Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Oryginalnie napisane przez premium051981 z GOLu:

FUEL (PC). ODRADZAM. Jeśli ktoś miał kiedykolwiek problemy z programami (grami)zabezpieczonymi przez SecuROM to szczerze odradzam Fuela. Ja okazałem się frajerem i kupiłem ten BUBEL. BUBEL ponieważ nie znam łagodniejszego określenia dla programu który jest zabezpieczony nie tylko przed kopiowaniem, ale również przed uruchamianiem.
Miałem już kiedyś podobny problem. Kupiłem MotoGP 08, też zabezpieczony FATALNĄ IMITACJĄ ZABEZPIECZENIA w postaci SECUROM. Aby uruchomić tę gierkę konieczna była bardzo liczna korespondencja z dostawcą. Oczywiście ze strony dostawcy kontaktowały się zemną FATALNE IMITACJE IT MANAGIERÓW. „Fachowe” porady nic nie dały. A były to porady typu:
proszę sprawdzić czy wymuszenie uprawnień administratora rozwiąże problem, proszę odinstalować programy do tworzenia napędów wirtualnych, proszę odmontować czytniki kart pamięci, proszę zainstalować to, proszę zainstalować tamto, proszę wysłać screen, proszę wysłać plik analizy DxDiag, proszę wysłać plik analizy AnalysisLog, i tego typu dyrdymały.
No i na koniec otrzymałem linka do ściągnięcia aplikacji którą musiałem zainstalować w miejscu w którym mam zainstalowaną grę. Według IT MANAGIERÓW była to aplikacja. W moim odczuciu był to najzwyklejszy crack. Czyli musiałem scrackować oryginalny program. Tak więc kupiłem ORYGINALNEGO PIRATA. Oczywiście w mailu była notatka że jest to informacja POUFNA. A ja się pytam: poufna dlaczego? Dlatego, że sprzedają BUBEL? A co mnie to … obchodzi? Niech ludzie wiedzą że IT MANAGIERY za chwilę obudzą się z ręką w nocniku, bo wciskają ludziom programy zabezpieczone nie tylko przed skopiowaniem ale zabezpieczone również przed uruchomieniem.
I z tym BUBLEM FUELEM mam to samo. Teraz też musze wymieniać maile. Tylko teraz odbywa się to po angielsku. Pewnie trochę czasu minie zanim angole zrozumieją, że muszą mi wysłać CRACKA do SCRACKOWANIE ORYGINALNEGO OPROGRAMOWANIA :) . Oni też na pewno na początku będą się mądrzyć ale z czasem dojrzeją do CRACKA Pewnie jak już uruchomię gierkę to okaże się nawet fajna, ale póki co to z płytki Fuel mogę sobie zrobić co najwyżej podstawek do kawy.
Chyba musze oduczyć się kupowania oryginalnych gier.


Uważam, że bardzo dobrze scharakteryzował to co robią z graczami twórcy gier...to są jaja jak cholera!
Warte przeczytania. Mam nadzieję, że autor nie oburzy się za tą kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę problemu, scrakuje i już...

Dzwonię do ultimy, bo chcę odwołać zamówienie i pojechać sobie kupić Fuel w Empiku, ale oczywiście nikt nie odbiera... Na maila też nie ma odpowiedzi. :/ Ostatni raz coś zamawiam na Ultimie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:17, Kraju napisał:

> Sterowanie jest nieco "ukonsolowane", przypomina te do Burnouta, ale co za problem
skoro
> można zmienić.

Skoro kolega dużo wyżej miał na spacji gaz to coś jest nie tak. Nie można popełniać takich
błędów ze sterowaniem w tak ważnej grze "Mistrzów Kodu".

Raczej gierce Asobo, Codemastersi tylko wydają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:34, Kirabaxior napisał:

Raczej gierce Asobo, Codemastersi tylko wydają :P


A Asobo jest Codemasterów, więc gra Codemaster. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:26, ziemia1993 napisał:

Ja tam nie widzę problemu, scrakuje i już...

Dzwonię do ultimy, bo chcę odwołać zamówienie i pojechać sobie kupić Fuel w Empiku, ale
oczywiście nikt nie odbiera... Na maila też nie ma odpowiedzi. :/ Ostatni raz coś zamawiam
na Ultimie :/

Co najzabawniejsze, w sklepie LEMu gra jest dostępna, a przecież to wydawca. Wysłałem do nich mejla. Ciekawe co mi odpowiedzą właśnie na ten temat. Jeśli znowu coś będą piepszyć o braku dostępności, to odwołuje zamówienie. Mam dość czekania. Zamówię w sklepie Lemu i będę miał 3x szybciej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:42, Ecko09 napisał:

Te vista Points to jakieś punkty widokowe, ta? Jak je rozpoznać? Są jakoś zaznaczone
czy co?


Tak - punkty widokowe. Na mapie są zaznaczone w ten sposób: z ziemia wyrasta słup zielonego światła, na końcu którego jest także zielone koło a w środku trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:03, Kirabaxior napisał:

> Ja tam nie widzę problemu, scrakuje i już...
>
> Dzwonię do ultimy, bo chcę odwołać zamówienie i pojechać sobie kupić Fuel w Empiku,
ale
> oczywiście nikt nie odbiera... Na maila też nie ma odpowiedzi. :/ Ostatni raz coś
zamawiam
> na Ultimie :/
Co najzabawniejsze, w sklepie LEMu gra jest dostępna, a przecież to wydawca. Wysłałem
do nich mejla. Ciekawe co mi odpowiedzą właśnie na ten temat. Jeśli znowu coś będą piepszyć
o braku dostępności, to odwołuje zamówienie. Mam dość czekania. Zamówię w sklepie Lemu
i będę miał 3x szybciej,

Domyślam się ,że niektórzy z was mają za daleko do saturna,mm czy empiku i są skazani na sklepy internetowe.Ja po ostatniej przygodzie ze sklepem gram.pl(reklamacja na którą musiałem czekać ponad miesiąc)powiedziałem dość tego i już więcej nie kupię gry w sklepie internetowym.Do najbliższego centrum handlowego mam 30km i gdy mam ochotę na jakąś grę wsiadam w samochód 20 min jestem na miejscu i nie muszę się martwić czy ktoś raczy z łaski swojej przysłać moją paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:20, Sarturias napisał:

Uważam, że bardzo dobrze scharakteryzował to co robią z graczami twórcy gier...to są
jaja jak cholera!


A czemu uważasz, że twórca gier jest winien, że gość ma skopaną konfigurację, albo bajzel na kompie?? Ewidentnie widać, że gość nie ma problemu z grą, tylko z secuROMem. Bo gdyby jedna gra mu poszła, a druga nie, to wina leżała by po stronie wydawcy, bo coś źle zrobił, a jeżeli ogólnie u niego secuROM nie może zatrybić tak jak należy, to jest ewidentna wina jego kompa. Takich przypadków jest na szczęście ułamek procenta, z tym że najgłośniej o nich słychać...
A mój Fuel właśnie do mnie jedzie:) i za godzinkę będę go już miał:D
Przez weekend nie ma mnie dla nikogo;p Chociaż nie. Zrobie se przerwę na F1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2009 o 14:20, Sarturias napisał:

Uważam, że bardzo dobrze scharakteryzował to co robią z graczami twórcy gier...to są
jaja jak cholera!
Warte przeczytania. Mam nadzieję, że autor nie oburzy się za tą kopię.


A ja uważam, że to kolejny bełkot niezadowolonego frustrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 17:45, ziemia1993 napisał:

odwołałem zamówienie na tej zasranej ultimie... jutro dupa w samochód i do najbliższego
empiku. :)

Odpisali mi, że gierki już mają, ale jako że trwa autoryzacja, to gry wyślą w poniedziałek.
Akurat w poniedziałek wieczorem wracam od brata z wakacji, to gierkę powinienen mieć już w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:49, Kirabaxior napisał:

Odpisali mi, że gierki już mają, ale jako że trwa autoryzacja, to gry wyślą w poniedziałek.
Akurat w poniedziałek wieczorem wracam od brata z wakacji, to gierkę powinienen mieć
już w domu ;)


"to gry WYŚLĄ w poniedziałek."
Więc dojdzie we wtorek lub środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym postem,ale securomy securomami,najgorsi na rynką są steal...sry. steam. to co oni wyprawiają to jest karygodne...ale rozumiem tego gościa który czuje sie oszukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:00, NecroVisioneR napisał:

Zgadzam sie z tym postem,ale securomy securomami,najgorsi na rynką są steal...sry. steam.
to co oni wyprawiają to jest karygodne...ale rozumiem tego gościa który czuje sie oszukany


Steam to najgorsze gówno jakie powstało w zabezpieczeniach. (sry za słowo na g, ale musiałem xD) Nie dość że kradzież konta to bułka z masłem, to jeszcze zakupionej gry nie można sprzedać, bo ze sprzedażą danej gry łączy się sprzedaż całego konta. Jedyny plus steama to to że gry działają bez płytki, ale to akurat małe pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:55, Kraju napisał:

"to gry WYŚLĄ w poniedziałek."
Więc dojdzie we wtorek lub środę.

Powiedzmy, że wrócę zmęczony, położę się spać, obudzę się o 11, zjem śniadanie, pogram w cokolwiek, a tu cyk paczuszka przychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:53, Kirabaxior napisał:

Powiedzmy, że wrócę zmęczony, położę się spać, obudzę się o 11, zjem śniadanie, pogram
w cokolwiek, a tu cyk paczuszka przychodzi :P


U mnie kurier zawsze przywoził paczki o 9/10. xD
A tak wogóle to na Ultimię jakiego mają kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:55, Kraju napisał:

> Powiedzmy, że wrócę zmęczony, położę się spać, obudzę się o 11, zjem śniadanie,
pogram
> w cokolwiek, a tu cyk paczuszka przychodzi :P

U mnie kurier zawsze przywoził paczki o 9/10. xD
A tak wogóle to na Ultimię jakiego mają kuriera?


UPS na 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:16, Falkoner napisał:

UPS na 90%.


To źle. Najlepszy jest według mnie DPD. Zamawiałem za pośrednictwem ich usług już dużo rzeczy i nigdy żadnych problemów. A przesyłka zawsze lądowała u mnie w domu na drugi dzień od jej wysłania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować