Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 15:45, Don Zorro napisał:

No ciekawe, naprawdę, skoro przeczytałem o tym w 3 różnych źródłach. Niby te sztuczki
są niewiarygodne, ale ciekawe. Można wypróbować...


O UFO możesz przeczytać w milionie różnych źródeł. Tak samo możesz przeczytać w wielu źródłach, że rządy PiS pomogły Polsce, a koalicja PiS-SO-LPR była super i działała jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wizualizacją. Przecież nie wezmę energii podłogi czy dywanu, na którym siedzę.

Druga sprawa: to może być sprzeczne z religią. I tu pytanie: czy to szczególnie złe czy przeciętnie? Był fragment w biblii jak co to przytoczę go.

No i te pytania... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40431&pid=295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty próbowałeś zrobić Psiball''a?

@Don Zorro: Energię najlepiej ze Słońca czerpać IMO. Psiball jest bezpieczny. Nie ma szans, żebyś przypadkiem OoBE osiągnął. Nie będzie Ci nikt pomagał :D. A co do reszty to nie wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:13, kurczak-AFC napisał:

A Ty próbowałeś zrobić Psiball''a?


Hehe, jeszcze mnie nie pogięło. Poza tym na początku wątku pytałem ile many kosztuje, ale jakoś nikt nie odpowiedział, a tak to ja się nie bawię, bo nie mam forsy na mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem swojego pierwszego psiballa :) Energie pobierałem ze Słońca. Na początku myślałem że to jakiś dowcip, ale gdy trzymałem ręce, rzeczywiście czułem takie przyjemne ciepełko a jak ruszyłem gwałtownie rękoma, to ciepło się rozeszło :) Super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 17:22, Budo napisał:

Hehe, jeszcze mnie nie pogięło. Poza tym na początku wątku pytałem ile many kosztuje,


Kosztuje dokładnie 800 punktów many.

Dnia 20.01.2009 o 17:22, Budo napisał:

ale jakoś nikt nie odpowiedział, a tak to ja się nie bawię, bo nie mam forsy na mikstury.

Eee tam, potionki na energię psioniczna tanie - 100 sztuk złota, albo w naturze.

A tak na poważnie, to wierzę w te psi-balle, ale jakoś nigdy nie chce mi się trenować tego :P Nie mam czasu , chęci i zawsze jestem zmęczony:P Poza tym nie mogę się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, w takim razie, WYJDŹ. Jesteś wierzący? Jeśli tak to ja mogę się z Ciebie pośmiać, bo wierzysz w coś, na co totalnie dowodów nie ma. W Psiball''a wierzę, bo go czułem a boga NIGDY nie poczułem... W UFO też nie wierzysz? W takim razie gratuluję ograniczenia. Oh tak, przecież wszechświat jest taki malutki, że nie mogło się w nim rozwinąć życie, wyjątkiem jest Ziemia... Ehh, nie mam zamiaru Cie obrażać z powodu Twojej wiary, chcę Ci uświadomić, że każdy ma swoje poglądy na świat i należy je tolerować. Zachowujesz się bardzo infantylnie... Nie wydaje Ci się, że lepiej by było jakbyś sam spróbował a potem oceniał ;)?

@Ja Guar, jak go sobie zwizualizowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich bredni, nie tylko twoich, ale niemal wszystkich w tym wątku jeszcze nie słyszałem. Pobierasz energie ze Słońca, i czujesz ciepło na rękach tak? A to nie jest czasami tak, że sobie wmawiasz, że bierzesz tą energie ze Słońca, i również wmawiasz, że poczułeś ciepło? Swoją drogą, mam kilka pytań...Po czym wy poznajecie, że macie tego psiballa w ręce, skoro możesz w dowolnym momencie złączyć dłonie, tj. między nimi nic nie ma. Macie jakiekolwiek dowody na istnienie tych psiballi? I dlaczego nie da się ich w żaden sposób odczuć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da oO?! Jasne, że się da... Ee, no i wiesz... je tak jakby WIDAĆ... Psiballa możesz sobie DOWOLNIE uformować. Może to być klasyczna niebieska kulka, czerwony trójkąt, królik, dmuchana lala... co chcesz... na dodatek możesz mu nadać właściwości, np. CIEPŁO i dlatego można go poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? Zrób fotkę, wielkiego, tak na 100 metrów Psiballa, koloru jaskrawego...Pytanie tylko, czy many starczy nie?

Tak na serio, to to jest totalna ściema. Tego nie ma, z powodów czysto fizycznych. Pobieranie energii ze Słońca... O em gie...

Edit: I jeszcze żeby ten Psiball leczył gardło, bo trochę mnie boli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, że wiara w coś co jest potwierdzone dowodami, to nie jest wiara...A jak psiballa można uformować we wszystko, to zrób z niego hajs i pójdź z takim sianem do salonu samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to też wyjdź :D. Kocham to :D. Ludzie wierzą w boga, nie mając ŻADNYCH dowodów a w psiball''a nie uwierzą, mimo że mogą go zrobić :D. N1! Może kiedyś zrozumiesz potęgę ludzkiego umysłu i wyobraźni. A teraz eloszka, nie chce mi się napisać z takimi typami ; /. I radziłbym jednak spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:22, Budo napisał:

> A Ty próbowałeś zrobić Psiball''a?

Hehe, jeszcze mnie nie pogięło. Poza tym na początku wątku pytałem ile many kosztuje,
ale jakoś nikt nie odpowiedział, a tak to ja się nie bawię, bo nie mam forsy na mikstury.

Eeee, nie umiesz, to z runek sie wali, many nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: potrafisz takie coś zrobić? Jeśli tak, udowodnij to. Wtedy uwierzę, bo na tym powinno Ci zależeć - dla większości osób obecnie zachowujesz się jak taki mały, naiwny człowieczek. Udowodnij, a zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:38, kurczak-AFC napisał:

Budo, w takim razie, WYJDŹ. Jesteś wierzący? Jeśli tak to ja mogę się z Ciebie pośmiać,
bo wierzysz w coś, na co totalnie dowodów nie ma.


Nie jestem wierzący i nie wyjdę. Chcecie mieć tu towarzystwo wzajemnej adoracji? Nie akceptujecie krytyki i sceptyków? To Wasz problem, nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:49, Budo napisał:

> Budo, w takim razie, WYJDŹ. Jesteś wierzący? Jeśli tak to ja mogę się z Ciebie pośmiać,

> bo wierzysz w coś, na co totalnie dowodów nie ma.

Nie jestem wierzący i nie wyjdę. Chcecie mieć tu towarzystwo wzajemnej adoracji? Nie
akceptujecie krytyki i sceptyków? To Wasz problem, nie mój.

<Budo żałuje że nie już nie jest modem>
Ej no poczekaj. Ja Ci powiem jak psi balla zrobić. Bierzesz kamulca, takiego okrągłego. Malujesz go na kolor taki jaki lubisz, koncentrujesz energię nienawiści do tej osoby w rękach i ciskasz delikwentowi headshota :) I to działa w 100%, nawet wypróbowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:49, Budo napisał:

> Budo, w takim razie, WYJDŹ. Jesteś wierzący? Jeśli tak to ja mogę się z Ciebie pośmiać,

> bo wierzysz w coś, na co totalnie dowodów nie ma.

Nie jestem wierzący i nie wyjdę. Chcecie mieć tu towarzystwo wzajemnej adoracji? Nie
akceptujecie krytyki i sceptyków? To Wasz problem, nie mój.


Ty uważaj, bo on może praktykować laleczki voodoo. ;-) Zrobi taką twoją miniaturkę i ci będzie wsadzał gwóźdź w brzuch. :P

Ludzie w wiele rzeczy wierzą... Co ta demokracja z nimi zrobiła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wali mnie to, co o mnie twierdzą typki w necie.
2. Co do tego czy zrobiłem to przeczytaj to, co napisałem kilka postów wcześniej.
3. A jak ktoś wierzy w boga, którego nie ma i nie istnieje, to co? Wiara w boga, na którego nie ma dowodów nie jest naiwnością? ;).

@mouhhg, zobacz poradnik w przyklejonym poście.
@budo, po raz kolejny odniosę się do religii: a katolicy to co? Akceptują słowa ''boga nie ma'' ;>? SPRÓBUJ zrobić pb, pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem deistą, więc nie mam po co wychodzić...Swoją drogą dlaczego nie wspomniałeś nic o zrobieniu tej fotki ze 100 metrowym, jaskrawym psiballem, leczącym gardło?

Zobacz, wiarę, da się nieco wytłumaczyć, ale właśnie na tym ona polega, że nie ma niemal żadnych dowodów...A na Psiballe?

Btw: Pytanie ,,Ile many to kosztuje?" Podsumowuje te wszystkie Psiballe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować