Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii TopSeller cz. 4

9 postów w tym temacie

gram.pl

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami również i dzisiaj pragniemy nieco przybliżyć Wam tytuły, które już wkrótce ukażą się w serii TopSeller. To już ostatnia taka prezentacja, zatem przyjrzyjcie się uważnie, czy nic nie umknęło Waszej uwadze!

Przeczytaj cały tekst "Prezentujemy gry z serii TopSeller cz. 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz ze miałem to pisać... :D Przypomniałem sobie reckę EE III właśnie ją przeczytałem i tylko się uśmiałem porównując to z opisem w tym artykule. Panowie odrobinę uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osadnicy to ciekawa oferta. Ale lepsze będzie jednak wydanie z Ekstra Klasyki, więc ja poczekam :P
Z tych - Juiced mam, EE3 to kiepścizna, a na taką quasi mini-grę jak BCR szkoda czasu, jeśli sentymentu mało. Wolę grać dalej w Puzzle Questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała na siłę stąd coś wybierać to byłby to Juiced 2: Hot Import Nights. Na siłę, bo z własnej woli raczej bym na nic się nie zdecydowała. Strategii nie lubię, więc Empire Earth III odpada, a takie coś jak Bionic Commando mnie nie interesuje. Dlatego nie kupię stąd nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesująca gra z tych trzech to zdecydowanie Bionic Commando Rearmed , remake kultowej gry platformowej to wystarczające rekomendacja , natomiast Empire Earth III to bardzo słaba strategia , o wiele gorsza od swoich poprzednich części , a Juiced 2: Hot Import Nights to raczej średniej klasy wyścigi , ale dla wygłodniałych fanów nielegalnych wyścigów jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc... bieda z nędzą. Nie ma sie co łaszczyć na te odgrzewane kotlety w świeżej panierce. Na szczęście nowy rzut Extra Klasyki HIT prezentuje sie dla mnie znacznie lepiej i grać w co na pewno będę miał. Choć mimo wszystko trochę szkoda, bo liczyłem tutaj na Age of Empires III i na Neverwinter Nights II, a tu niestety nic z tego. Pozostaje mieć nadzieje że następnym razem będzie lepiej no ale gorzej już sie chyba nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować