• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Thorn123

Frontlines: Fuel of War problem przy instalacji

Pytanie

Dzień dobry zakupiłem wczoraj ww gre i mam problem z instalacja probowałem już 5 razy i za każdym razem wyskakuje to samo w różnych momentach (treść na obrazku widoczna jest) może ktoś umie mi pomóc :)

20080823180005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Na moje oko to masz płyte uszkodzoną. Nie spadła ci albo porysowała ci sie przypadkiem gdzieś, może prubowałeś ją wytrzeć o bluzke a tu guziki były i przytarłes niechcący :P. Spróbuj cała zawartośc plyty skopiować na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

spaść nie spadła bo to dopiero otworzone ale sprawdzę zaraz ze skopiowaniem zapomniałem tylko dodać ze po tym komunikacie muszę robić reset zęby komputer widział napęd - mój system to vista ultimate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najpierw skopiuj i sprawdź czy bład nie wyskoczy a jak wyskoczy to idź do kumpla i sprawdź płyte bo jak potym błedzie masz coś z napędem to może też być jego wina masz dwa podpięte może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

więc jest tak na viscie się nie da skopiować na xp (ten sam komp - 2 systemy mam) kopiuje bez problemu wszystkie 3 płyty niestety opcja z kumplem i 2 cd musi zaczekać do jutra a na chwile obecna ma ktoś może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przy instalacji gdzieś tak przed błedem wyciagnij płyte i ja ,,ostudź ,, poczekaj troche i włóż ja spowrotem i kontynuuj :P śmieszne ale mi kiedys pomogło jak miałem zryty napęd chyba sie przegrzewał i w czasie instalacji wyciagałem płyte zostawiałem nachwile otwarty naped i znowu wkładałem i instalowałem do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować