Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

PSP 3000 - Temat Ogólny

34 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 21:54, xbit71 napisał:

Co za bzdura, by wydawać następną wersję produktu, gdy zmiany są takie małe... Bardziej
postaraliby się o jakieś nowe i lepsze gry, które zachęciłyby do kupna konsoli kolejnych
użytkowników... Polityka i pomyślunek SONY po prostu mnie przerastają...

A NDS i NDS lite ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:27, Magyk napisał:

A NDS i NDS lite ?

Tam wygląd zmienił się bardziej... Ale przyznaję rację, Nintendo też prowadzi złą politykę. :P
@Ryan - Tak, San Andreas Stories przede wszystkim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam kilka pytań w związku z tą konsolą.

1. Czy i dlaczego opłaca/nie opłaca się kupić konsoli PSP (nie chodzi mnie czy 2000 czy 3000, tylko ogólnie PSP)?
2. Na ile starcza bateria?
3. Podobno PSP jest bardzo delikatne
4. Jakich typów gier jest najwięcej na PSP?
5. Czy w strzelankach, np CoD, jak to jest z celowaniem? Trudno?
6. O co chodzi z przerabianiem? I co się na tym traci zyskuje?
7. Czy mogę kupić grę za granicą i nie ma żadnej blokady?
8. Jak to jest z netem, jak jest przeglądarka, to jak tam się cokolwiek wpisuje czy klika na linki?

Pisze to w tym tmacie, ponieważ gdybym miał kupić to PSP 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

To mam kilka pytań w związku z tą konsolą.

Ale TA konsola jeszcze nie wyszła ,więc będę odpowiadał ogólnikowo względem PSP 1000 ,2000 ,3000

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:


1. Czy i dlaczego opłaca/nie opłaca się kupić konsoli PSP (nie chodzi mnie czy 2000 czy
3000, tylko ogólnie PSP)?

Opłaca się ,żeby korzystać z multimediów konsoli i grać w świetne gierki mobilnie .Nie opłaca, bo nowa konsola tania nie jest, a gier jest tyle co na lekarstwo i nic nowego na horyzoncie, co by dawało kopa w ryj nie widać ,chyba ,że ten Resistance.Ja konsolę sprzedałem ,bo nie miałem w co grać .

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

2. Na ile starcza bateria?

Nawet na 100 lat jak jej nie używasz .Przy graniu to nawet do 4h ,względnie 3h ,przy innych funkcjach w zależności od potrzeb (jasność wyświetlacza ,głośność dźwięków) .Filmy podobno 2 można obejrzeć bez problemu ,sam nie sprawdzałem .

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

3. Podobno PSP jest bardzo delikatne

PSP Classic nie jest ,ale swojego Slima bałem się upuścić i na szczęście nie zdarzyło mi się .Szybko się rysował i tłuścił paluchami

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

4. Jakich typów gier jest najwięcej na PSP?

Chyba gier akcji .Przejrzyj listę z metacritic z przypiętego posta w wątku ogólnym PSP .

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

5. Czy w strzelankach, np CoD, jak to jest z celowaniem? Trudno?

Da radę .Idzie się obyć i walić heady .Jakoś być musi ,bo jest jeden analog.

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

6. O co chodzi z przerabianiem? I co się na tym traci zyskuje?

Chodzi o to ,że nagrywasz na konsolę nieoficjalny software zamiast oficjalnego.Zyskuje się odpalanie iso gier i homebrew ,czy innych software`owych dziwactw typu GG ,a traci .....chyba nic .Ale lepiej nie oddawać konsoli z pirackim softem na gwarancję.

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

7. Czy mogę kupić grę za granicą i nie ma żadnej blokady?

Na gry nie ma ,na filmy jest .

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:

8. Jak to jest z netem, jak jest przeglądarka, to jak tam się cokolwiek wpisuje czy klika
na linki?

Klika się normalnie -palcami .Ewentualnie klawiszem na konsoli .Wpisuje się z klawiatury widocznej na ekranie.

Dnia 25.09.2008 o 23:15, Xlol1 napisał:


Pisze to w tym tmacie, ponieważ gdybym miał kupić to PSP 3000

No i gitara.Ale więcej osób czyta wątek ogólny o PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... PSP 3000 ma Wi-Fi, czyli Wlan tak?
Ale ma odbiornik czy wejście na Wlan? Pytam, bo przymierzam się do jej zakupu, ale jeżeli nie będzie darmowego internetu (na którym mi najbardziej zależy) to raczej się nie skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:20, struksik napisał:

Hmmm... PSP 3000 ma Wi-Fi, czyli Wlan tak?
Ale ma odbiornik czy wejście na Wlan? Pytam, bo przymierzam się do jej zakupu, ale jeżeli
nie będzie darmowego internetu (na którym mi najbardziej zależy) to raczej się nie skuszę

Tak .Wszystkie PSP mają wbudowane Wi-Fi do serfowania po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Kto rano wstaje... ten się nie wyśpi :D Już jakiś czas temu złożyłem pre-order na PSP-3000 w Game Stop i dzisiaj odwiedzając kolegę w GS odebrałem również PSP.

Z racji premiery, osoby które zarezerwowały konsolę wcześniej otrzymały zestaw Limitowany:

- 1GB Memory StickProDuo
- Grę: Ratchet & Clank Size Matters
- UMD: National Treasure 2
- voucher na pobranie gry echochrome z Playstation Network.

Bardzo miła oferta dla cierpliwych osób. Cena zestawu oczywiście $199,99 plus lokalny podatek (około 9-10%)

Podrzucam kilka fotek. Pozdro :]

20081015041430

20081015041447

20081015041459

20081015041509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:48, Assax napisał:

Mam pytanie czy na nowy PSP będą chodzić też te gry które wchodziły na stare PSP ? ?


Będą :) Swoją drogą byłem wczoraj w sklepie SONY, i sprzedawca mi mówił że jeszcze nie wiadomo kiedy będzie nowe PSP dostępne u nich w sprzedaży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku istnienia tej konsoli nosiłem się z zamiarem jej kupna. Już raz prawie by do tego doszło, ale były to czasy, kiedy miały się właśnie pojawić zestawy Giga Pack (pierwszy model oczywiście) i miałem na nie poczekać, ale później jakoś to odłożyłem i wyszło na to, że do tej pory nie mam PSP :P Szczerze mówiąc, to teraz kupiłbym to chyba jedynie dla czterech Metal Gearów i dla Crysis Core. No i dla grania na wykładach na studiach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 23:07, Emeraldar napisał:

Od początku istnienia tej konsoli nosiłem się z zamiarem jej kupna. Już raz prawie by
do tego doszło, ale były to czasy, kiedy miały się właśnie pojawić zestawy Giga Pack
(pierwszy model oczywiście) i miałem na nie poczekać, ale później jakoś to odłożyłem
i wyszło na to, że do tej pory nie mam PSP :P Szczerze mówiąc, to teraz kupiłbym to chyba
jedynie dla czterech Metal Gearów i dla Crysis Core. No i dla grania na wykładach na
studiach ;P


Witaj,

Ja miałem pierwszą PSP ale po niedługim czasie oddałem młodszemu rodzeństwu. Mam gdzieś tam kilka gier. A potem jakoś nie zabierałem się zbytnio do kupna. A jak PSP-3000 wylało się na teta to postanowiłem poczekać. Wiesz, jestem z niej bardzo zadowolony.

Ogólnie nie szaleję z niczym. A to "chwalenie się'' to lekki sarkazm z mojej strony, no bo nie ma czym tak na prawdę. Jest i już. Mam nadzieję że wielu z Was również nabędzie tę fajną konsolkę. A jest w co na niej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować