Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Witam!

Psionika jest to nauka, która obejmuje paranormalne zjawiska, jak np. telekineza, telepatia, wychodzenie z ciała itp.
Jako, że nie ma jednego tematu, w którym można by pisać swoje przemyślenia albo mówić o wszystkich umiejętnościach człowieka, teraz już właśnie jest taki temat! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:36, Kalejdoskop86 napisał:

Witam!

Psionika jest to nauka, która obejmuje paranormalne zjawiska, jak np. telekineza, telepatia,
wychodzenie z ciała itp.
Jako, że nie ma jednego tematu, w którym można by pisać swoje przemyślenia albo mówić
o wszystkich umiejętnościach człowieka, teraz już właśnie jest taki temat! :]


:]} fajnie że jest taki temat ale nie wiem co w nim powiedzieć xD, ja sie co do wyłażenia z ciała potrafię rozpisać w temacie "OB i LD- czyli przeżycia..." (jakoś tak). A o telekinezie wiem tyle co nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:48, Piwomaniak napisał:

:]} fajnie że jest taki temat ale nie wiem co w nim powiedzieć xD, ja sie co do wyłażenia
z ciała potrafię rozpisać w temacie "OB i LD- czyli przeżycia..." (jakoś tak). A o telekinezie
wiem tyle co nic :/

W temacie o LD i OoBE to zazwyczaj wiele się o całej psionice mówiło, ale był to trochę offtop. Tutaj można do woli mówić i o OoBE i o np. psiballach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę sobie podpiąć temacik :P Tak jak ten z OOBE i LD :D
A co do Psioniki : próbowałem telekinezy z marnym skutkiem, i Psiballa z którym problemu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tutaj można do woli mówić i o OoBE i o np. psiballach. ;]
No, ale jest temat o OOBE! I nie wiem czy ten temat ma rzeczywisty sens, bo przyjeło się, że o psiball''ach rozmawia się w temacie "OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:54, kitek0101 napisał:

Tutaj można do woli mówić i o OoBE i o np. psiballach. ;]
No, ale jest temat o OOBE! I nie wiem czy ten temat ma rzeczywisty sens, bo przyjeło
się, że o psiball''ach rozmawia się w temacie "OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach
poza ciałem".

Ale był to offtop, jak się tam mówiło o psiballach, a tutaj już można gadać o nich do woli, jak i o telekinezie, telepatii... i o innych rzeczach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:55, Kalejdoskop86 napisał:

> Tutaj można do woli mówić i o OoBE i o np. psiballach. ;]
> No, ale jest temat o OOBE! I nie wiem czy ten temat ma rzeczywisty sens, bo przyjeło

> się, że o psiball''ach rozmawia się w temacie "OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych
doświadczeniach
> poza ciałem".
Ale był to offtop, jak się tam mówiło o psiballach, a tutaj już można gadać o nich do
woli, jak i o telekinezie, telepatii... i o innych rzeczach. ^^

No wiem, dlatego piszę, że "się tak przyjeło" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj już można gadać o nich do

Dnia 24.08.2008 o 21:55, Kalejdoskop86 napisał:

woli, jak i o telekinezie, telepatii... i o innych rzeczach. ^^


Hmm tu chyba mniej osób sie zachęci do telepati jeśli nie opanują LD ale mi sie tak tylko wydaje :/ ja jeszcze OB nie miałem xD a chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:07, Piwomaniak napisał:

Hmm tu chyba mniej osób sie zachęci do telepati jeśli nie opanują LD ale mi sie tak tylko
wydaje :/ ja jeszcze OB nie miałem xD a chce.

Nie trzeba LD do telepatii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:13, Kalejdoskop86 napisał:

> Hmm tu chyba mniej osób sie zachęci do telepati jeśli nie opanują LD ale mi sie
tak tylko
> wydaje :/ ja jeszcze OB nie miałem xD a chce.
Nie trzeba LD do telepatii. ;)


Może i nie ale LD jest chyba łatwiejsze do ogarnięcia ;) więc radze zaczynać od LD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:16, Piwomaniak napisał:

Może i nie ale LD jest chyba łatwiejsze do ogarnięcia ;) więc radze zaczynać od LD :)

Zależy, co kto chce robić. Samym najprostszym wejściem do świata psioniki jest praktykowanie LD i psiballi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:19, Kalejdoskop86 napisał:

> Może i nie ale LD jest chyba łatwiejsze do ogarnięcia ;) więc radze zaczynać od
LD :)
Zależy, co kto chce robić. Samym najprostszym wejściem do świata psioniki jest praktykowanie
LD i psiballi.


Właśnie dlatego najważniejsze jest chyba ogarnięcie LD a psibali jakoś nie praktykowałem :) może se zobacze co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nareszcie wypowiem się na temat.

Dzisiaj, dokładnie 2h temu razem z kolegą siedzieliśmy na klatce (ósme piętro) i konsumowaliśmy nabyte wcześniej drogą kupna żarcie. Na balkonie bok siedzą (może spały) nieruchomo 3 gołębie. Nudziło mi się (na dwór nie ma jak wyjść,bo leje strasznie), więc pomyślałem, żeby spróbować obudzić psi ballem jednego z ptaków. Początkowo mnie i mojemu koledze nic nie wychodziło, gołębie cały czas nie dawały oznak życia.

Następna próba: tym razem próbowaliśmy stworzyć psi balle poza szybą (wcześniej w ręku i przez szybę). Znowu się nie udało. Potem spróbowaliśmy zrobić psi balla tuż nad głową gołębia i po prostu go nim grzmotnąć z góry. Na "trzy czte-ry" sieknęliśmy. I teraz najlepsze. Środkowy gołąb (w tego celowaliśmy) drgnął. Za każdym kolejnym razem gołąb drgał, jakby szturchnięty. Ale to nie wszystko.

Aby wykluczyć przypadek, zabraliśmy się za gołębia po prawej (on i towarzysz po lewej stronie środkowego przez cały czas nawet nie drgnęły). Efekt taki sam. Drgawki u gołębia. Przyszłą kolej na "tego po lewej". Postanowiłem spróbować inaczej, i zanim jeszcze kolega uformował psi balla, spróbowałem walnąć takim "promieniem" z energii. Okazało się to 2 razy skuteczniejsze od psi balla. Gołąb drgał jakby walnął w niego piorun, zaraz po tym odleciał.

Co o tym sądzicie ? To jest jak na razie moje największe osiągnięcie, jeśli chodzi o psi balle itp.
---------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------
Tak, wiem. Biedne gołębie. W tamtej chwili wydawało mi się to wielce zabawne (no bo wyciągasz rękę, skupiasz się, a po chwili gołąb drga). Teraz wydaje mi się to wręcz sadystyczne. Mam nadzieję, iż nic im się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:18, Ja Guar napisał:

Może trochę dziwny post machnę, ale pierwsze słyszę o psi ballach. Wytłumacz mi co to
? ;)


W skrócie, są to kule energii, które każdy początkujący psionik potrafi stworzyć. Dark Proxy, zauważyłem że eksperymentujesz z psi ballami, ale pamiętaj, że to tylko worek treningowy dla psioników, a nie śmiertelna broń ;-). Lecz kto wie, może uda Ci się coś więcej ;]
Btw. Widziałes psi balla swojego kolegi, czy tylko się umówiliście na 'trzy cztery' ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe FAQ tego tematu :

Czym jest Psiball ?
Psi Ball (Chi Ball, Ki Ball) jest kulą energii stworzoną przez siły psychiczne. Każdy człowiek za pomocą swoich sił PSI może stworzyć takiego PSI Balla. Energia, którą stworzymy wcale nie musi mieć kształtu kuli możemy nadać jej dowolny kształt i dowolne właściwości np. kolor, wielkość, może ona płonąć, być pod napięciem, itd. Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś. Raczej nic ona nie zrobi. Jest to zależne od siły koncentracji jaką włożyliśmy w stworzenie takiej kuli i od jej właściwości. W najgorszym wypadku dostanie taką kulą może nas zaboleć. Psi bale są czymś w rodzaju kame-hamen z dragon bala :] tyle że nie mogą one nikogo zabić.

Jak zrobić Psiballa ? Świetny poradnik - http://www.energyforum.pl/viewtopic.php?t=709

Czym jest Telepatia ?
Jest to porozumiewanie bez użycia słów, tylko za pomocą umysłu.

Czym jest Telekineza ?
Nie jest to przesuwanie przedmiotów siłą woli, lecz wpływanie na rzeczywistość ( siłą woli ).


O Psiballu najwięcej, bo o to najwięcej pytań.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:54, RRohen napisał:


Czym jest Psiball ?
Psi Ball (Chi Ball, Ki Ball) jest kulą energii stworzoną przez siły psychiczne....


Istnieje też gra, która polega na przesuwaniu piłeczki "siłą umysłu". Kazdy pcha ze swojej strony i wygrywa osoba, która przepchnie kulkę do przeciwnika. Gra jest droga, ale dostępna w kilku miejscach na świecie za darmo. Na sprzęt składają się : dwie opaski, stół z trasą i kulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować