Zaloguj się, aby obserwować  
artur13

Heroes of Might and Magic V(edycja kolekcjonerska) czy edycja zwykla co wybrac?

29 postów w tym temacie

a co do tematu miejmy nadzieje ze edycja kolekcjonerska bedzie wygladac tak jak wyglada na scrennie bo przesla jkas map narysownn od tak pudlo z jakiegos niewypolerowanego drewna hehe, tylko dziwia mnie ludzie co kupili sie w wowie edycje kolekcjonerska za 900zl to naprawde dziwne, ja mysle zeby kupic wowa ale ahh moze kiedys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 15:33, artur13 napisał:

a co do tematu miejmy nadzieje ze edycja kolekcjonerska bedzie wygladac tak jak wyglada na
scrennie bo przesla jkas map narysownn od tak pudlo z jakiegos niewypolerowanego drewna hehe,
tylko dziwia mnie ludzie co kupili sie w wowie edycje kolekcjonerska za 900zl to naprawde dziwne,
ja mysle zeby kupic wowa ale ahh moze kiedys:D


za 900 zl?? podaj linka bo jak nie ozbacze to nie uwierze.... ale linka do jakiej strony PL ... najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 15:39, Araondoion napisał:

a ja mam nadzieje, ze dzieki temu bedziesz mial mniej gier "od kumpli" czyli piratow ;p

co do wowa to zobacz ile kosztuja konta full epix ;p

full co? cpto są za konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sprzedaja za grube pieniadze konta ze swoimi posiadaja epicki ekwipunek czy tam jeden z najlepszych w grze, u nas ceny pod chodza nawet do 600 zł a za granica ida o wiele drozej...

Sorry za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec te EK WoW znajdziecie na allegro juz niema najwyzna pamietam cena to 920 zl a w srodku to samo wszyskto tylo ze: ladne pudelko i jestes ropoznawalny w grze jako poisadacz wersji EK no i ksiazka z artami a co do tego ze te postacie to rozumie bo sie ktos stara i wogle za 200 zl masz 60 lvl dobra postac i wtedy se mozna pograc ale nielepiej amemu stowrzyc?:P i sa nawet firmy co robic lvl ale zbieglismy teraz z tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować