Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: GTA IV na PC - pierwsze szczegóły

96 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono - obrazki] Dzięki targom Games Convention poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące pecetowej wersji największej premiery tego roku, GTA IV. Ujawnił je przedstawiciel Rockstara, Steve Hahnel. Gra ukaże się pod koniec listopada bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: GTA IV na PC - pierwsze szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że w multi gta 4 nie grałem. To stwierdzam jedno. Esencją tej gry jest tryb single i nie sądze żeby coś mogło to zmienić. Chyba że jakaś rewolucja w serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się, mogliby już powiedzieć przybliżone wymagania sprzętowe do GTA IV, bo jak na razie to tylko to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV było jedną z gier, dla której kupiłem Xboksa 360 i nie żałuję. To znaczy, nie żałuję tego, co przeżyłem w trybie single player, bo multi można określić jednym słowem - LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGIIIIII. Jeśli na PC będzie normalna lista serwerów z wyświetlonym pingiem a lagi nie będą tak wszechobecne, to może skuszę się i na wersję pecetową.
Swoją drogą, następne 6 miesięcy to po prostu raj dla fanów gier action-adventure - Gears of War 2 (na razie tylko na X'a, ale port pewnie też będzie...), Star Wars: The Force Unleashed (tu, na niestety dla niektórych, stuprocentowy konsolowy exclusive) Mirror''s Edge, Prince of Persia, Bionic Commando, GTA IV PC, Prototype (o ile wyjdzie we wczesnym 2009)... Rany, chyba trzeba się podlizać babci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miało wyjść 18 i 21 października :>

Mam tylko nadzieję że początkowy loading nie będzie tak długi jak na konsolach, że sterowanie będzie wygodne, że filmiki będą w HD i że wymagania nie będą z kosmosu (albo raczej że gra będzie dobrze zoptymalizowana i nie będzie ciąć "bo tak jej się podoba").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało cos tych informacjii... ;>
Wymagania i jakby mogli to jeszcze jakis gameplay zarzucic.
Mozna sie spodziewac wiecej informacjii o GTA IV na PC w najblizszych dniach ? czy to juz wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że mam GTA IV na xboxa (gra dla której kupiłem 360), to w wersję na PC też się zaopatrzę. No chyba, że wyjdzie wzorcem San Andreas za 200zł (pamięć mnie nie zawodzi? bo chyba taka cena była w dniu premiery?), to wtedy sobie odpuszczę, drugi raz nie będę tyle płacił :) Zgadzam się z Khasimem, trzeba brać kredyt, ewentualnie dotację od UE i czekać na wymienione tytuły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2gb ram na pewno nie bedzie wymagac bo bez przesady... jeszcze zadna gra nie wymaga wiecej niz 1gb wiec miala by historia wymagan gier komputerowych tak skonczyc do gory:D sadze, ze rwoniez bedzie to 1gb ram bo w gta sa tez sie durzo dzieje a wymaga zaledie 256mb a to sie rozni wlasciwie tylko grafika no i tam roznymi takimi rzeczami ale grafa wlasciwie najbardziej. A jak myslicie jaka bedzie cena? Ja obstawiam na 129.90zł i, ze bedzie tez edycja kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję na PS3 i się dziwiłem grafiką. Niby wszystko miało być super a tu wszystko rozmazane a gra nawet 720p nie ma tylko 640p. Przewidywałem że PC będzie miał lepszą grafę. Widać to już. Większość gier na konsole nie wychodzi w 1080p właściwie rzadko kiedy słyszy się żeby wyszła gra w tej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wszystko wypali na PC, na szczęście kompa mam w miarę dobrego jak Crysis na średnio- wysokich działa to i GTA IV uruchomię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza grafika była oczywistą oczywistością. Zaś reszta dodatków to tylko mało znaczące bajery, które cieszą, jednak zbytniego wpływu na rozgrywkę nie mają. Tak czy siak GTA 4 jest jedną z niewielu produkcji typu must have. Więc nawet jeśliby obcięli jakieś funkcje, zamiast je dodać, to i tak w dniu premiery popędziłbym do sklepu aby nabyć pudełko z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:14, Grinczar napisał:

Ale pytanie zadałeś... Od jutra jest GC, więc logicznie rzecz biorąc, można.


To dobrze, zapyalem sie bo juz myslalem ze to wszystko o GTA z GC ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować