeszcze, tym razem będę chwalił :)

W grze występuje przynajmniej 1 (jeszcze wszystkiego nie odkryłem)

Spoiler

wyścig w zamieci, a raczej burzy piaskowej - podczas jazdy w takiej chmurze piachu dosłownie nic nie widać, oprócz 10 metrów drogi przez przednim zderzakiem, a podczas przejeżdżania przez checkpoint trzeba mocno trzymać pada (moment gdy "robią nam zdjęcie'' dosłownie oślepia na chwilę) - naprawdę ciężko przejść.



Wyścigi
Spoiler

z tornadami też są super - fakt, są oskryptowane, ale i tak są emocje, dużo się dzieje i dzięki temu ma się ochotę na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 23:53, Kapas napisał:


Byłem u qmpla, pograłem z godzinę i narazie dałem sobie spokój. Ta gra jest po prostu nudna jak flaki z olejem.
Może jeszcze jutro zajdę i pogram kolejną godzinę.

Ps, możesz mi zapodać fotkę twojej gry? Bo kolegi wersja jakaś dziwna była. Niby z Anglii a dziwnie wygladała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 23:57, Citkowsky napisał:

Byłem u qmpla, pograłem z godzinę i narazie dałem sobie spokój. Ta gra jest po prostu
nudna jak flaki z olejem.


A ja sobie gram i nie narzekam, sporo nudniejszych gier mialem :P To jest tytul dla eksplorerow. Tutaj moge spedzic godzinke tylko sobie jezdzac bez celu a same widoczki to wciaz mnie rozwalaja, jeszcze zadna inna gra, z Crysisem wlacznie, nie miala tak malowniczych pejzarzy.
Swoja droga achievementy sa takie troszke uzalezniajace i chce sie je po kolei zaliczac, takie male questy wewnatrz gry, nie zwiazane z sama "fabula" tejze.

Dnia 02.07.2009 o 23:57, Citkowsky napisał:


Ps, możesz mi zapodać fotkę twojej gry? Bo kolegi wersja jakaś dziwna była. Niby z Anglii
a dziwnie wygladała.


Co to znaczy ze dziwnie wygladala?? Zreszta Game rozsylal ta gre dopiero przedwczoraj to jak ten twoj kolega mogl ja juz miec (na Amazonie, Play.com i w innych sieciach dopiero 03.07 jest premiera). Ja swoja dostalem wczoraj ale ja z Game dostaje wszystki paczki nastepnego dnia ze wzgledu na miejsce zamieszkania (UK).
Co do wygladu pudelka to takie jest:

20090703072121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 07:25, MorTimer napisał:

to jak ten twoj kolega mogl ja juz miec (na Amazonie, Play.com i w innych sieciach dopiero
03.07 jest premiera).


W Sklepach (MM i Empiki) gra już jest na pułkach od dwóch trzech dniach - i tak jest nie tylko u nas, ale i za granicą ( np w Belgii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 07:52, Kapas napisał:

W Sklepach (MM i Empiki) gra już jest na pułkach od dwóch trzech dniach - i tak jest
nie tylko u nas, ale i za granicą ( np w Belgii)


A to przepraszam, ale w zwiazku z ciaglymi obsuwami i przekladaniem daty premiery (mimo, iz w Game miala premiere 26.06 to i tak dostepna byla dopiero od 2.07) cos mi sie juz pokielbasilo calkowicie.

Ecko09

Tak gra ma GfW Live a co sie z tym wiaze achievementy i inne dziadostwa dzialaja znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 07:52, Kapas napisał:


> to jak ten twoj kolega mogl ja juz miec (na Amazonie, Play.com i w innych sieciach
dopiero
> 03.07 jest premiera).

W Sklepach (MM i Empiki) gra już jest na pułkach od dwóch trzech dniach - i tak jest
nie tylko u nas, ale i za granicą ( np w Belgii)



zarzuć mi fotkę twojej wersji, chodzi mi szczególnie o instrukcję itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fag, ja zamówiłem na ultimie, gdzie pisze, że premiera jest dopiero... 7 lipca. Co za tym idzie, mój preorder dopiero wtedy mi przyjdzie ;//
SHIT SHIT SHIT
A ja chciałem zagrać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować