Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!

59 postów w tym temacie

Loo Virua Fighter tez mi promocja tracisz 100 wpln a na allegro masz za 90 nowa ;) I jeszcze wprowadzenie darmowej wysylki od 500 zł , co za glupota przestalem kupowac na gram szczegolnie przez kwote do darmowej wyslki . Kto kupuje gry za 500 zł?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu, fiu... po 20 minutach męczarni udało mi się zamówić Mytha, XIII i Sacreda... szoda, że Bard''s Tale już śle się do mnie z Wirtusa... aw shucks! No nic, jest gucio. Ale niektóre "obniżki" to naprawdę parodie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, najbardziej interesuje mnie chyba Infernal, ale na razie nie kupuję, bo impreza urodzinowa dopiero za tydzień i nie wiem, co dostanę... Wolę nie ryzykować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie:D własnie zakupiłem sobie F.E.A.R z seri Exstra klasyka i wszytsko mnie wyniosło 32 zł więc to bardzo mało :D jestem zadowolnoy bo wreszcie moje marne oszczędnosci sie na coś przydały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość starszych gier lecz niektóre godne polecenia . Swoją drogą Infernal to jest w Edycji Premierowej tak jak na zdjęciu , czy w Kolekcji Klasyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologię Max Payne i Splinter Cell EK kupiłem już dawno temu po takich samych cenach w innym sklepie. Ale ktoś kto kupuje tylko na gram.pl pewnie dałby się na to nabrać i faktycznie pomyślałby, że to jest promocja... a nie jest, bo to jedynie małe przywrócenie konkurencyjności sklepowi, który od dawna szokuje cenami... wyższymi niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej Cena obliviona zszokowala i to negatywnie...
za 70zl... w innym sklepie jest za 50zl nowka + 2 dodatki...
Ogolnie oferta nie jest zbyt pociagajaca... ale mimo wszystko moze sie skusze na jakas gierke.
A tak wogle to jak zamowie 2 albo wiecej gier to place tylko raz za koszt przesylki tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nic dla mnie... w sumie ceny to nie są jakieś powalające...
Może gdyby Orange Boxa dali o połowę tańszego to bym kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:12, Sth`Devilish napisał:

Antologię Max Payne i Splinter Cell EK kupiłem już dawno temu po takich samych cenach
w innym sklepie. Ale ktoś kto kupuje tylko na gram.pl pewnie dałby się na to nabrać i
faktycznie pomyślałby, że to jest promocja... a nie jest, bo to jedynie małe przywrócenie
konkurencyjności sklepowi, który od dawna szokuje cenami... wyższymi niż u konkurencji.


Zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja też kupiłam Ek Splinter Cell''a już dawno temu i też zapłaciłam za nie niecałe 40 zł tak jak na gram.pl, ale oczywiście nie wpłaciłam za przesyłkę aż tyle kasy.

Gram.pl to jeden z droższych sklepów z grami jakie znam, dlatego kupuję tutaj tylko wtedy, kiedy gry są naprawdę tańsze niż u konkurencji (np. Stalker Czyste Niebo za 70 zł). Do tej pory mam tylko jedno zamówienie na swoim koncie gram.pl i nie planuję jakoś szczególnie powiększyć tej liczby ;)

A co do oferty "Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!" to są to chyba gry, których nikt nie chce kupować i słabo się sprzedają, dlatego tak poobniżali ceny. Ja nie znalazłam tutaj nic dla siebie na pewno nie zamierzam nic zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet skusiłbym się na premierowego Infernala za 13 złotych, ale po co skoro zapłacę drugie tyle za przesyłkę? :D

Ogólnie promocja pozytywna, pozytywna. CM2007 za 3 złote ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 09:37, król hugo 3 napisał:

TYLKO DLACZEGO AŻ TYLE ZA PRZESYŁKE?...


Co..? o_0
Jesli to jest dla ciebie drogo ..? to ja jakoś cie nie rozumiem :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac jesli nie mozna odebrac przesylki osobiscie to.... rzeczywiscie w sklepie zawsze kupi sie taniej...Widze tu kilka ciekawych gierek tyle ze no coz nawet w Lodzkich empikach( drogo jak cholera) jesli dodamy cene przesylki wychodzi taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować