Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Wideopaczka #2

23 postów w tym temacie

Tyle newsów i jak na razie żadnego dotyczącego screenów z dodatku do Gothica 3, czy choćby pierwszego trailera Risen. Trochę się na was zawiodłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może później będzie jakieś info o nowym Gothicu.
Ciekawie się zapowiada Cryostasis - dziwi mnie że bohater mimo potwornego zimna ma siłę się bić:)
Trailer NecroVision potwierdził moje przypuszczenia - gra jest robiona na podstawie Doliny Cieni (Deathwatch) którego to recenzję pisałem na swoim GSie - okres w którym się toczy gra, i te druty kolczaste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:13, verbum napisał:

Trailer Risen już od pewnego czasu jest do pobrania, więc jakiś dodatkowy link tutaj
zbyt wiele nie zmieni...

http://worldofrisen.de/index.php?section=download&id=9


Wiem, sam zapodałem tego linka w odpowiednim temacie na forum. Chodzi tylko o to, że skoro już tyle piszą o GC, to mogliby też wspomnieć co nieco o Gothicu oraz nowej grze Piranii. W końcu nie każdy jest w temacie i śledzi dokładnie wszystkie fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gothic.gram.pl podali nawet, że jest trailer z Arcania A gothic Tale, a tego nie ma nigdzie w sieci to chociaż jego mogli by tu dać. Bo jeśli chodzi o Risen to trailer był udostępniony do pobrania przed prezentacją na GC i to w HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle trailery blizzarda bija wszystko na leb.
Necrovision zapowiada sie ciekawie, ale ten trailer nie jest wart obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego towarzystwa najbardziej czekam na Heavy Rain. Mam przeczucie, że ta gra będzie miażdżyć.

PS. Ktoś z Wrocławia musi mi pożyczyć PS3, ale to dopiero w przyszłym roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:58, Mr Black napisał:

Tyle newsów i jak na razie żadnego dotyczącego screenów z dodatku do Gothica 3, czy choćby
pierwszego trailera Risen. Trochę się na was zawiodłem :).

Na pewno później będą newsy o Risen, G3 i Arcania: A Gothic Tale. Games Convention parę dni trwa przecież. ^^

btw. trailer Risen już wyszedł przecież... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 00:22, Kalejdoskop86 napisał:

> Tyle newsów i jak na razie żadnego dotyczącego screenów z dodatku do Gothica 3,
czy choćby
> pierwszego trailera Risen. Trochę się na was zawiodłem :).
Na pewno później będą newsy o Risen, G3 i Arcania: A Gothic Tale. Games Convention parę
dni trwa przecież. ^^

btw. trailer Risen już wyszedł przecież... ;)


Wiem, kurcze :) Sam zapodałem do niego linka na tym forum. Tłumacze tylko - już po raz drugi - że redakcja mogłaby w swoich relacjach z GC napisać również coś o Risen i Gothicu. W końcu to raczej popularne w Polsce gry (Gothic już teraz, Risen zapewne w przyszłości) i na pewno sporo osób chciałoby się o nich czegoś dowiedzieć, bez konieczności przeszukiwania wszystkich forów, stron fanowskich itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 01:06, Mr Black napisał:

Wiem, kurcze :) Sam zapodałem do niego linka na tym forum. Tłumacze tylko - już po raz
drugi - że redakcja mogłaby również w swoich relacjach z GC napisać coś o Risen i Gothicu.
W końcu to raczej popularne w Polsce gry (Gothic już teraz, Risen zapewne w przyszłości)
i na pewno sporo osób chciałoby się o nich czegoś dowiedzieć, bez konieczności przeszukiwania
wszystkich forów, stron fanowskich itp, itd.

Też prawda. Miło by było, jakby obszerny news dali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze trailery ma Cryostasis, LittleBigPlanet (zapowiada się świetny sposób tworzenia postaci;) oraz gry Heavy Rain;)
Czekam także na dalsze zapowiedzi Sacreda, Rise of Argonauts oraz Dragon Age Origins.
No i oczywiście Mirror''s Edge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd obejrzałam tylko trailer Mirror''s Edge, ponieważ reszta gier kompletnie mnie nie interesuje. ME to mój zdecydowany must have, prezentuje się znakomicie, to będzie wielka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze trailery z tej paczki to Heavy Rain, Mirror''s Edge i King''s Bounty: The Legend. Choć nie ukrywam, że czekam też na Rise of the Argonauts (swoją drogę, trailer nie jest wcale nowy...) i Dragon Age: Origins (sądząc po gameplay trailerze, naprawdę mamy do czynienia z "oldskulem" cRPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować