Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V – największa lokalizacja od czasów Baldur’s Gate!

173 postów w tym temacie

Kafar -> Twoja teoria jest ok, ale to tylko teoria. Nieznani nowi aktorzy maja taka podstawowa wade ze nawet jak sa dobrzy sa niestety nieznani i nowi :) Jesli Linda cos zwali bedzie po kim jezdzic, a jesli zwali nieznany nowy aktor, to co w tym ciekawego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Hmm widać trza będzie z zachodu ściągać:( w sumie i tak przed marcem będę na zachodzi to się kupi:) Dziwne: na Amazonie.com piszą, że gra ma być już 28 lutego, zaś na Amazon.uk 31 marca.
Czyżbyśmy byli miesiąc do tyłu? Znowu piraci będą się śmiać w twarz:/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:20, Pan Zbrodni napisał:

Lokalizacja lokalizacją, ale nie zapomnijcie proszę o usunięciu bugów utrudniających samą grę
podczas betatestów. Bo przy wydaniu Heroes IV nie popisaliście się, Panowie. Pamiętam, ile
patchy należało ściągnąć, aby HoMM IV (podstawka) działała bez błędów i dało się ukończyć poszczególne
kampanie... Bo dubbingować może nawet Michał Wiśniewski z Mandaryną, jeżeli gry jest nie do
przejścia.


Ilośc patchy wynikała ze sposobu i stanu wydania gry przez dewelopera. Niestety, czasem nie mamy mozliwości technicznych poprawienia błędów producenta zanim on tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:57, maniekk napisał:

Witam.
Hmm widać trza będzie z zachodu ściągać:( w sumie i tak przed marcem będę na zachodzi to się
kupi:) Dziwne: na Amazonie.com piszą, że gra ma być już 28 lutego, zaś na Amazon.uk 31 marca.
Czyżbyśmy byli miesiąc do tyłu? Znowu piraci będą się śmiać w twarz:/
Pozdrawiam.


zważywszy na to, że gra jest fazie 2 beta testów, 28 lutego jest nierealną datą wydania gry w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa lokalizacja od czasuw BG? Może i tak, lecz sama gra się liczy, a lokalizacja to tylko uprzyjemnienie samej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaryjanCDP
Tu nie chodzi czy ktoś zwali czy nie. Bo jesli wy wykonacie dobrze prace to napewno niepozwolicie by bylo zwalone. Oczywiście są ludize ktorzy lubią Linde (jego rodzina i slesicki oraz pazura:) fakt nie duzo :P ale to nadal bedzie jego glos. Za glosem Tatiany też nie przepadam uwazam go za syfiasty ale wiem ze potrafi jakoś go kontrolować.

Wiec nie mozesz mowic ze nowy aktor cos zwali i nie bedzie po kim jechac bo w koncu to CDP musialo by mu pozwolic zwalic cos :)

Czy nie mozecie wypuscic ang/pol wersji ? po prostu z nakładka? To jest pytanie bo czasami można takie cos wynegocjowac;]].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 15:36, DEViANCE napisał:

Wiem jak się pisze Baldur''s Gate, bo sam mam wszystkie częsci. Mi chodzi o słowo "od
czasów Baldur''s Gate!"
Jedynie słówko "od".


Ups, sorry, ale po prostu przy pisaniu "Nie powinno być czasem od czasów Baldurs Gate?" nie postawiłeś apostrofu i to rzuciło mi się w oczy jako pierwsze :) Zwracam honor :)

Co do aktorów: moim zdaniem gwiazdy zatrudnione przy polonizacji oprócz tego, że są profesjonalistami (lub też nie) mają jeszcze jedną zaletę - mogą być dobrą reklamą dla samej gry i przyciągnąć wielu nowych graczy, którzy do tej pory nie spotkali się z Serią. Poza tym, wolę usłyszeć najpierw próbki dźwiękowe, zanim zacznę po nich jechać albo nich chwalić :) Mam nadzieję, że CDP posłucha podpowiedzi fanów i zamieści jakieś ''jajcarskie'' teksty Pana Bogusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się bać czy warto kupować HoMMV... polskie :( Nie interesują mnie WIELKIE nazwiska podkładające głosy, interesują mnie DOBRZE podłożone głosy... heh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze ale wy sie czepiacie...o byle co...jak dla mnie jest super nawet nie wiedzilem ze tyle osob bedzie udzielalo glos..myslalem ze bedzie trzeba czytac all jak w 4 czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes Might & Magic V (PC)
By: Ubisoft, Nival Interactive
Release Date: Mar 22, 2006

Mam nadzieję, że premiera polskiej wersji nie zostanie opóźniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

azra3l: No ale skoro sa to dobrzy aktorzy, to i dobrze wykonuja swoje robote prawda? Foremniakowa ma (moim zdaniem) dobry glos, olbrychski tak samo. Lindy nigdy nie slyszalem w produkcji zwiazanej z Fantastyka (narazie slyszalem go tylko w kryminalach i sensacjach :) ), a pozostalych dwoch aktorow nigdy nie slyszalem. Chociaz jestem troche zawiedziony ze nie ma w tej grupie pana Fronczewskiego. Na pewno kazdy slyszal juz go w jakiejs grze, wg mnie jest on bardzo dobry w tym fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że ci czterej aktorzy i jedna wokalistka mogą wyjść całkiem dobrze. Każdy z Nich ma specyficzny na swój sposób głos. Sam wprawdzie nie lubie Tatiany O. bo jak dla mnie to śpiewa (przepraszam za wyrażenie) "żabim" głosem, ale Ona tak tylko śpiewa jak by posłuchać Jej głosu w jakimkolwiek wywiadzie jest zupełnie inny.

Jeśli chodzi o obawy o złą gre aktorską bo ktoś tam gdzieś w jakimś filmie beznadziejnie zagrał, to trzeba pamiętać, że jedno to grać w filmie, a zupełnie co innego to podkładać głos do filmu. Zgoda w obu przypadkach potrzebne są talenty aktorskie, ale moim zdaniem jest kilku aktorów, których wole jak coś dabbingują (np. Jerzy Sztur, choć i aktorem jest przewspaniałym) jak i takich, których wole oglądać na ekranie niż słuchać ich dabbingu (np. Eddie Murpfy, choć dabbing do Shreka był super).

Ja będe optymistą i zarysykuje stwierdzenie, że ten dubbing może nam jeszcze sprawić miłą niespodzienkę (mam taką nadzieję).

PS. Piotra Fronczewskiego troche mi w dabbingu będzie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że będzie kicha, ale co by nie mówić jest takie ryzyko bo nie przypominam sobie za wielu dobrze podłożonych gier, a za to kilka z źle :P

btw. grę już jakiś czas temu zamówiłem na gram.pl (dvd only) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a wiec kampania w HOMM''ie V bedzie bardziej rozwinieta niz w poprzednich czesciach (na to wychodzi skoro maja byc dialogi) ja sie ciesze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jesli chodzi o strone HOMM''a piatki (ta strone homm5.gram.pl) to czemu tam ciagle sa stare nowinki? ;/ nic sie nie zmienia od czasu "Beta tesy juz w ten czwartek!"...Nie ma nic o polskiej wersji dialogow, o tym ze beta testy sie opoznily do poniedzialku, o tym ze juz wystartowaly...Zalogo gram.pl popracujcie nad tym prosze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(najwidoczniej nie moge jakos zamiescic wszystkiego w jednym poscie :D) Zauwazyl juz moze ktos ze na stronie glownej gram.pl na gorze jest pasek z wiadomosciami o HOMM V w Polsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wyciągam wnioski i przypominam sobie premiery ważnych ,tytulów w swiecie gier kmputerowych i czerpiac z tej wiedzy obstawiam date Polskiej premiery gry na maj. Zanim wyciagna wnioski z beta testów ,ogarną się co sie dzieje minie duzo casu... potem juz w Polsce B. Linda nie bedzie miał czasu na pierduły i tak zakwitna kasztany i HOM&M V bedzie na matury ... i znowu nikt nie zda w jakiejs tam szkole.HAHAHA
To tylko moje chore domysły. Obym sie mylił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować