Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!

59 postów w tym temacie

gram.pl

Większość pieniędzy wydana na wymarzone wakacje z rodziną? Ostatki kieszonkowego przepite... przeznaczone na wydatki na koloniach? A może czekają na lepszy cel, który nie pozwala na zakupy? Oto mamy dla Was rozwiązanie: Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, na Allegro taki Max Payne Antologia poniżej 20zł chodzi nówka :D Zresztą już dawno widziałem po niższej cenie. To tylko przykład :) Jak zwykle te oferty mnie nie interesują.

Edit: Jeszcze ten PGR 3 na X360. Cena sugerowana 199zł? Chyba ze dwa lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Widzę, że mamy tu czyszczenie magazynów z starych edycji.
Z tego wszystkiego, to mnie by interesował tylko Infernals i Bard''s Tale, jednak, jak było już wspomniane - kasa została "przepita". ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszédzie szukalem The Bards Tale, a nie sprawdzilem na cdp ;P
Wiadomo do którego ta promocja bedzie twala, poniewaz dopiero 6 wrzesnia bede w polsce, a na 100% bym te gre kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym się skusił na Devil May Cry 4 na PS3... kurna aż mnie korci, w sumie raz miałem grę, przeszedłem i sprzedałem, ale z chęcią ponownie bym sobie pofikał Nero i Dante. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować