Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie

71 postów w tym temacie

Gdy tak czytam Wasze komentarze, przychodzi mi do glowy, iz GW pod pewnym wzgledem jest "bezpieczniejszy" od WOWa: a mianowicie czlowiek nie mysli sobie "Musze grac, bo abonament mi sie zmarnuje!". Podejrzewam, ze gdybym kupil WoWa, moglbym na pewien czas wpasc w taka pulapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 23:53, Mercenary napisał:

> Wiesz co Ci powiem, jestes jebnie**. Wkurwia*** mnie takie osoby jak Ty, czy ja napisalem, ze jestem
"amerykansko-żydoskiego śmiecia deprawującego umysły" odłączyłeś :)

TO mi śmierdzi obrazą narodu Żydowskiego. Lekko mówią spie** z takimi hasłami bo rasizmu i pseudo rasizmu nie nawidźe. Nawet jeśli to byłżart to baardźo niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoZar - zachowujesz się teraz jak małolat :) A jeśli robisz dokładnie to samo (gra non stop w WoW)- uwierz mi, upadniesz poniżej zera. Tylko słabi z tym nie walczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoZar - zachowujesz się teraz jak małolat :) A jeśli robisz dokładnie to samo (gra non stop w WoW)- uwierz mi, upadniesz poniżej zera. Tylko słabi z tym nie walczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 01:03, WoWmen napisał:

> >
TO mi śmierdzi obrazą narodu Żydowskiego. Lekko mówią spie** z takimi hasłami
bo rasizmu i pseudo rasizmu nie nawidźe. Nawet jeśli to byłżart to baardźo niesmaczny.


Cudzysłowia nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany julek !!! Chłopaki to naprawdę brzmi jak jakiś klub AA a raczej AwowA :). Z tego powodu właśnie świadomie nie wchodze w ten świat choć kasa na to jest (i jest to jedyna pozycja ze stajni blizza, której nie mam - więc kusi). Ps podziwiam tych którzy potrafią w tym wszystkim zachować rozsądek.
BTW admin większość postów powinien zbanować bo robią antyreklamę dla Wowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 09:30, Mercenary napisał:

> > >
> TO mi śmierdzi obrazą narodu Żydowskiego. Lekko mówią spie** z takimi hasłami
> bo rasizmu i pseudo
rasizmu nie nawidźe. Nawet jeśli to byłżart to baardźo niesmaczny.

Cudzysłowia nie widzi?

Cudźysłów nie zmienia faktu. NIe każdy żart jest śmieszny a choćby porównanie. Czasami lepiej nie stosować takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 12:07, WoWmen napisał:

Cudźysłów nie zmienia faktu. NIe każdy żart jest śmieszny a choćby porównanie. Czasami lepiej nie stosować takiego czegoś.


Troche więcej luzu też by się przydało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 09:05, Sth`Devilish napisał:

HoZar - zachowujesz się teraz jak małolat :) A jeśli robisz dokładnie to samo (gra non stop w WoW)- uwierz mi, upadniesz
poniżej zera. Tylko słabi z tym nie walczą...



to nie jest kwestja zeby z tym walczyc albo nie tylko zeby zaplanowac sobie czas tak zeby wszyskto mozna było zrobic.
na wszystko jest czs jesli na cos nie ma czasu po prostu tego nie zrobisz...
i koniec kropka, jesli jednak faktycznie jestes psychiczny to bedziesz spał godzine albo wogule zanim cię pogotowie odwiezie do szpitla albo do czubków ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, koles, Ty masz chyba z 15 lat(bez obrazy dla nastolatkow). To, ze zaczalem zyc WoWem to znaczy, ze wstawalem i od razu zaczalem grac, nie interesowalo mnie nic innego(potrzeby fizjologiczne zalatwaielm, ale Ty jestes tak glupi, ze pewnie tego nie zrozumiesz), wiec prosze odpier*** sie, bo naprawde zaczynasz mnie irytowac. Mowisz o rzeczach, o ktorych nie masz w ogole pojecia, a jeszcze probujesz prowadzic ze mna dialog. Zastanow sie kiedys i podrosnij. Nawiasem mowiac pozdro & pocwicz :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nic a nic nie rozumiesz o_O Dorośniesz, to może zrozumiesz jak to się ma z czasem. A z tym szpitalem to mnie obraziłeś człowieczku, warz swoje słowa umiejętniej. Swoim zachowaniem tylko udowadniasz jaki jesteś niedokształcony :> Tak przy okazji - ile ty grasz w WoW dziennie? Ale szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie w ktorym momencie ?
ze jak nie bedziesz pal 3 dni to cie pogotowie odwiezie bo padniesz przy kompie ?

a gram ile wlezie tak zebym nie mosial potem mowc ze sie ciesze ze skonczylem z wow bo mi zjechał mozg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoW od czasu wprowadzenia wersji zamkniętej BETA. W chwili obecnej jedną z postaci, którą gram jest Night Elf Druid (Female) 60lvl - most balance. Moonkin Form uważam za bardzo dobry (ale nie idealny) Talent do wyboru dla druida ( 360% armor + cast balance spells + 3% critical).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:02, HoZar napisał:

> którego z was to fota ?? ^_^


Twoja? -_-

Dnia 14.10.2005 o 18:02, HoZar napisał:

cholera...chyba faktycznie mam mniej niz 15 lat bo czytalem ten post 6 razy i nic nie zrozuialem


Było chodzić do szkoły, a nie grać w WoW :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 12:28, Mercenary napisał:

> Cudźysłów nie zmienia faktu. NIe każdy żart jest śmieszny a choćby porównanie. Czasami lepiej nie stosować takiego
czegoś.

Troche więcej luzu też by się przydało :/


A Tobie troche więcej oleju w głowie. Polecam cysternę na początek kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:26, Sth`Devilish napisał:

Było chodzić do szkoły, a nie grać w WoW :]


to skoro gadamy jak rowny z rownym to mi to wytlumacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:10, HoZar napisał:

to skoro gadamy jak rowny z rownym to mi to wytlumacz :P


Bardziej się nie mogłeś pomylić - w WoW nie gram od 2 tygodni, a szkołę skończyłem kiedy Ty prawdopodobnie siusiałeś w Pampersy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować