Zaloguj się, aby obserwować  
orku

azeroth

43 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2006 o 18:28, artur13 napisał:

hehehehe tego dawno niebylo orki i trole dobre ale to lepsze bo wilu uwaga wymislil:
krasnoludy: lubic czy nie tooooo to wypas heheh nie moge dobre dobre orku wymiatasz

je no to głupie czy złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:29, orku napisał:

> hehehehe tego dawno niebylo orki i trole dobre ale to lepsze bo wilu uwaga wymislil:

> krasnoludy: lubic czy nie tooooo to wypas heheh nie moge dobre dobre orku wymiatasz
je no to głupie czy złe?


po co ci to????????????????????? poczytaj se gdzies niewiem ale po co to zamknijcie ten topic orku przmysl jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię nieumarłych, bo mają klimacik, fajnie wyglądają i zaczynaj w moim zdaniem fajnej lokacji, a najbardziej nie lubię niziołków, bo nie lubię takich karzełków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja probowalem all rasami ale fajny krasnal ale wolno xp idzie jakos questy cienkie duzo u czlowieka najlepiej mi sie gralo orkiem ale gralem krotko glownie paldkiem gralem no i to tyle.. niestety w wowa nie gram:(:(:(:( niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ryzykuje banem, ale teraz tylko odpowiadam na pytanie.
Nieumarli wzięli się z plagi, a dokładniej to w Warcrafcie 3 pojawiła się zaraza zwana przez ludzi plagą, która zamieniała ludzi w nieumarłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:41, PharauhnMizzrym napisał:

Wiem ze ryzykuje banem, ale teraz tylko odpowiadam na pytanie.
Nieumarli wzięli się z plagi, a dokładniej to w Warcrafcie 3 pojawiła się zaraza zwana przez
ludzi plagą, która zamieniała ludzi w nieumarłych

gnom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:41, PharauhnMizzrym napisał:

Wiem ze ryzykuje banem, ale teraz tylko odpowiadam na pytanie.
Nieumarli wzięli się z plagi, a dokładniej to w Warcrafcie 3 pojawiła się zaraza zwana przez
ludzi plagą, która zamieniała ludzi w nieumarłych

Tak,ale głownie przyczyniły się do tego właśnie demony,bo to one ją rozprowadzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:43, Darkstar181 napisał:

> Wiem ze ryzykuje banem, ale teraz tylko odpowiadam na pytanie.
> Nieumarli wzięli się z plagi, a dokładniej to w Warcrafcie 3 pojawiła się zaraza zwana
przez
> ludzi plagą, która zamieniała ludzi w nieumarłych
>
Tak,ale głownie przyczyniły się do tego właśnie demony,bo to one ją rozprowadzły.

demony są złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak były szlachetne, ale wtedy królowali u nich szamani a potem Gul''dan wparował ze swoją mroczna magią i cześć z nich stała się warlockami a ci, którzy się sprzeciwili zostali wygnani, potem magia coś się stało, że stracili moc i zamienili się w dziką Hordę, (ale Thrall przywrócił im starą formę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:45, Patryk R napisał:

O ile dobrze pamiętam to orki nie były szlachetne, byli sługami Płonącego Legionu.

kiedyś były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:45, Patryk R napisał:

O ile dobrze pamiętam to orki nie były szlachetne, byli sługami Płonącego Legionu.

Były szlachetne to właśnie Gul''dan wprowadził ich w spółki z demonami (albo ktoś inny nie jestem pewien, ale przed tym były dumną rasą a nie hołotą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować