Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 - otwarte beta testy

54 postów w tym temacie

Harpen

Dotychczas możliwość zapoznania się z betą Red Alerta 3 mieli subskrybenci serwisu FilePlanet. Wczoraj ta sytuacja uległa zmianie - najnowszą część serii mogą przetestować wszyscy. Wystarczy się pośpieszyć, odwiedzając wspomnianą witrynę sieciową, gdyż ilość kluczy jest ograniczona!

Przeczytaj cały tekst "Red Alert 3 - otwarte beta testy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdybym miał lepsze pudło to na pewno bym skorzystał. A tak pozostaje jedynie płacz w poduszkę... ;( No nic, życzę miłej zabawy pozostałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram, zarejestrowałem Gniew Kane''a i otrzymałem pierwszeństwo. :) Naprawdę kocham tę serię, chociaż RA3 może się wydawać niektórym zbyt przekombinowane.

BTW: wbrew spekulacjom gra działa poprawnie na 64-bitowych systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAA Kocham Gram.pl normalnie sam bym chyba nie wpadl zeby odwiedzic fileplanet w celu zdobycia bety :P
Mam juz swoj kluczyk i teraz tylko czekam az mi instalka smignie torrentem i bede siekal caly wieczor i noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem o wymaganiach: BEZDURA!

Gram na sprzęcie Athlon 64 3200+ (tak, tak - jeden rdzeń), 2GB RAM i GF6800. Gra chodzi w ustawieniach med/max detale. Tak więc dwa rdzenie są dla picu.

A odnośnie samego RA3: beta jest strasznie niezbalansowana i nie pomagają łatki, które ważą więcej niż gra po instalacji. Alianci mają zbyt mocną obronę i aż do jednostek tier3 mogą jechać na piechocie tylko i wyłącznie (praktycznie nieśmiertelna przy dobrym użyciu). Japończycy - dużo plusów, ale trzeba mieć b. dobre micro, żeby coś nimi ugrać. A o Sowietach się nie wypowiem, bo za mało grałem xD

Jakby dla kogoś nie starczyło kluczy, to mam jeszcze jeden w zapasie. EA przy okazji każdej łatki do bety wysyłała nowe keye do osób zarejestrowanych i uprawnionych do bety.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba na athlonie 2600+ i ati 9600PRO z 512ram nie pojdzie juz co?...;D CNC3 hulało na minimum...:P a szkoda, bo cd keya sobie juz zarezerowalem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam CD - Key czekam w kolejce na download - ciekawe, czy jest multi.
Lol, jak zobaczyłem artykuł o od razu na FilePlanet i nawet nie przeczytałem, że to beta multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są następujące:

* System - Windows XP / Vista (32-Bit)
* Procesor - XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+ i wielordzeniowe) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+ i wielordzeniowe)
* RAM - XP/Vista: 1 GB
* HDD - Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD - 8x
* Grafika - NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 lub lepsza
* Dźwięk - kompatybilna z DirectX 9.0c
* Multiplayer - łącze 512 Kbps lub szybsze; 2-8 graczy

poza tym to i tak ciekawe że jest otwarta beta :) a co do wymagań to tylko karty mocne to wymaga, ale czemu aż X1800 tego nie wiem ale X1800 jest jednak sporo mocniejsza od 6800, czyli gra wymaga karty z SM 3.0 ,jak gra śmiga na 6800, to na X1650 Pro też powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować