Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Anno 1404 - Temat Ogólny

311 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2015 o 14:03, Y8U napisał:

Możliwe ze ktoś pytał o to ale zapytam najwyżej dodacie link do odpowiedzi . Otóż niedawno
zakończyłem kampanie i Rozpocząłem ( tydzień temu ) scenariusze po kolej jestem w tym
o nazwie Elektor .Moje pytanie dotyczy produkcji surowców egzotycznych takich jak migdały
Trzcina cukrowa cukier olej różany i miód miedz złoto ile trzeba mieć mieszańców ( Liczba
) i jakich aby móc produkować wspomniane surowce ?. U szejka ma już maksymalna reputacje
produkuje już kawę i nawet naszyjniki z pereł ale do wspomnianych surowców nawet nie
widzę w menu budowy zaciemnionych budynków . Ma nadzieje ze się pojawią tak samo jak
te związane z winnice po przekroczeniu pewnej liczy arystokracji nagle w meniu budowy
się porostu pojawiły. Ps złoża do wydobycia wspomnianych materiałów są na mapie . Arabskich
osadników ma 2200.

Tutaj masz rozpiskę. W tej samej lini w której masz awatary różnych klas masz podane ile osób może "wyżyć" na pojedynczej fabryce, a w lini u dołu od ilu ludzi pojawiają się te potrzeby. Stronka zawiera też kalkulator potrzeb, wpisujesz sobie ilu masz ludzi i podaje ci ile fabryk potrzebujesz.
http://www.anno1404-rechner.de/versorgung?lang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 16:49, Y8U napisał:

a ja nie ma dodatku to ma jakieś znaczenie dla tej stronki??

Raczej nie. Z tego co pamiętam w dodatku nie doszły żadne nowe dobra więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Otóż mam problem w grze Anno 1404 misja 5 .
Gdy już zniszczyłem wszystkie statki piratów wyskoczyło okienko, abym podpłynął do wyspy piratów i zabrał stamtąd ostatnie dziecko, lecz gdy podpływam nic się nie dzieję!To samo z misją "Zagrożenie eksplozją" gdy podpływam już z ładunkiem (konkretnie 10t narzędzi i 15t przypraw) także nic się nie dzieję... Proszę o szybką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w UBIshopie edycję Gold za 8 zeta i od razu mam problem. Czy ta gra wyszła po polsku? Bo języka polskiego w niej nie mam a obrazek okładki w sklepie sugeruje że jest. Napisałem do supportu ale pewnie im długo zejdzie zanim odpiszą, może ktoś tutaj poratuje odpowiedzią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 21:06, pesym napisał:

Kupiłem w UBIshopie edycję Gold za 8 zeta i od razu mam problem. Czy ta gra wyszła po
polsku? Bo języka polskiego w niej nie mam a obrazek okładki w sklepie sugeruje że jest.
Napisałem do supportu ale pewnie im długo zejdzie zanim odpiszą, może ktoś tutaj poratuje
odpowiedzią?

Tak gra jest po Polsku ale tylko wydanie pudełkowe wersja cyfrowa zakupiona poprzez upley jest tylko po Angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli UBI w swoim stylu leci w kulki, nie dość że niedawno wycięli część ANNO 2070 bez słowa wyjaśnienia to jeszcze to, w sumie mogłem się spodziewać, lepiej było piwo wypić
dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 22:11, pesym napisał:

czyli UBI w swoim stylu leci w kulki, nie dość że niedawno wycięli część ANNO 2070 bez
słowa wyjaśnienia to jeszcze to, w sumie mogłem się spodziewać, lepiej było piwo wypić
dzięki za odpowiedź

A co wycieli 2070 dawno nie grałem .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam anno 1404 zakupione na steam, a dodatek anno 1404 wenecja posiadam na płytce i po uruchomieniu instalacji dodatku pisze że trzeba zainstalować pełną wersje gry anno 1404, a mam to zainstalowane..
Wie może ktoś co można zrobić żeby to zadziałało?
Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy wiecie może, jak można dokonać "wrogiego przejęcia" miasta przeciwnika? U siebie mogę kupować klucze do rady miasta, a u wroga już nie, bo potrzebuje weneckie osiągnięcie "wrogie przejęcie" i nie wiem o co chodzi.

Dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować