Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewiarygodnie Niskie Ceny w sklepie gram.pl!

59 postów w tym temacie

Rzeczywiście okazja. Obliviona plus dwa dodatki (Knights of the Nine i Shivering Isles) mogę w wirtusie kupić za 49zł. Kupując na gram.pl zrobiłbym "doskonały" interes. Choć niektóre tytuły może są trochę taniej, jednak jak pokazuje przykład nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna gra za 2,99 zł i już wielki szał ;-)

Przejrzałem i jak dla mnie nic ciekawego nie ma. Ceny niektórych gier są rzeczywiście niskie, choć większość z nich w podobnej cenie można już dostać na Allegro od dłuższego czasu, zwłaszcza tyczy się to gier z serii Kolekcja Klasyki. Ceny gier na konsole - cóż, te są dość duże, żeby nie powiedzieć kosmiczne. Ale w sumie poza MGS4 to raczej mało gier na konsole miało dobrą cenę w Gramowym sklepie, a szkoda. Virtua Fighter 5 na X360 za 109 zł? Za tyle ten tytuł można było dostać już dość dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:32, Jacobek92 napisał:

> TYLKO DLACZEGO AŻ TYLE ZA PRZESYŁKE?...

Co..? o_0
Jesli to jest dla ciebie drogo ..? to ja jakoś cie nie rozumiem :)
Pozdrawiam



Podlicz Cene przesyłki + cene produktu i zrozumiesz czemu dla mnie to tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 21:32, król hugo 3 napisał:

Podlicz Cene przesyłki + cene produktu i zrozumiesz czemu dla mnie to tak drogo

Podlicz sobie cwaniaku cenę produktu SPRZED obniżki... wtedy dopiero byś narzekał :P
Przesyłka to przesyłka. Zawsze się płaci tyle samo za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:52, dave03 napisał:

Rzeczywiście okazja. Obliviona plus dwa dodatki (Knights of the Nine i Shivering Isles)
mogę w wirtusie kupić za 49zł. Kupując na gram.pl zrobiłbym "doskonały" interes. Choć
niektóre tytuły może są trochę taniej, jednak jak pokazuje przykład nie wszystkie.

za 39 zl :)
niestety tutaj u ans sie totalnie nie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram po raz kolejny udowadnia, że gdyby było niezależne od CDP, to nie utrzymałoby się samo nawet pół roku. Przy tych cenach konkurencja by ich zjadła bez popity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:00, MichalixPL napisał:

za 39 zl :)
niestety tutaj u ans sie totalnie nie oplaca...

Tak, poprawiłem się w stosownym temacie że wprowadziłem Cię w niewielki błąd (ale to chyba dobrze że źle spamiętałem :P), choć z drugiej strony... jak do tego dodać koszty przesyłki to wychodzi mniej więcej taka cena, więc możemy chyba powiedzieć że zarówno 39 jak i 49zł jest ceną prawdziwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:10, dave03 napisał:

> za 39 zl :)
> niestety tutaj u ans sie totalnie nie oplaca...
>
Tak, poprawiłem się w stosownym temacie że wprowadziłem Cię w niewielki błąd (ale to
chyba dobrze że źle spamiętałem :P), choć z drugiej strony... jak do tego dodać koszty
przesyłki to wychodzi mniej więcej taka cena, więc możemy chyba powiedzieć że zarówno
39 jak i 49zł jest ceną prawdziwą.

W sumie masz racje :)
Jest cena prawdziwa i jak najbardziej nizsza niz u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj przyszły gierki z tej promocji XIII, Kozacy 2 Wojny Napoleońskie, Brothers in Arms: Earned in Blood i Road to Hill 30. Widać że leżaki magazynowe, leciutko nadkruszone pudełko z XIII, na Kozakach inna folia i płytka nie była w slocie tylko latała w pudełku (dobrze że się nie porysowała bo bym chyba się postrzelił), W Brothers EiB brak spolszczenia a w Brothers RtH30 nie było tego kartonu z Superseller co zawsze jest i chyba brakuje 1 płytki ale nie jestem pewien. Ale ogólnie jestem zadowolony bo za gry warte 100 złoty (dokładnie 99.96) zapłaciłem 56 zeta (dokładnie 55.86) razem z przesyłką kurierską moim zdaniem opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec , z dużej chmury mały deszcz. Rozpoczęło się bardzo tajemniczo i zachęcająco , ale jak przejrzałem całą ofertę to mocno się zawiodłem i rozczarowałem , nie trafiło się dla mnie zupełnie nic godnego uwagi. A to dlatego że gry które mnie bardzo interesowały już dawno kupiłem , a gry na które mógłbym się z chęcią skusić zostały bezsensownie pominięte np. Puzzle Quest: Challenge of the Warlords w wersji na PSP ma obniżoną cenę , a wersja na DS-a to już nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować