Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

Są dowody nawet i w tygodniku pt:"Nieznany świat"


Dowody na UFO też są i na duchy też i sporo filmów o tym i nawet w Nie Do Wiary pokazywali jak się drzwi same otwierają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Psiballe to prawda! Fajnie latają! Tylko rachunki za prąd są koszmarnie wysokie!... Ale czego się nie robi żeby się pobawić!

Budo, UFO to też prawda! Porwali mnie już dwa razy! Wiesz jak fajnie?! Normalnie tak się leci do góry, fiuuu... I Cię nie ma! Zabiorę Cię następnym razem! Ducha nie widziałem, ale czułem! Takie ziiimno przy nim! Brrr!...

Nawet w myślach kolegi czytałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:27, PolishWerewolf napisał:

Tak! Psiballe to prawda! Fajnie latają! Tylko rachunki za prąd są koszmarnie wysokie!...
Ale czego się nie robi żeby się pobawić!

Budo, UFO to też prawda! Porwali mnie już dwa razy! Wiesz jak fajnie?! Normalnie tak
się leci do góry, fiuuu... I Cię nie ma! Zabiorę Cię następnym razem! Ducha nie widziałem,
ale czułem! Takie ziiimno przy nim! Brrr!...

Nawet w myślach kolegi czytałem!


Już wiemy skąd masz własny tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:27, PolishWerewolf napisał:

Tak! Psiballe to prawda! Fajnie latają! Tylko rachunki za prąd są koszmarnie wysokie!...
Ale czego się nie robi żeby się pobawić!

Gdybyś chociaż trochę zainteresował się tematem, przed bezsensownym biciem postów to wiedziałbyś, że psi-balle tworzone są z energii psionicznej a nie elektrycznej.

Dnia 19.01.2009 o 10:27, PolishWerewolf napisał:


Budo, UFO to też prawda! Porwali mnie już dwa razy! Wiesz jak fajnie?! Normalnie tak
się leci do góry, fiuuu... I Cię nie ma! Zabiorę Cię następnym razem! Ducha nie widziałem,
ale czułem! Takie ziiimno przy nim! Brrr!...

Ta, a świnki lubią placki ^^

Dnia 19.01.2009 o 10:27, PolishWerewolf napisał:


Nawet w myślach kolegi czytałem!

Ta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:17, Ancient Lord napisał:

Gdybyś chociaż trochę zainteresował się tematem, przed bezsensownym biciem postów to
wiedziałbyś, że psi-balle tworzone są z energii psionicznej a nie elektrycznej.

Potem trzeba się podłączyć do kontaktu żeby odnowić tą energię!!!

Dnia 19.01.2009 o 14:17, Ancient Lord napisał:

Ta, a świnki lubią placki ^^

Nie, bo kalarepy.

Dnia 19.01.2009 o 14:17, Ancient Lord napisał:

Ta ;]

Przeczuł to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:54, lama123 napisał:

Potem trzeba się podłączyć do kontaktu żeby odnowić tą energię!!!

Mówiłem - energia psioniczna nie ma nic wspólnego z elektrycznością. To tak samo, jakbyś uważał, że zeby stworzyć psi-balla, trzeba wsadzić rękę w psie odchody i z tamtąd czerpać energię.

Dnia 19.01.2009 o 14:54, lama123 napisał:

Nie, bo kalarepy.

A może chleb z serem?

Dnia 19.01.2009 o 14:54, lama123 napisał:

Przeczuł to!

a potem wracamy do Tibii? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te psiballe napawdę istnieją ? Bo jakby istniały to by była jakaś sekta przestępców co się trenuję w tych psiballach no i za ich pomocą unieruchamia ofiary i dokonuje rozbojów. A jak ktoś byłby wielkim myślicielem i miał silną moc psychiczną to by mógł nawet zadawać poważne obrażenia, no bo jak kolor, kształt i rozmiar zależą od mózgu to i obrażenia też powinny.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nazywają to rzeczą prawdziwą, niektórzy tylko potęgą naszej wyobraźni i edycją w Photoshopie bądź GIMPie. Ja jedynie przekonałem się, że jedyną magią jest wmówienie sobie, że się zjadło smaczną kanapkę, a przejdzie na jakiś czas głód :) Dopóki nie zobaczę na własne oczy PSI-Balla to nie uwierzę, jak w wiele innych rzeczy, również to się tyczy Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu najświętszy... normalnie Dragon Ball. Nie sądziłem że coś takiego istnieje...
A tak na poważnie to ma to związek z wysokim Chi?

Edit: No ma. Logiczne i imponujące. Może się kiedyś za to zabiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double post. Zamienię w odpowiedź dla Kalejdoskopa poniżej, ok:P

Ja się absolutnie nie naśmiewam.Jeśli to nie mit, to jest to świetna sprawa.
No... wysoką energię Chi. Cóż więcej. Osiągniętą np. przez trening sztuk walki. Wtedy łatwiej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:07, Don Zorro napisał:

Jezu najświętszy... normalnie Dragon Ball. Nie sądziłem że coś takiego istnieje...
A tak na poważnie to ma to związek z wysokim Chi?

Możesz się nie wyśmiewać? :P
Co do Chi to co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiałby ktoś odpowiedzieć, bo chyba się na poważnie za to zabiorę.

1. Czy to bezpieczne?
2. Czy nie osiągnę przypadkiem OOBE lub nie poczuję się dziwnie jak właśnie w rozdzielaniu duszy od ciała?
3. Czy nie będą mi pomagać OOBE - owscy "nauczyciele"? I czy kościół nie ma nic przeciwko( chyba nie?)
4. Czy można osiągną telekinetyczne przesunięcie przedmiotu...?
5. ...albo Udzerzenie Chi( normalnie trzeba wiele lat treningu)...
6.... lub takiego...hmmm... jakby Aarda( Wiedźmin) po wielu latach treningu?
7. No i mam problem z wizualizacja, bo podłoga to nie zawiera dużej energii, nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Psi-balle nie istnieją, to odpowiedź uniwersalna na wszystkie Twoje pytania :)
Uderzenia Chi, ani telekineza też nie. A przynajmniej jeszcze ich nie odkryliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, naprawdę, skoro przeczytałem o tym w 3 różnych źródłach. Niby te sztuczki są niewiarygodne, ale ciekawe. Można wypróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:02, marcinshinoda napisał:

Kaaa-meee-haaa-meee-HAAAAAAAA... poleciała fala uderzeniowa z kuli energi xD


Powiedz mi, czy tobie i innym userom nie znudziło się jeszcze wyśmiewanie poglądów ludzi dla których jest ten temat? Widzę, że śpieszy ci się do Własnotytułowca, a nie masz gdzie nabić posta, więc najlepiej tutaj napisać denną i już nie śmieszną pierdołę, która nikogo nie obchodzi a tylko zaśmieca topic -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno: dlaczego tutaj, żaden modek jeszcze nie zainterweniował? W temacie o bogu, był wielki płacz, że ktoś śmiał napisać ''BOGA NIE MA I KONIEC'' i przy okazji pośmiać się ze ślepo wierzących ludzi... A tutaj, wchodzą jakieś typki, nie mające pojęcia o temacie, jeżdżą po wszystkich I NIC. Tragedia po prostu... Dlaczego ludzie, wierzą w coś, na co dowodów nie ma a w to, na co dowody są tak jasne, że jaśniejsze być nie mogą, nie wierzą...?

A teraz na temat. Gdzieś kiedyś przeczytałem, że aby zobaczyć uwolnioną energię, należy posiadać umiejętność widzenia energii. Co za tym idzie, jeśli ktoś nie posiada owej umiejętności, nie zobaczy Psiball''a. Czy to prawda? Ja swego czasu próbowałem robić Psiball''a. Niestety nie udawało mi się jakiś czas go zwizualizować i po jakimś mi się po prostu odechciało. Natomiast wydawało mi się, że coś czułem. Coś jakby odpychało moje dłonie od siebie... Przeczytałem ten poradnik z przyklejonego posta, od dziś próbuję na nowo, już wiem co robiłem źle (skupiałem się na tym, by go zobaczyć). Prosiłbym o udzielenie mi odpowiedzi na moje pytanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować