Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie

71 postów w tym temacie

Domek

Na europejskie serwery World of Warcraft wprowadzono (a właściwie ciągle się wprowadza) najnowsze uaktualnienie do gry. Kiedy tylko zakończy się przedłużona z tego tytułu przerwa konserwacyjna, uczestnicy zabawy będą mogli zacząć sprawdzać co przygotował dla nich Blizzard.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 10:55, WąChU napisał:

Czemu z nim skonczyles ?

Bo stracilem przez niego duzo z zycia... Zreszta niewazne, dobrze sie stalo, ze juz nie mam go na hdd, konto sprzedalem i jeszcze wyszedlem na + ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche są miłe bo można wreszcie zrobić coś nowego po za ciągłym biciem w BWL :D szkoda, że to tak max 1-2 tygodnie nim powróci sie do rutyny 3-4h wieczornych raidów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, jak sie nie umie grac w wow. trzeba nad soba panowac i mozna sie cieszyc wspaniala gierka.
przyznaje, ze przez pierwsze 2 miesiace nie bylo mnie wsrod zywych ;], ale pozniej po malej przerwie gralem juz z umiarem i cieszylem sie z gierki. mam zamiar wrocic do wowowania i juz nie moge sie doczekac tych nowych rzeczy, ktore wprowadzil blizzard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak dokładnie jak mówi mój przedmówca. You can run, but you can''t hide ;) Dużo wiary robi sobie przerwy, bo to co kiedyś było dla nich wyzwaniem teraz jest rutyną. I każdy wraca bo nowe rzeczy, które Blizzard szykuje przyciągają. To samo ludzie, dla których sie wraca, klimat ach.. Chce mojego prepaida! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te smoki są całkiem fajne. :) Na test serwerze próbowaliśmy je ubić z 5 razy i nigdy nie zdjęliśmy żadnemu nawet 1 mm paska HP. :) Co prawda zapewne działo się tak przez nasze niezgranie (niektórzy są tak denni, że nic nie pomagają, a po pierwszym wipe uciekają z raidu), ale prawdą jest, że to bardzo mocni bossowie. Z resztą wystarczyło przejśc się w pobliże ich legowiska, ilość trupów przekraczała 100. :) Możliwe, że trzeba najpierw zrobić jakiegoś questa, bo na razie nie wyobrażam sobie, jak można je pokonać. Na temat talentów druida nie ma co się rozpisywać. Moim zdaniem, to pomyłka. Moonkin form fajnie wygląda i śmiesznie tańczy, ale jest nieprzydatny, to taki dire bear (ma tyle samo armora), który może rzucać czary balance i dodaje czasami +3% do krytyka. Jakby zrobili coś na wzór shadowforma (+15% do czarów balance), a do tego jakieś leczenie z balance, na wzór vampiric embrance, to by rzeczywiście można było to nazwać wzmocnieniem druida, a tak szkoda gadać. Już zamiast Moonkina mogli dać dłuższy czas trwania natur grasp. IMO bardziej by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:57, WhiteSmurff napisał:

jakby nie byla warta tych pieniedzy to by nie gralo w nia kilka milionow ludzi na calym swiecie ;p

Ale kazdy ma swoje zdanie i nie kazdy musi uwazac, ze WoW jest super. Mi osobiscie bardzo sie podobal, az za bardzo... dlatego z niego musialem zrezygnowac, na szczescie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mol !

jescze nie updejtowalem wszystkich addonow do 1,7 to teraz znowu sie bede bujal bo w 1,8 pewnie polowa dzialac przestanie z uwagi na zmiany w interfejsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:08, Aramil napisał:

To sobie sciagnij addons version changer czy cos takiego... klikasz jaka masz wersje i juz :D


alei tak czasem trwa to tydzien albo wiecej to co za róznica czy sma wlaze na strone i sprawdzam czy updejt jest czy samo mi sie robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:59, BajteK_ napisał:

> jakby nie byla warta tych pieniedzy to by nie gralo w nia kilka milionow ludzi na calym swiecie ;p
Ale kazdy ma swoje
zdanie i nie kazdy musi uwazac, ze WoW jest super. Mi osobiscie bardzo sie podobal, az za bardzo... dlatego z niego musialem
zrezygnowac, na szczescie :).



Ja byłem w podobnej sytuacji - jeszcze trochę i zacząłbym żyć WoWem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja sie NIE ciesze z tego ze patch wyszedl :|, akurat dzisiaj jest moj ostatni dzien w grze i mialem dosc bardzo wazna sprawe do zalatwienia ktora zajebla by mi max 5minutek, ale niestety, sciagniecie patcha i go zainstalowanie schodzi dosc dlugo a czas w grze konczy mi sie chyba za 12minut a patcha zostalo 7% do instalki, i to jeszcze nie bylby tak wielki problem gdyz moze uda mi sie zdarzyc w tym czasie, gorsze jest to ze widzialem jak serwerek na liscie na stronce byl padniety :| (Defias Brotherhood) i jesli nie zalatwie tej sprawy bo serwerek nie wstanie to... sie zdenerwuje bo tylko tyle niestety mozna zrobic jako zwykly szary obywatel :|, i jeszcze bardziej mnie wpieni sprawa gdy dodadza ludzia za to 1dzien A MI NIE!! nie chce krakac, ale jesli tak zrobia to juz bedzie totalne przegiecie, wkoncu to z ich winy nie moglbym grac wiec i dzien sie i mnie powinien nalezec :|..... mala aktualka, patchyk sie wlasnie zainstalowal, mam 10minutek do konca mego czasu w grze ale jest inny problem... nie mozna sie na serwer zalogowac, "unable to connect" :| a na liscie jest pokazany ze dziala, ehh... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj, Blizz nie wylacza automatycznie konta. Zwykle ludzie moga logowac sie jeszcze przez caly dzien, bywa ze takie wylaczenie trwa i kilka dni.
Powinienes na pewno dzisiaj moc sie bez problemu polaczyc az do wieczora.
(oczywiscie jesli serwer bedzie online... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:04, corum_pob napisał:

Nie panikuj, Blizz nie wylacza automatycznie konta. Zwykle ludzie moga logowac sie jeszcze przez caly dzien, bywa ze takie
wylaczenie trwa i kilka dni.
Powinienes na pewno dzisiaj moc sie bez problemu polaczyc az do wieczora.
(oczywiscie jesli
serwer bedzie online... )


a i tu sie niezgodze.
juz kilka razy mialem tak ze logowalem sie o 10 rano i moglem grac bo konto mi się konczylo okolo 13-14.
kiedy kolo 15 wylagowalo mnie z serwa to juz sie nie mogłem zalogowac bo mi subskrybcja wygasla :P

wniosek : jesli subskrybcja wygasnie ci w trakcie grania mozesz grac do wylogowania ale po jakims tam czasie serw chyba sam wykopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu podniosles mnie na duchu :), mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie dzisiaj zazyc ostatnia dzialke tego narkotyku ;). Bede tym bardziej wniebowziety jak mi konto bedzie przez weeend smigac albo chcoiaz jeszcze jutro, no ale co za duzo to nie zdrowo, chce sie dzisiaj jeszcze chociaz zalogowac :). Jeszcze slow pare co do patchyka, hmm, dosc szybko wyszedl, troche mnie to nawet zdziwilo, mam nadzieje ze z dodatkiem tez sie szybko uporaja, pewnie na swieta bedzie smigal, nie obrazilbym sie gdyby tak bylo, bo akurat planuje sobie zrobic przerwe do swiat. Czas wrocic do normalnosci ;).Swoja droga, ciekawosc mnie zrzera na mysl co w nim dodadza, moze Emerald Dream, z tego co widac na filmikach w necie to juz jest dosc duzo zrobione, w tym patchyku sie troche glosniej o tym miejscu zrobilo(4zielone smoki) a Emerald Dream chyba jest zbyt znaczacym miejscem zeby dodali go w patchu (chociaz kto ich tam wie). Jeszcze nasuwa mi sie jedna mysl w zwiazku z Emerald Dream i jego powizaniem z dodatkiem, Mianowicie wysokosc max lvlu. Jak wiadomo smoki kolo wejsc do ED maja lvl 61+ i gdyby patrzec na pozostale instanty juz dostepne w grze mozna wyjsc z zalozenia ze w instancie beda moby z duzo wyzszymi lvlami, gdyz roznica miedzy obami strzegacymi wejscia do instanta a tymi w srodku jest dosc duza, przykladowo w Gnomereganie, strzega go moby z max 25lvlem a ostatni boss ma lvl 34(bodajze). Tak jest tez z pozostalymi instantami, Ciekawe czy w przypadku ED blizz pojdzie w to samo zalozenie albo da wszystkim mobom w ED "czaszke" zamiast lvlu i bedzie spoko :)...maly edit: NIE MOGE WEJSC!!, niestety, szlag by to trafil ;(((, tydzien pracy na range (i co wazniejsze, pzredmioty z honoru) i kase z AH szlag trafil ;(((, ehh :||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować