Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Project Origin dopiero w 2009

15 postów w tym temacie

pepsi

Jak poinformowano na tegorocznych targach Games Convention, termin wydania gry Project Origin został przesunięty na pierwszy kwartał przyszłego roku. Pierwotnie Monolith Productions obiecywało premierę oczekiwanego FPS-a jeszcze tej jesieni.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Project Origin dopiero w 2009" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorsza wiadomość ostatnich tygodni. :-( Liczyłem, że pogram w tym roku. FEAR i dodatki to gry, które wciągnęły mnie na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobrze. W tym roku numerem jeden jest GTA IV. A po jego kupnie nie zdążyłbym nazbierać kasy na Project Origin, a tak mam więcej czasu na uzbieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:57, Farien napisał:

Od F.E.A.R. niebędzie lepsze


Pierwsza część wymiatała, dodatki to była żenua chociaż i tak gwoli ścisłości wszystko przeszedłem. Troszkę wyobraźni i Project Origin może być naprawdę lepszy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojć, szkoda, ale cóż - trzeba uzbroić się w cierpliwość

Spodziewałem się, że w Project Origin zagram w tym roku, ale jednak mi oraz reszcie Graczy nie będzie to dane. A szkoda, bo ta produkcja zapowiada się bardzo obiecująco. Po F.E.A.R. spodziewałem się dużo, wyszło jednak nie do końca dobrze, liczę że wszystko naprawi Project Origin. Z chęcią zagram jak się ukaże, pierwsze teasery prezentują się nader obiecująco i co najważniejsze - będzie strasznie! Więcej czasu na pewno zostanie dobrze spożytkowanych przez producenta, oby usunął wiele błędów, które mogą być obecnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie najgorsza wiadomość nie tylko z całych targów Games Convention , ale też najgorsza wiadomość jaką usłyszałem od kilku ładnych miesięcy. :C A tak bardzo liczyłem że pogram sobie w ten wspaniały tytuł w tym roku , a tu figa z makiem , twórcy dosłownie w ostatniej chwili postanowili oznajmić graczom o przesunięciu daty premiery. :/ Wystarczy spojrzeć na mój avator , aby stało się jasne że jestem w tym momencie załamany. :( Oby Monolith Productions dobrze wykorzystało ten czas , naprawiając wszystkie błędy , taką mam właśnie nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie F.E.A.R. to co najwyżej średniak, nie rozumiem zachwytów ludzi nad tą grą... Żeby nie było - przeszedłem zarówno podstawkę wraz oboma dodatkami i jedyne co po tym czuje to ogromne rozczarowanie, znużenie schematycznymi misjami i irytację powodowaną problemami z płynnym działaniem gry na kompie, na którym grałem w prawie full detal w HL2. Do tego gra ma w mojej ocenie słabo wyważony poziom trudności (co to za horror, jak latam z toną broni i amunicji oraz apteczek, które praktycznie nigdy się nie kończą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować