Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Alpha Protocol – wrażenia z pokazu

13 postów w tym temacie

Ale super! Wszytskie ciekawe gierki przewidziane na 2009 (nie licząc GTA IV) a wtedy modernizację kompa robię. Więc zapowiada się smakowity start nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mejste


(...)" stwierdziliśmy, że zabijając go uratowaliśmy setki żyć" (...) nie żyć tylko istnień (vide Witcher :) )

(...) w 2009 roku ukazując się zarówno na PS3 oraz X360 jak i na PC.(...) przed "jak i " stawiamy przecinek. Tak między nami " w 2009 roku ukazując się na PC, PS3 oraz X360" - nazwy platform w kolejności alfabetycznej .


A swoją drogą zapowiada się ciekawy arpg. Znając O. gra pewnie będzie miała tysiące błędów ( vide K2 i NWN 2) ale o grywalność się nie obawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do jasnej ciasnej... to nie jest FPS, co najwyżej TPS. Naprawdę dziwi mnie to jak ludzie gubią się w znaczeniach (FIRST PERSON shooter i THIRD PERSON shooter), przecież to dziecinnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:44, Pile napisał:

Niczym James Bond. Znaczy się dużo seksu? :D


Jep. :) Ryan Ruciński z Obsidianu wypowiedział się w tej sprawie dla MTV Multiplayer. Seks ma być elementarną częścią gry (jakiś achievment podobno ma być z tym związany :P). (Hmm... już widzę jak setki ludzi kupi ten tytuł tylko po to, aby zdobyć to osiągnięcie).

@MadeinHell
Nie TPS, tylko TPP (third person perspective). Bo to nie shooter będzie, a cRPG z widokiem z trzeciej osoby, z elementami gry akcji. ;)

Alpha Protocol to jeden z najbardziej przeze mnie oczekiwanych tytułów RPG na pecety (że niby gra wyjdzie też na konsole? A kogo to obchodzi? :P). Gra naprawdę zapowiada się świetnie. Setting i sposób prowadzenia rozgrywki zaprezentowane w tej pozycji są rzadko spotykane pośród innych przedstawicieli gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z tych gier, na którą czekam w 2009. Może nie jest to taki must have jak Mafia II czy Prototype, ale w pierwszej piątce powinien się znaleźć :] Zainteresowałam się tą grą odkąd przeczytałam zapowiedź w CDA. W Mass Effecta jeszcze nie grałam, ale mam zamiar sobie kiedyś kupić, bo podobają mi się połączenia FPS i RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele słyszałem o tej grze , ale zapowiada się na całkiem niezłą mieszankę FPS-a oraz RPG. Ta gra nie zachwyca mnie na tyle abym chciał w nią zagrać , ale patrząc po screenach widać że grafika będzie bardzo ładna , a do tego to połączenie dwóch gatunków na pewno wyjdzie tej grze na dobre. Ale nie liczył bym na to że będzie to super wielki przebój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Obsidian dalej jedzie szlakiem utartym przez Bioware.
AP będzie działać na silniku Mass Effect, a system dialogowy też jest dość podobny...

Ale czy to źle? (Gdyby tylko lepiej radzili sobie z bugami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować