Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Kapas i Citkowsky: ciągle nie rozumiem, czego wciąż się licytujecie, kto ma lepszą opinię o grze i kto więcej kilometrów przejechał. Uważam, że przejechanie około 300km już daje ogromne pojęcie o grze. (około 170km na skos z terenów pustynnych aż do ośnieżonych gór przez lasy i jeziora), reszta (130km) to wyścigi: jeden wyścig długodystansowy (czyli endurance jako challenge), wyścig quadem, motorem, samochodem i monster truckiem i można wystawić ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:03, Sarturias napisał:

Kapas i Citkowsky: ciągle nie rozumiem, czego wciąż się licytujecie, kto ma lepszą opinię
o grze i kto więcej kilometrów przejechał. Uważam, że przejechanie około 300km już daje
ogromne pojęcie o grze. (około 170km na skos z terenów pustynnych aż do ośnieżonych gór
przez lasy i jeziora), reszta (130km) to wyścigi: jeden wyścig długodystansowy (czyli
endurance jako challenge), wyścig quadem, motorem, samochodem i monster truckiem i można
wystawić ocenę.



Dla tego kolegi powyżej 200 czy 300km daje ,,jakieś minimalne" pojecie o grze.
,,ale jakieś mgielne pojęcie faktycznie może dać."

Także dojdę do tego tysiąca i wystawie ostateczną ocenę. No chyba, ze nie zdąrze przed wtorkiem bo gre musze oddac ale postaram sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:03, Sarturias napisał:

Kapas i Citkowsky: ciągle nie rozumiem, czego wciąż się licytujecie, kto ma lepszą opinię
o grze i kto więcej kilometrów przejechał. Uważam, że przejechanie około 300km już daje
ogromne pojęcie o grze. (około 170km na skos z terenów pustynnych aż do ośnieżonych gór
przez lasy i jeziora), reszta (130km) to wyścigi: jeden wyścig długodystansowy (czyli
endurance jako challenge), wyścig quadem, motorem, samochodem i monster truckiem i można
wystawić ocenę.


Tak zgodzę się, ale kiedy Citkowsky pisał, po zagraniu kierownicą(!) w tą grę, że jest cienka to była to duża przesada już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 17:00, player000 napisał:

kiedy odblokowywuje sie tornado? Aktualnie jestem w 4 obozie (zaliczam w kolejności w
której się odblokowywują)


Tornada są tylko w niektórych wyścigach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dorwałem grę. Jakie wrażenia? Nijakie...

Gra po 2 min zawiesza się (słychać w głośnikach ''bzzzzzzzzzz'') i koniec. Wracam z nad morza i oddaję kompa do serwisu, bo nie jest to nic z oprogramowaniem (sterowniki nowsze, starsze, te do płyty głównej i w końcu format), komp spełnia wymagania zalecane... Na razie jestem 120zł i pół roku czekania w dupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 17:22, player000 napisał:

a kiedy się pojawiają i jaki wpływ mają na wyścig?


Wyglądają dość efekciarsko i pojawiają się losowo uruchamiane skryptem co boli troche.. rozwalają otoczenie rzucają na droge różne większe ( ciężarówka) i mniejsze ( pralka) rzeczy utrudniając przejazd.. taki bajerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:03, Sarturias napisał:

Kapas i Citkowsky: ciągle nie rozumiem, czego wciąż się licytujecie, kto ma lepszą opinię
o grze i kto więcej kilometrów przejechał. Uważam, że przejechanie około 300km już daje
ogromne pojęcie o grze. (około 170km na skos z terenów pustynnych aż do ośnieżonych gór
przez lasy i jeziora), reszta (130km) to wyścigi: jeden wyścig długodystansowy (czyli
endurance jako challenge), wyścig quadem, motorem, samochodem i monster truckiem i można
wystawić ocenę.

I zobacz, o tym mówiłem. Właśnie to sprawia, że gra się w grę fajnie i jest po co grać. To jak z TDU - jeden chce pokonać drugiego. Tutaj można "pokonać" innego po prostu znajdując rewelacyjną miejscówkę. A na tak dużym terenie jest czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu 300km... eee, za mało żeby się wypowiadać;), dopiero 2 regiony na 100% zrobiłem, to co to było przy takim ogromie tego wszystkiego do zwiedzenia:D Wczoraj prawie do 4 rano, a ciekawe do której dzisiaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:16, AdamSloma napisał:

Po przejechaniu 300km... eee, za mało żeby się wypowiadać;), dopiero 2 regiony na 100%
zrobiłem, to co to było przy takim ogromie tego wszystkiego do zwiedzenia:D Wczoraj prawie
do 4 rano, a ciekawe do której dzisiaj hihi


Przestrzenie tam są ogromne, ale szkoda że nie ma całkowicie otwartego świata jak w TDU czy Paradise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:16, AdamSloma napisał:

Po przejechaniu 300km... eee, za mało żeby się wypowiadać;), dopiero 2 regiony na 100%
zrobiłem,


No ja już 5 regionów na 100 % zrobiłem bez dwóch wyścigów.. obecnie jestem w 6 i mam przejechane 1945 km :)

>Przestrzenie tam są ogromne, ale szkoda że nie ma całkowicie otwartego świata jak w TDU czy Paradise.

tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:34, Kapas napisał:

tzn ?


Chodzi mi o różne wybory które się dokonuje w głównym menu gry. Nie to co np. w TDU że trzeba było jechać we wskazane miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:37, Kraju napisał:

> tzn ?

Chodzi mi o różne wybory które się dokonuje w głównym menu gry. Nie to co np. w TDU że
trzeba było jechać we wskazane miejsce.


w Fuelu też tak można jeździć przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:47, Kraju napisał:

Ale nie za bardzo o to mi chodziło. :P


A o co ? no sprecyzuj ? :P o "tuning" kierowcy i auta ? no to faktycznie tego na mapie sie nie da zrobić w Fuelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:49, Kapas napisał:

A o co ? no sprecyzuj ? :P o "tuning" kierowcy i auta ? no to faktycznie tego na mapie
sie nie da zrobić w Fuelu..


Dokładnie o to. :) Bo jakoś w menu to brzydko wszystko wygląda. A po tamtych produkcjach przyzwyczaiłem się że muszę gdzieś pojechać aby coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować