Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Niemal same nowe klasy w Diablo III

42 postów w tym temacie

pepsi

Prawdziwe trzęsienie ziemi czeka rodzaje klas w Diablo III. Projektant Jay Wilson poinformował, że jedynie barbarzyńca ocalał po zmianach, które nastąpiły między drugą a trzecią częścią. Jedną z czterech nowych klas już znamy - jest nią witch doctor.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Niemal same nowe klasy w Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i właśnie za to kochamy Blizzard, gdyż nie mówi wszystkiego, a jedynie ułamek tego co chcielibyśmy wiedzieć, bo co to za sztuka kiedy wiemy wszystko zanim gra wyjdzie ^^, cóż polityka Blizzarda sprawdza się od lat i to naprawdę skutecznie, więc trzeba czekać, a cieszmy się z tego że znamy już aż dwie klasy, bo mogli nie podawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na pewno nie będzie Paladyna? Jestem zdegustowany...czuł bym większą sprawiedliwość gdyby i barbarzyńcę kimś innym zastąpili...ale niestety...musieli zostawić tą postać, którą nie lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo cieszy mnie ta wiadomość. Nie będzie to powtórka z rozgrywki, będziemy sterować całkiem nowymi postaciami (oprócz Barbarzyńcy rzecz jasna). Mam nadzieję, że ''zwierzaki'' Witch Doctora będą mniej liczne, ale za to silniejsze. Dzięki Szkieletom i Ożywieniom Nekromanty stał się on tak naprawdę ''lag summonerem''... Liczę też na Szał Bitewny Barbarzyńcy - skoro Trąba Powietrzna już jest, to czemu nie ''uber-frenzor''? ;)

@ibisz
Z pewnością będzie odpowiednik Paladyna, taki jak Templariusz, Rycerz, czy czego tam jeszcze dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nowe klasy będą połączeniem cech starych. Taki witch doctor np. ma w sobie elementy nekromanty z D2 czy szamana z Warcrafta, więc można spodziewać się, że jedną z "nowych" klas będzie jakaś bazująca na magu lub jakaś bazująca na paladynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klasy są łatwe do wydedukowania:

- barb
- doktor ( te są)

- mag ( coś a''la czarodziejka ) + elementy paladyna ( czary / aury / może leczenie)
( bo w grze musi być jakiś caster )

- jakiś łucznik ( obstawiam połaczenie amazonki ( strzały / bierne ) z zabójczynią ( pułapki / bierne ) )

- kolejna postać do walki wręcz, ale bardziej nastawiona taktycznie / defensywnie niż barb ( elementy defensywne paladyna + warrior z diablo 1 )

interesująca jest inna rzecz: blizz powiedział, że d3 to zakończenie historii, ale jednocześnie, ze kolejne klasy mogą być wprowadzane w dodatku. Z tego wynika, że fabularnie dodatek bedzie stał obok d3 tak jak hellfire. Nie wiem jak to wkomponują w grę opartą na aktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda.. ja uwielbiałem druida, i czarodziejka była niezła.. ale ciekawy jestem co Oni wymyślą ciekawego.. może będzie coś "świerzego", bardzo świerzego, napewno się postarają :P napewno będzie postać od czarów.. to jest na bank..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:58, Metalhead86 napisał:

@ibisz
Z pewnością będzie odpowiednik Paladyna, taki jak Templariusz, Rycerz, czy czego tam
jeszcze dusza zapragnie.

Ale nie będzie miał aur, które były dla mnie kluczowe. Może być jakiś priest posiadający aury, ale nie będzie znów zbyt dobry w walce wręcz. Pal był dla mnie idealną postacią. Pozostanie grać jakimś rycerzem, bo walkę wręcz cenię bardziej niż aury (które też były ważne). Po prostu będę musiał nowy styl gry opracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jak zawsze nie pozwala nam się nudzić i zasnąć spokojnie :D
Jeszcze 3 postacie do odgadnięcia... trzeba zaznaczyć ,że musi być też odpowiednik żeński (dlatego też amazonka odpadła).

Barb jedyny pozostał ? A szkoda bo na początku obstawiałem też druida ;/
Obecnie stawiam na: rycerza/nomada , maga/mistyka i strzelca/złodzieja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zostawili barba, zawsze lubiłem tą postać (za prostotę :))
mam nadzieję że czarki nie zamienili na postać jeszcze potężniejszą, przy całym balansie D2 Czarodziejka zawsze była okropnie "przepowerowana" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko tutaj zakomunikować, że jest juz oficjalny trailer Wrath of the Lich King! I jest kozacki:D
Dziwię się, że jeszcze nie ma o tym newsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korekta: " /.../ do wprowadzenia efektownych i efektywnych ulepszeń" o.O
Wprowadzilibyście przycisk "Odpowiedz" do pierwszego posta. Byłoby można poinformować autora artykułu, że ma błędy w tekście.

Odnośnie samych klas, to mnie osobiście nie robi różnicy czy stworzą te same klasy czy nowe. Przecież chodzi o to, żeby gra była grywalna. Czy któraś gra Blizzarda była kiedykolwiek niegrywalna? Jestem pewny, że gra zapewni mi setki godzin zabawy i nie martwię się na zapas. Wam również radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować