Zaloguj się, aby obserwować  
artur13

Heroes of Might and Magic V(edycja kolekcjonerska) czy edycja zwykla co wybrac?

29 postów w tym temacie

Witam mam prosbe do was, co wybrac edycje kolekcjonerska czy zwykla, te 30 zl to nie jest duzo ale ja 1 raz bende gral w Heroes of Might and Magic :D gralem u kumpli:P niewiem co robic wiec pomozcie widze ze narazie tyche egzemplarzy nie brakuje to niewiem co robic, zamowilem edycje dvd ale moge zamowic ta kolekcjonerska a tamta 5 dni przed wysylka odmowic przeciez sam niewiem... powiedzcie co zrobic i jaka wy kupujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym wybrał wer na dvd

sam wybrałem LEK :)

a tak na serio weź limitówke choć z drugiejs trony nie zabieraj egzemplarzy tym co są fanami od kilku lat Tobie w zupełności wystarczy zwykłą...

ja wybrałem LEK bo posiadam same oryginały od H2 do H3 i wszystkie dodatki + kroniki.. co do 4 to czekam na jakaś wyprzedarz bo niepołąca mi sie ją kupowac za 59 zł.. bo to w sumie nie taka dobra gra jak za takie pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie czy warto dopłacić 40 zł na poniższe elementy:

* Wykonaną z drewna skrzynię ze skarbami, w którą zapakowane będą wszystkie elementy pakietu!
* Mapę świata w formacie A2 (45 x 60 cm),
* Rozszerzoną instrukcję do gry,
* Album z artami,
* Film dokumentalny o powstawaniu polskiej wersji gry.

Jeśli tak to kupuj LEK, a jeśli stwierdzisz, że jest to Ci niepotrzebne to bierz zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie zamowilem edycje kolekcjonerska :D Bo jest skrzynka mapa ktora powiesze na sciane book z artami a ja lubie takie rzeczy :D filmik z robieniem polonizaji to mniej wolal bym CD z muzyka z gry Soundtrack lepszy by byl o wiele!!
Wiesz zeby te 40 zl piechota nie chodzi jak sam napisales ale ten wybor nalezy do ciebie :D my mozemy podac ci fakty takie jakie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie wam dzieki za pomoc powiedzcie tylko jeszcze cy zeby grac w sieci, czeba uzyc jednorazowy jakis kod czy to niebedzie wymagane, czy posadacze(zlodzieje) wersji pirackich benda mogli grac normalnie przez internet bo to jest bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:50, WolfClub napisał:

Ja osobiscie zamowilem edycje kolekcjonerska :D Bo jest skrzynka mapa ktora powiesze na sciane
book z artami a ja lubie takie rzeczy :D filmik z robieniem polonizaji to mniej wolal bym CD
z muzyka z gry Soundtrack lepszy by byl o wiele!!
Wiesz zeby te 40 zl piechota nie chodzi jak sam napisales ale ten wybor nalezy do ciebie :D
my mozemy podac ci fakty takie jakie sa.


40 zł?? podstawka kosztuje 99 zł a kolekcjonerska 159 wiec jesli nie ma WP to zapłaci 60 zł a jak ma to 30 zł wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:52, artur13 napisał:

Wielkie wam dzieki za pomoc powiedzcie tylko jeszcze cy zeby grac w sieci, czeba uzyc jednorazowy
jakis kod czy to niebedzie wymagane, czy posadacze(zlodzieje) wersji pirackich benda mogli
grac normalnie przez internet bo to jest bardzo wazne


Czlowieku zeby grac w necie napewno oryginalny klucz bedzie potrzebny STARFORCE jest tza przyznac
Drugie login z tego co widzialem jest na UBI wiec ... troszke tych zabezpieczen jest

A co do piratow to powinienes wiedziec ze na tym forum ten temat jest zakazany:D
Wywrotowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:54, WolfClub napisał:

> Wielkie wam dzieki za pomoc powiedzcie tylko jeszcze cy zeby grac w sieci, czeba uzyc
jednorazowy
> jakis kod czy to niebedzie wymagane, czy posadacze(zlodzieje) wersji pirackich benda mogli

> grac normalnie przez internet bo to jest bardzo wazne

Czlowieku zeby grac w necie napewno oryginalny klucz bedzie potrzebny STARFORCE jest tza przyznac
Drugie login z tego co widzialem jest na UBI wiec ... troszke tych zabezpieczen jest

A co do piratow to powinienes wiedziec ze na tym forum ten temat jest zakazany:D
Wywrotowcu :D


hehe ja tylko pytam i tak kupuje chyba EK sam jeszcze niewiem:( a co do wywrotowca to mialem kiedys robotnika ale slonecznego dnia mi nagle spadlo do wywrotowca niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>filmik z robieniem polonizaji to mniej wolal bym CD

Dnia 24.01.2006 o 14:50, WolfClub napisał:

z muzyka z gry Soundtrack lepszy by byl o wiele!!



Przecież ścieżka jest zawarta nawet w podstawowym zestawie. Ja biorę LEK i uważam, że to świetna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 15:26, Kanaima napisał:

gdzie mozna zamowic edycje kolekcjonerska?

a ty co dopiero wstałeś ze snu zimowego??

boze my tutaj już o becie agadamy a ten z takim hasłem ... trzymajcie mnie bo padne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować