Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie

71 postów w tym temacie

Uaktualnienia Blizzard robi porządne, trzeba przyznać. Eh, szkoda, że ja nie mam kasy na abonament. Szkoda, że opłaty nie są dostosowane do zarobków w naszym kraju. Zresztą u nas praktycznie WoW nie został wydany, CDP sprowadził jedynie grę w wersji UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:34, Czedwik napisał:

Szkoda, że opłaty nie są dostosowane do zarobków w naszym kraju.


Ale bzdura... To raczej na odwrót, kolego. Co więcej, mieszkamy w UE - jaki problem znaleźć ofertę pracy za granicą, których multum? Tam sobie za kilka minut pracy zarobisz na abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:31, ashar napisał:

NIE MOGE WEJSC!!,
niestety, szlag by to trafil ;(((, tydzien pracy na range (i co wazniejsze, pzredmioty z honoru) i kase z AH szlag trafil



to co poszlo na AH to jak wraca to 30 dni jako list lezy więc nie wiem co niby tracisz :P
a ranga...ja zrobilem 4 i przy próbie robienia 5 dalem se siana z chodzenim na bg... szkoda czas tracic na debili co grają bez taktyki i jeszcze sie pluja jak sie ich za to opieprza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:34, Czedwik napisał:

Uaktualnienia Blizzard robi porządne, trzeba przyznać. Eh, szkoda, że ja nie mam kasy na abonament. Szkoda, że opłaty nie
są dostosowane do zarobków w naszym kraju. Zresztą u nas praktycznie WoW nie został wydany, CDP sprowadził jedynie grę w
wersji UK.


Otóż CD-Projekt wydał grę World of Warcraft. Widzisz, aby inni dystrybutorzy sprzedawali WoW''a? Zauważyłeś kartę rejestracji elektronicznej z logiem CDP?

"Szkoda, że opłaty nie są dostosowane do zarobków w naszym kraju". To raczej my nie jesteśmy dostosowani do innych krajów. A z resztą: płacisz - grasz, nie płacisz - nie grasz. Takie to trudne?

"sprowadził jedynie grę w wersji UK" to już naprawdę wileka szkoda, uważam, że powinna być tylko i wyłącznie wersja chińska, przecież wszyscy doskonale znają ten język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam druida własnego, ale grałem na servach testowych 1.8 i uważam że mookin form jest wypas...:) 100% lepsze niz shadowform u priesta...pozdro dla Taureńskich Druidów...:) FOR THE HORDE!! !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honus-->
Ciekawe co w nim jest takiego fajnego? Chyba nigdy nie grałeś priestem, ani druidem (nie mówię o test serwerze), że wyciągasz tak pochopne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>HoZar
no w tym wlasnie problem (z AH) ze do gry zamierzam wrocic dopiero kolo swiat a to znacznie wiecej niz 30dni i wlasnie to jest przyczyna mojej frustracji :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:58, upiordliwy napisał:

Ja byłem w podobnej sytuacji - jeszcze trochę i zacząłbym żyć WoWem;p

No wlasnie, ja bylem taki glupi i zaczalem nim zyc :/. Na szczescie moja mama jest psychologiem i w pore zadzialala :). To jest glupie i nie chce o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dzieci w takie gry nie powinny grac... No sory ale zeby "zaczac zyc wow''en" to juz trzeba byc ostro od kompa uzaleznionym. Ja sam do wowa podchodze z dystansem (tzn gram ale nie zeby sie za niego zabic) i jakos czerpie coraz wiecej radosci z tej gry. :D Pozdro dla Wszystkich HORDZIARZY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:53, BajteK_ napisał:

> Ja byłem w podobnej sytuacji - jeszcze trochę i zacząłbym żyć WoWem;p
No wlasnie, ja bylem taki glupi i zaczalem nim
zyc :/. Na szczescie moja mama jest psychologiem i w pore zadzialala :). To jest glupie i nie chce o tym mowic.



ta gra niesamowicie wciąga. Żyć WoWem to znaczy między innymi wolny czas organizować tak by jak najwięcej pograć , albo nawet plan dnia tak zorganizować by najwięcej czasu było na granie więc to nie jest wcale przesada mówiąc żyć WoWem. Przez to strasznie się w budzie pogorszyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:38, ashar napisał:

>HoZar
no w tym wlasnie problem (z AH) ze do gry zamierzam wrocic dopiero kolo swiat a to znacznie wiecej niz 30dni i
wlasnie to jest przyczyna mojej frustracji :|


a i cie zaskocze.. bo chyba jest mozliwosc zamrozenia swojego konta recznie... tylko nie wiem czy sie wtedy przypadkiem nie traci tych dni które ci zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:53, BajteK_ napisał:

> Ja byłem w podobnej sytuacji - jeszcze trochę i zacząłbym żyć WoWem;p
No wlasnie, ja bylem taki glupi i zaczalem nim
zyc :/. Na szczescie moja mama jest psychologiem i w pore zadzialala :). To jest glupie i nie chce o tym mowic.


hahahahahahaha :D ^^

przynajmniej nikomu nie wbiłes siekiery w plecy jak ktos tam w japoni sie postarał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem, jestes jebnie**. Wkurwia*** mnie takie osoby jak Ty, czy ja napisalem, ze jestem psychopata? :/ Po prostu uzaleznilem sie od WoWa i tyle, tak jak wiekszosc ludzi uzaleznia sie od papierosow, ja wstawalem i gralem w WoWa, nic wiecej mnie nie obchodzilo. Uwierz mi, nie chcialbys tak wpasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:39, Don Lizak napisał:

Czy ta gra kiedykolwiek stanieje? Nie widze siebie w sytuacji płacenia za pierwsze 3 miesiące 200+109+109 złotych grania.


Nie stanieje, bo własciwie taki wydatek to problem jedynie dla Polaków, a Nasz kraj mało interesuje Blizzarda.
Z resztą za sumę, którą podałeś mógłbyś pograć 5 miesięcy, a jeśli kupisz WoWa na gram.pl to zapłacisz nawet 60 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:39, Don Lizak napisał:

Czy ta gra kiedykolwiek stanieje? Nie widze siebie w sytuacji płacenia za pierwsze 3 miesiące 200+109+109 złotych grania.


Hmmm, no ale za jeden miesiąc płaci się 52-55 zł (kwota nie stała, zależy od kursu EURO), skąd więc 109 zł?? No chyba, że pomyliło ci się z prepaidem - otóż prepaid to forma płatności za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moja dobra rada, jak nie masz własnych zarobków, lub też nie dostajesz wysokich kieszonkowych (nie wiem:) , daj sobie spokój z WoW... Ta gra może ci doszczętnie zrujnować portfel, Bajtek ma rację, WoW wciąga. Człowiek sobie zdaje z tego sprawe, ale nie walczy z tym jakoś specjalnie, musi się w człowieku dopiero nazbierać. Ja sam przyznam, że WoW stał się moim nałogiem, dlatego też przymusowy urlop od WoWa (no właśnie, brak kasy...) postanowiłem wykorzystać na naprawienie wielu spraw i siebie. Na prawdę - uważajcie ile czasu spędzacie z grami, bo potem, w przyszłości, baaardzo można tego pożałować:/ Dobrze, że się w pore otrząsnąłem i Bajtkowi gratuluje - niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawdziwe życie stanęło na drugim planie, a WoW na pierwszym. Co wam po tym, że macie 14 rank w pvp, epicki sprzęt i cholera wie co jeszcze - w końcu WoW się skończy/znudzi, a taki któs spojrzy w lustro i zobaczy siebie wyglądającego jak zombie, bez dziewczyny, bez przyjaciół, bez wiedzy i bez kariery zawodowej. Kompletne dno.

Hmm trochę zszedłem na offtop - po prostu ta gra wciąga, możliwe że zaczniesz nawet myśleć skąd wziąć pieniądze żeby móc dalej grać - to jest chore i szczerz się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 21:09, BajteK_ napisał:

Wiesz co Ci powiem, jestes jebnie**. Wkurwia*** mnie takie osoby jak Ty, czy ja napisalem, ze jestem psychopata? :/ Po prostu
uzaleznilem sie od WoWa i tyle, tak jak wiekszosc ludzi uzaleznia sie od papierosow, ja wstawalem i gralem w WoWa, nic wiecej
mnie nie obchodzilo. Uwierz mi, nie chcialbys tak wpasc...


Twoja historia może być dobrym materiałem na odcinek jakiejś opery mydlanej, sprzedaj pomysł i cosik zarobisz :))
A tak serio to bez obrazy, dobrze ,że się od tego "amerykansko-żydoskiego śmiecia deprawującego umysły" odłączyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 21:09, BajteK_ napisał:

uzaleznilem sie od WoWa i tyle, tak jak wiekszosc ludzi uzaleznia sie od papierosow, ja wstawalem i gralem w WoWa,


to sie je*** nieskapnięty młodziencze zdziwisz : robie dokładnie to samo

>nic wiecej mnie nie obchodzilo. Uwierz mi, nie chcialbys tak wpasc...

nie wiem ile znaczy to "nic więcej" ale jesli masz gdzies to sie sie musisz wysikac ale zeby sie nieoderwc nosisz piekuchy albo robisz w gacie to faktycznie jest to przypadek kliniczny...

Dnia 12.10.2005 o 21:09, BajteK_ napisał:

Wiesz co Ci powiem, jestes jebnie**. Wkurwia*** mnie takie osoby jak Ty, czy ja napisalem, ze jestem psychopata? :/ Po prostu


a czy ja napisałem ze jestes psychopata ??
sam napisałeś ze prawie zaczołeś życ wowem, na co ja przytoczylem to co sie stao w japoni ze jakis kolo rombną drógiemu jakis item na co tamtem zareagował zamordowaniem kolegi w trybie pilnym...

masz jeszcze jakies pytania czy mam to wytłyumaczyc łopatologicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 23:53, Mercenary napisał:

A tak serio to bez obrazy, dobrze ,że się od tego
"amerykansko-żydoskiego śmiecia deprawującego umysły" odłączyłeś :)


a zydowskiego na jakiej podstawie ? że kase zdzierają ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować