Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Left 4 Dead - demo w planach

9 postów w tym temacie

Harpen

Gabe Newell poinformował na targach Games Convention, że firma Turtle Rock Studios, na zlecenie Valve, przygotuje demo strzelaniny FPP o nazwie Left 4 Dead. Edycja pokazowa zostanie stworzona z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Left 4 Dead - demo w planach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo dla nich. W końcu jakieś studio pokazało, że szanuje graczy i nie chce im wcisnąć kota w worku. Mam już dość "wielkich hitów", których nie można przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież demo po premierze to nic złego. Chyba nie kupujesz każdej gry w pre-orderze. A tak to będziesz miał czas ją przetestować. Kilka dni po premierze nic nie zmieni. :D


Tylko gdzie jest polki live? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem dzisiaj trochę o L4D, pooglądałem filmiki i obrazki. I pomimo, że o tej grze słyszałem już dużo od czasu pierwszego ogłoszenia, to dopiero dzisiaj zdałem sobie sprawę jak świetna będzie zabawa w tej grze w trybie co-op. Kocham survival horrory i gry z co-opem, w dodatku klimat ucieczki z miasta pełnego zombiaków też do mnie przemawia. (RE:Outbreak był bardzo podobny do tej gry). Nie przepadam za widokiem FPP, ale jakoś to będzie. Ja już chcę demo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że Valve postanowiło zrobić wersję demo tej gry , taki Half-Life 2 nie potrzebuje żadnego dema , ponieważ jest to tak ogólnie znany i lubiany tytuł że i bez dema mnóstwo ludzi go kupi. Natomiast Left 4 Dead to zupełnie nowa marka , budowana niemalże od podstaw , dlatego też demo jest bardzo potrzebne , aby gracze najpierw przekonali się jak dobry jest to tytuł , a później dopiero czym prędzej pędzili do sklepu aby go kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować