Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Anno 1404 - Temat Ogólny

311 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 19:17, Maciek_89 napisał:

Nowe Anno wygląda bardzo ciekawie. Cena w Empiku też bardzo ciekawa (60 zł). Niestety
podobno gra nie zostanie spolszczona i to mnie martwi :/.


Strategie wole w wersji angielskiej. Szczegolnie, ze nie wyobrazam sobie kto mialby zastapic Freemana :) Jako lektor jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 17:27, bulflow napisał:

Mam pewien problem: gram w demo i jestem w drugiej misji i nie wiem jak wybudować stone
deposit, pomoże ktoś?


Musisz znaleźć wyspę z zasobami kamieni (kręci się nad górką taki wagonik z kamieniami) - niestety, z tego co pamiętam na Twojej wyspie nie ma złóż kamieni i nie znajdziesz na mapce wyspy ze złożem - musisz kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 13:37, LK30 napisał:

> Mam pewien problem: gram w demo i jestem w drugiej misji i nie wiem jak wybudować
stone
> deposit, pomoże ktoś?

Musisz znaleźć wyspę z zasobami kamieni (kręci się nad górką taki wagonik z kamieniami)
- niestety, z tego co pamiętam na Twojej wyspie nie ma złóż kamieni i nie znajdziesz
na mapce wyspy ze złożem - musisz kupować...


Dzięki:) Ostatnie Anno w jakie grałem to 1602 i myślałem, że tak jak tam trzeba to zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 21:58, SoundWave napisał:

Ponoc ma byc DRM i 3 instalacje- to ja dziekuje za taka zabawe.


nie "ponoc" tylko tak jest ;/ wielu fanow juz deklaruje nie kupowanie tego anno ze wzgledu na zabezpieczenia ;/ ja sie waham jeszcze bo demko bylo swietne a cena jest bardzo przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 21:58, SoundWave napisał:

Ponoc ma byc DRM i 3 instalacje- to ja dziekuje za taka zabawe.


Hmmm.. to znaczy co??? Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć z polskiego na nasze? Dla takich starszaków jak ja... na dodatek zupełnie nie znających się na ogólnie rozumianej informatyce....
Gram w Anno od 1997 roku - od pierwszej części i bardzo lubię tą serię. Demko 1404 bardzo przypadło mi do gustu (chyba lepsze niż całe 1701) i już tylko czekam aż w Empiku będę mogła kupić całość... Czy to "DRM i 3 instalacje" to coś takiego strszliwego???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:48, LK30 napisał:

> Ponoc ma byc DRM i 3 instalacje- to ja dziekuje za taka zabawe.

Hmmm.. to znaczy co??? Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć z polskiego na nasze? Dla takich
starszaków jak ja... na dodatek zupełnie nie znających się na ogólnie rozumianej informatyce....
Gram w Anno od 1997 roku - od pierwszej części i bardzo lubię tą serię. Demko 1404 bardzo
przypadło mi do gustu (chyba lepsze niż całe 1701) i już tylko czekam aż w Empiku będę
mogła kupić całość... Czy to "DRM i 3 instalacje" to coś takiego strszliwego???:)


DRM jest to o ile się nie mylę ograniczona ilość instalacji a ten dopisek"i trzy instalacje" to ile rozumiem kontekst ze tyle masz możliwych tych instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:48, LK30 napisał:

> Ponoc ma byc DRM i 3 instalacje- to ja dziekuje za taka zabawe.

Hmmm.. to znaczy co??? Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć z polskiego na nasze?


Grę po instalacji będziesz musiał aktywować przez internet. Możesz ją zainstalować na maksimum 3 komputerach jednocześnie. Zmiana karty graficznej, procesora, płyty etc. oznacza utratę 1 "aktywacji". Po wykorzystaniu wszystkich musisz skontaktować się z obsługą techniczną.

Powiem tak: krew mnie zalewa z takimi zabezpieczeniami, gdyż NIE CIERPIĘ, gdy wersję pudełkowej nie mogę uruchomić bez połączenia z internetem. Czy tak ciężko było zaimplementować zabezpieczenie wymagające jedynie płyty w napędzie?

Grę mimo wszystko mam wielką ochotę kupić. Na forum Ubi dano do zrozumienia, że w przyszłości ten debilizm usuną wraz z jedną z łatek, więc raczej się poświęcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 19:13, Principes napisał:

Grę mimo wszystko mam wielką ochotę kupić. Na forum Ubi dano do zrozumienia, że w przyszłości
ten debilizm usuną wraz z jedną z łatek, więc raczej się poświęcę.

Serio? Jesli tak to po wyplacie czas kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:32, SoundWave napisał:


> Grę mimo wszystko mam wielką ochotę kupić. Na forum Ubi dano do zrozumienia, że
w przyszłości
> ten debilizm usuną wraz z jedną z łatek, więc raczej się poświęcę.
Serio? Jesli tak to po wyplacie czas kupic.


http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251042375/m/8341096467?r=1201042667#1201042667

Rzecz jasna, autor posta wskazuje na kilka możliwości, ale wspomniany patch to jedna z nich - dodam, iż jest to o tyle prawdopodobne, że Ubisoft raz już "załatał" w ten sposób jeden ze swoich tytułów, mianowicie Settlers 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:11, blacklio2 napisał:

No ciekawe jak jest demo w polskiej wersji językowej to dlaczego nie pełna wersja


A skąd Ci to przyszło do głowy?

20090701220506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, gdy napisałem tego posta sporo się zmieniło. Cytat z serwisu gry-online z dnia 22 czerwca: "Oficjalna premiera gry nastąpi już 25 czerwca. 3 lipca do polskich sklepów powędruje również wersja przeznaczona na nasz rynek. Nie zostanie ona jednak przetłumaczona. Taką decyzję podjął tutejszy dystrybutor – polski oddział firmy Ubisoft.".
Gra na początku miała również kosztować 60 zł. Ostatnio cena podskoczyła, ale za to podjęto decyzje o polonizacji i będziemy mogli w nowe Anno pograć w ojczystym języku ;). Szkoda tylko, że cena nie jest niższa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować