Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Savage Moon - nowa gra na PSN

9 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Savage Moon to jedna z tych produkcji, które na targach Games Convention zostały pokazane po raz pierwszy. Ta kosmiczna edycja klasycznej, strategicznej rozgrywki "tower defense" jest kolejnym elementem ofensywy gier szykowanych wyłącznie na PSN.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Savage Moon - nowa gra na PSN" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:14, Kalejdoskop86 napisał:

O, fajnie się zapowiada, a TD było już np. w WC3, ale podobało mnie się jak nie wiem.
^^

Według niektórych, to właśnie w Wc3 jest jedna z najlepszych odmian TD. ;P
A tam całkiem jeszcze różnorodne jest... ;)

A tu coś zawaliło Starship Troopers(uprzedzono mnie, phi!). Sam typ gier Tower Defense jest raczej na krótką metę, bo przyciąga tylko na niezbyt długi czas, ale - przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:21, Gol Galad napisał:

Według niektórych, to właśnie w Wc3 jest jedna z najlepszych odmian TD. ;P
A tam całkiem jeszcze różnorodne jest... ;)

Ja się zaliczam do tych ludzi. W WC3 to TD jest najlepsze i najbardziej rozbudowane. :)

Dnia 21.08.2008 o 17:21, Gol Galad napisał:

A tu coś zawaliło Starship Troopers(uprzedzono mnie, phi!). Sam typ gier Tower Defense
jest raczej na krótką metę, bo przyciąga tylko na niezbyt długi czas, ale - przyciąga.

Owszem, ale zauważ, że jak ktoś ma mało czasu (np. gra godzinę dziennie) to miło tak sobie w TD popykać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie!

Szkoda tylko, że mi nie dane będzie zagrać w tę grę. Pierwsza i kluczowa sprawa, to płatność w Playstation Network - trzeba płacić kartą, a tej niestety nie posiadam, a tata nie jest zbyt chętny do tego typu płatności. Gdyby istniała możliwość zrobienia przelewu, na pewno bym to wykonał. Savage Moon zapowiada się na bardzo interesującą, małą produkcję - nawet jak na grę, która ląduje na Playstation Network jej grafika prezentuje się na dość wysokim poziomie. Pożyjemy, zobaczymy, liczę że ta gra odniesie sukces, bo zapowiada się naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować