Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Anno 1404 - Temat Ogólny

311 postów w tym temacie

Mam odkrytą całą mape... ludność 2,764 ludzi , w tym 1100 patrycjuszy.... 500 nomadów i reszte.. jeden statek duży wojskowy... no i zabieram na niego broń i jade do korsarzy i nic... szukam dzieci nic nie ma.... nic nie dostełem od wezyra... dopłynełem do każdej wysypy z każdej strony... i utknełem... w misjach mam tylko ojca hereliusza który coś tam mówi ze mam sprowadzić dzieci do klasztoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 14:05, Chester001 napisał:

Mam odkrytą całą mape... ludność 2,764 ludzi , w tym 1100 patrycjuszy.... 500 nomadów
i reszte.. jeden statek duży wojskowy... no i zabieram na niego broń i jade do korsarzy
i nic... szukam dzieci nic nie ma.... nic nie dostełem od wezyra... dopłynełem do każdej
wysypy z każdej strony... i utknełem... w misjach mam tylko ojca hereliusza który coś
tam mówi ze mam sprowadzić dzieci do klasztoru...


1 dziecko to skały na połnocny wschód, drugie to wezyr, 3 chyba wyspa wydobywcza, 4 karawnseraj, itd więc nie wiem gdzie utwiłeś ....

PS. Mogłem się pomylić z kolejnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:24, Mindflyer napisał:

> Mam odkrytą całą mape... ludność 2,764 ludzi , w tym 1100 patrycjuszy.... 500 nomadów

> i reszte.. jeden statek duży wojskowy... no i zabieram na niego broń i jade do korsarzy

> i nic... szukam dzieci nic nie ma.... nic nie dostełem od wezyra... dopłynełem do
każdej
> wysypy z każdej strony... i utknełem... w misjach mam tylko ojca hereliusza który
coś
> tam mówi ze mam sprowadzić dzieci do klasztoru...

1 dziecko to skały na połnocny wschód, drugie to wezyr, 3 chyba wyspa wydobywcza, 4 karawnseraj,
itd więc nie wiem gdzie utwiłeś ....

PS. Mogłem się pomylić z kolejnością.

dziecko 3 - gdzie to jest i co to jest ? pływałem statkiem po całem pamie.. no chyba bym dostał jakiś komunikat / i zaułwarzył ze coś pływa no nie ???
4 - też nie wiem gdzie to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 dziecko na północ od twojej wsypy jest w wodzie, żeby resztę znaleźć, musisz wypełniać zadawane ci questy po prostu. Np. jakieś dziecko otrzymywało się za dostarczenie iluś ton liny na statek i otrzymywało się dzieci - zadanie zadane przez Wielkiego wezyra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 20:34, Mackay napisał:

Tylko 1 dziecko na północ od twojej wsypy jest w wodzie, żeby resztę znaleźć, musisz
wypełniać zadawane ci questy po prostu. Np. jakieś dziecko otrzymywało się za dostarczenie
iluś ton liny na statek i otrzymywało się dzieci - zadanie zadane przez Wielkiego wezyra
;)

wiem wiem...
ale jedynie co mi zostało ze zrobienia to ojciec cheleriusz który mi mówi ze mam przyprowadzić dzieci i nic wiecej... kropka.. ktoś wczesniej wspomniał ze musze zatopić okręt piratów jednak nie moge tego zrobic bo statek nie chce atakowac, ktoś inny znów powiedział ze jak odkryje 2-gą wyspe piratów to coś tam coś tam - odkryłem i też nic sie nie stało.. no nie wiem a 3 ci raz nie chce zaliczać scenariusza..

wiec pytam są kody na wygranie misjii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 30.07.2009 o 20:37, Chester001 napisał:


wiec pytam są kody na wygranie misjii ??


Kody są - google twoim przyjacielem.
Ale czy akurat jest kod na wygranie misji to nie chce mi się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, kupiłam, zainstalowałam, zaczęlam grać.. I czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego pierwsza misja skończyła mi się zanim dostałam wszystkie zadania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:53, LK30 napisał:

hmmm, kupiłam, zainstalowałam, zaczęlam grać.. I czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego
pierwsza misja skończyła mi się zanim dostałam wszystkie zadania???


Bo niektore zadania sa poboczne i mozna je dopiero odkryc. A jak sie wypelni glowne zalozenia misji to przechodzi sie do kolejnej. Trzeba wiec robic save i jak sie okaze, ze robimy ostatnia glowna misje to po prostu ja przerwac i wziac sie za jakas inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:51, Mindflyer napisał:

ciach
>
> wiec pytam są kody na wygranie misjii ??

Kody są - google twoim przyjacielem.
Ale czy akurat jest kod na wygranie misji to nie chce mi się sprawdzać.

3 dni się męcze i myślisz ze nie patrzyłem ??>
za kogo mnie masz... widziałem kody ale nie na wygraną... 0_o

co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:53, LK30 napisał:

hmmm, kupiłam, zainstalowałam, zaczęlam grać..

te informacje są zbędne....

Dnia 31.07.2009 o 11:53, LK30 napisał:

I czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego
pierwsza misja skończyła mi się zanim dostałam wszystkie zadania???

wystarczy ze wypełniasz inne misje od jakiegoś kolesia który nie jest tym głównym ( tak mi się raczej wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bożeeee

1 dziecko z karawanaseraj .... szukałem tego *ówna 20 minut.. w końcu się doszukałem... kupuje od niego wszystko co ma... klikam patrze... no nie wiem co mam jeszcze robić... jak od niego wziaść tego dzieciaka ??
na mapie juz gram ponad 10 godzin.... dostałem już 10 klejnotów za czas gry 0_o

pomoże ktoś ??

szukałem poradników w necie nic nie ma... kodów tez nie ma...

no co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybudować wioskę w której będzie mieszkało (chyba) 145 Nomandów, na wyspie gdzie jest karawensreraj. Chester001 czasem jak nie ma zadań, trzeba troche poczekać aż będą następne po prostu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 09:12, Mackay napisał:

Musisz wybudować wioskę w której będzie mieszkało (chyba) 145 Nomandów, na wyspie gdzie
jest karawensreraj. Chester001 czasem jak nie ma zadań, trzeba troche poczekać aż będą
następne po prostu ;].

W Empire Total War dokonano by abordażu by uratować dziecko.
Tutaj stawia się wioski... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Anno promuje pacyfizm chyba :P

Ale z tego, co tu czytam, to ta misja jest najtrudniejsza ^^. Ja ją robiłem 2 razy - raz zbankrutowalem po prostu. Za 2 razem zajęła mi już z godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 09:12, Mackay napisał:

Musisz wybudować wioskę w której będzie mieszkało (chyba) 145 Nomandów, na wyspie gdzie
jest karawensreraj. Chester001 czasem jak nie ma zadań, trzeba troche poczekać aż będą
następne po prostu ;].

mam 1100 patrycjuszy
450 mieszuchów
152 wieśniaków
240 nomadów... i nadal mam 1 dziecko z karawanaseraj

wiec co teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nomandów masz na tej wyspie co karawenseraj? Dostałeś zadanie zbudowania tej wioski? Może masz już te dziecko w magazynie, są tam rożne zakładki, dziecko będzię chyba tam gdzie zamknięty kufer. Wtedy zabrać je na statek i wyładować na wyspie gdzie jest klasztor. Również patrzyłem kody i nie ma kody na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 19:35, Mackay napisał:

A nomandów masz na tej wyspie co karawenseraj? Dostałeś zadanie zbudowania tej wioski?
Może masz już te dziecko w magazynie, są tam rożne zakładki, dziecko będzię chyba tam
gdzie zamknięty kufer. Wtedy zabrać je na statek i wyładować na wyspie gdzie jest klasztor.
Również patrzyłem kody i nie ma kody na zwycięstwo.

ufff w końcu ....
pomogło... 5 min później misja 5 :]
tak się poirytowałem tym ze głowa mała...
wielkie wielkie dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jak wydobyć futra z jaskini? Mam wyspę gdzie są aż 3 jaskinie z futrami (łuki się kręcą) no i jak mam je z tamtąd wyciągnąć? Mam już patrycjuszy, którzy chcą odzieży z futer a ja nie wiem jak je wyciągnąć z tych jaskiń...Czy wystarczy postawić garbarnię w zasięgu i facecik sam sobie weźmie?
Z góry dzięki za odpowiedź..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 10:25, LK30 napisał:

Pytanko: jak wydobyć futra z jaskini? Mam wyspę gdzie są aż 3 jaskinie z futrami (łuki
się kręcą) no i jak mam je z tamtąd wyciągnąć? Mam już patrycjuszy, którzy chcą odzieży
z futer a ja nie wiem jak je wyciągnąć z tych jaskiń...Czy wystarczy postawić garbarnię
w zasięgu i facecik sam sobie weźmie?
Z góry dzięki za odpowiedź..:)

Patrycjusze nie chca futer, to szlachta chce futra i dopiero od szlachty mozliwe sa budowle, ktore pozyskuja futro z niedzwiadkow.
Patrycjusze chca skorzanych kamizelek, do czego potrzebujesz skor zwierzat (z farmy swin), soli i garbarnia nad rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować