Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotki na temat DLC do GTA IV

17 postów w tym temacie

pepsi

W sieci pojawiły się pogłoski na temat dodatkowej zawartości do GTA IV, która ma pojawić się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Doniesienia te, choć niepotwierdzone, są dość zaskakujące - sugeruje się bowiem, że DLC przybierze bardziej kształt pełnoprawnego dodatku.

Przeczytaj cały tekst "Plotki na temat DLC do GTA IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wyjdzie ten dodatek też na PC. Mam nadzieję, ale pewnie znowu trzeba będzie czekać pół roku, aż spadnie sprzedaż na konsolach. Już nie mogę doczekać się samej GTAIV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:27, Ceteris Paribus napisał:

Przecież od dawna było zapowiadane, że dodatkowa zawartosć ma byc tym czym było GTA VC
i SA.


O nie nie, to były tylko głośne plotki. Rockstar mówił tylko że będzie dodatkowa zawartość, jaka? Tego już nie mówili. Niemniej też podejrzewam coś w stylu VC i SA... byle Niko zachowali ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba jak najszybciej kupować dysk do X360 i punkty - walutę, którą się płaci za pobieranie różnych rzeczy z XBL. Ciekawe co R* przygotuje... ^^

Edit:// Nowe miasto to raczej nie będzie, , lecz liczę na nowe bronie (piła mechaniczna, minigun), 7 poziom poszukiwania i dzięki temu nowe pojazdy - furgonetki wojskowe i... czołgi. :D Być może jakieś tereny pozamiejskie i samoloty... Z kilkanaście nowych aut i nowe misje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie będzie to nowe miasto, bo gdyby mieli zrobić coś na wzór VC, to wydali by to w pudełkach na obie konsole i na pewno nie w takiej cenie :). Na powiększenie miasta też bym nie liczył, bo wyglądało by to dość śmiesznie... chociaż w sumie mogli by dodać jakąś wyspę nową czy coś, na którą można by polecieć.

Wydaje mi się raczej, że będzie to nowy wątek fabularny, jakieś nowe bronie, samochody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi tyle ze wydaja ja na PC. Fakt na X360 jzu przeszedlem ale to nie ta sama zabawa na konsoli co na PC. Mi sie gra duzo lepiej na PC niz na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą chociaż 2 samoloty to ściągnę to z XBL, choćby dla tych dwóch samolotów. Jedyna rzecz, której mi brakowało w GTA IV (poza spadochronami... a właśnie, jak dodadzą też spadochrony, to ja to ściągnę przed premierą :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie ukaże ten dodatek na PC. MS zapłacił R* 50mlin dolarów za wyłączność. Ale nie martwił bym się, modderzy na pewno coś pokombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pół roku później pojawi się w wersji PC ten dodatek (na edycje premierową GTA IV chyba nie ma co liczyć)? Skoro Microsoft zapewnił sobie konsolowy exclusive DLC na X360, to możliwe, że tylko PS3 nie dostanie dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten DLC pojawi się również na PC...why?? Chociażby dlatego, że to właśnie Microsoft wyłożył te 50 baniek :) i myśląc logicznie - PC Windows również otrzyma owe DLC...jednak nie równocześnie z premiera na konsole :P być może będzie taka sytuacja jak z produktem podstawowym, który ukazał się 6 miesięcy po premierze na konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi ten dodatek , no ale w sumie jak ten dodatek ma być pełnoprawny to nie dziwię się aż tak bardzo że Rockstar chce z niego wycisną jak najwięcej kasy. Mam tylko nadzieję że w przypadku wersji PeCetowej zostanie to lepiej rozwiązane , najlepiej by było jakby wszelkiego rodzaju konsolowa dodatki zostały już dołączone do gry w formie jakiejś dodatkowej płyty , a nie żeby bezsensownie płacić za kolejne niby rozszerzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować