Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 17:22, Budo napisał:


Hehe, jeszcze mnie nie pogięło. Poza tym na początku wątku pytałem ile many kosztuje,
ale jakoś nikt nie odpowiedział, a tak to ja się nie bawię, bo nie mam forsy na mikstury.

Miksturę many możesz sobie w Gothicu znaleźć , w pierwszej lepszej skrzyni ;) . A ja powiem tak, wierzyłem przez jakiś czas w Psi-Balle , ale już nie wierze , na IRCu mnie przekonali .To jest totalna głupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie będę do niczego przekonywał. Nie rozumiem jednego, dlaczego se po katolikach nie pojeździcie? Bo ban będzie...? Eh, brak słów.Ja bym z domu wyszedł się przewietrzyć. EOT. Więcej napisać się nie mam zamiaru. A jak chcesz robić psiball''a leczącego gardło to rób ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem. Ale nie wyobrażałem sobie, że biorę energie ze Słońca, bo wtedy automatycznie byłbym przekonany, że coś mam w rękach, bo ,,Przecie ja brałem Energie wprost ze Słońca, to jest niemożliwe aby tu nic nie było!". Takie wpajanie sobie czegoś na siłę, te wasze całe Psiballe.

Btw: Jak tam zdjęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:53, kurczak-AFC napisał:

1. Wali mnie to, co o mnie twierdzą typki w necie.


W takim razie po kiego grzyba wchodzisz na forum internetowe?

Dnia 20.01.2009 o 17:53, kurczak-AFC napisał:

2. Co do tego czy zrobiłem to przeczytaj to, co napisałem kilka postów wcześniej.


Czytałem, chciałem formalnie zapytać i to zrobiłem.

Dnia 20.01.2009 o 17:53, kurczak-AFC napisał:

3. A jak ktoś wierzy w boga, którego nie ma i nie istnieje, to co? Wiara w boga, na którego nie ma dowodów nie jest naiwnością? ;).


WIARA to WIARA. Jeśli jest oparta na rzeczywistych dowodach, jest WIEDZĄ.
Jak widać nie dałeś mi podstaw do zmiany opinii o Tobie... a raczej o tym, jak to cudnie Budo ujął, kąciku wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę powierzyłem, ale zaraz przestałem...wizualizujesz, wyobrażasz. fakt słońce posiada energię, bez tego by nie świeciło, ale pobrać możecie ją sobie w wyobraźni ;-)
A wiara...ja nie wierzę, ale ludzie wierzą aby odpowiedzieć sobie na pytania na którym nie ma odpowiedzi w nauce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:57, DJ Szlafrok napisał:

> 1. Wali mnie to, co o mnie twierdzą typki w necie.

W takim razie po kiego grzyba wchodzisz na forum internetowe?


Wiem, wiem, miałem nie pisać ale tym pytaniem mnie ROZDUPCZYŁEŚ! A Ty tutaj wchodzisz po to, żeby się dowartościować albo dowiedzieć się, co o Tobie ludzie sądzą? Wiesz, żal czytać takie coś ; /. Idź do kina czy coś?

A teraz chciałbym, żeby ktoś w temacie odpowiedział mi na pytanie o tą zdolność widzenia energii... prawda z tym jest, czy jak?

@Draxvoxdor, no właśnie! I dlatego, ktoś BARDZO MĄDRY napisał biblię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Widzenie energii to umiejętność czucia tej energii.
btw. nie można polegać na zdaniu innych w większości... każdy jest kowalem swojego losu, a w psionice poradniki mogą tylko naprowadzić na coś, ale to tak na prawdę ten, co ją praktykuje musi znaleźć swój własny sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są BREDNIE...Jeżeli być potrafił widzieć energie, i wgl przyciągać ją swoim ciałem...To byś był takim Bogiem, co może wszystko za pomocy tej energii zrobić...Np. zabić tą energią i wgl, ale niestety nie umiesz takowych rzeczy robić, bo cała ta psionika to jedna wielka ściema, że ,,Łał, energia, ze Słońca, przyciągnąłem ją czołem!" :). Jeśli masz jakieś argumenty, przekonujące mnie, do uwierzenia w to, proszę, napisz je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:35, Baluk25 napisał:

To są BREDNIE...Jeżeli być potrafił widzieć energie, i wgl przyciągać ją swoim ciałem...To
byś był takim Bogiem, co może wszystko za pomocy tej energii zrobić...Np. zabić tą energią
i wgl, ale niestety nie umiesz takowych rzeczy robić, bo cała ta psionika to jedna wielka
ściema, że ,,Łał, energia, ze Słońca, przyciągnąłem ją czołem!" :). Jeśli masz jakieś
argumenty, przekonujące mnie, do uwierzenia w to, proszę, napisz je.

Ciekawa jest to ideologia i w ogóle, ale ja odchodzę od psioniki. Przez nią mam problemy ze zdrowiem psychiczny i w ogóle, są przecież zasady fizyki i trzeba się ich trzymać. Co innego jest postrzeganie energii, a co innego wykorzystywanie impulsów umysłu do poruszania przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:19, Don Zorro napisał:

Problemy zdrowotne? Dobrze zrozumiałem? O stary, chyba zrezygnuję...

Każdy odpowiada za siebie i jest kowalem swojego losu. Ja psioniki bądź co bądź nie polecam. Poczytać można, ale bardzo wgłębić się to już inna bajka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przez nią mam problemy

Dnia 20.01.2009 o 20:10, Kalejdoskop86 napisał:

ze zdrowiem psychiczny i w ogóle,


Kurde, Kalej. Dajże już spokój z tymi problemami psychicznymi :P Rozumiem cię i współczuje ci, ale nie pisz już tego po raz en-ty w tym topicu . Błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero argumentów, jak zwykle zresztą...Swoją drogą, chociaż Ty jeden jako tako odkryłeś, że nie da się brać energii ze Słońca, i wgl, bo przeczy to prawom fizyki :).

Nadal czekam, aż mnie przekonasz, do poruszania przedmiotami za pomocą umysłu, psioniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:23, Ancient Lord napisał:

Kurde, Kalej. Dajże już spokój z tymi problemami psychicznymi :P Rozumiem cię i współczuje
ci, ale nie pisz już tego po raz en-ty w tym topicu . Błagam!!

Heh, to powiedz ludziom, że forum ma takie coś jak poprzednie strony, które można przeczytać... też nie lubię po raz któryś pisać o moich problemach, a już szczytem było to, jak kiedyś praktycznie co 5 postów musiałem tłumaczyć, co to psiball, bo co 5 postów się pojawiało pytanie "a co to psiball??" ... dlatego też zrobiłem FAQ. :]

@Baluk25
Zero argumentów? A co powiesz na to, że powiedziałem, iż naukowcy uważają, że mózg potrafi wysłać impulsy, które potrafią sprawić, że przedmiot drgnie? W prawdzie to zależy od człowieka i od jego skoncentrowania, ale i tak jest rzadkie. Już baardzo rzadkie zjawisko to jest zjawisko, kiedy ktoś porusza przedmiotem ukrytym np. pod kartonowym pudełkiem, albo słabo poruszanym wiatraczkiem i go np. wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:25, Kalejdoskop86 napisał:

Heh, to powiedz ludziom, że forum ma takie coś jak poprzednie strony, które można przeczytać...
też nie lubię po raz któryś pisać o moich problemach, a już szczytem było to, jak kiedyś
praktycznie co 5 postów musiałem tłumaczyć, co to psiball, bo co 5 postów się pojawiało
pytanie "a co to psiball??" ... dlatego też zrobiłem FAQ. :]


Wiem, wiem, ale to w sumie ich problem :P Ja tam lubię sobie poczytać poprzednie strony, żeby wiedzieć o czym jest rozmowa, a jeśli ktoś jest tak "lazy" leniwy, że nie chce mu się tego robić to jego problem ;) W sumie też nie jestem do końca pewien z tymi psi-ballami co to tak na prawdę jest, bo jest coś takiego, że gdy człowiek coś sobie próbuje wmówić to rzeczywiście to zaczyna dla niego istnieć.

Tak samo z OoBE - nie wiem czy jest to rzeczywiście wychodzenie czegokolwiek poza ciało, bo bardziej racjonalnie brzmi, że jest to po prostu pewna zdolność mózgu, i my w taki sposób badamy go od środka.

Ale tego się raczej nigdy nie dowiemy, i będą istnieć przez lata różne teorie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:28, Ancient Lord napisał:

Wiem, wiem, ale to w sumie ich problem :P Ja tam lubię sobie poczytać poprzednie strony,
żeby wiedzieć o czym jest rozmowa, a jeśli ktoś jest tak "lazy" leniwy, że nie chce mu
się tego robić to jego problem ;) W sumie też nie jestem do końca pewien z tymi psi-ballami
co to tak na prawdę jest, bo jest coś takiego, że gdy człowiek coś sobie próbuje wmówić
to rzeczywiście to zaczyna dla niego istnieć.

Wmówić, ten efekt placebo jest najgorszy w psionice... ja czasami nie wiem, czy na prawdę zrobiłem psiballa, czy tak na prawdę głęboko wierzę, że go zrobiłem i mnie się już w głowie przewraca. Kończę z tym, tyle powiem.

Dnia 20.01.2009 o 20:28, Ancient Lord napisał:

Tak samo z OoBE - nie wiem czy jest to rzeczywiście wychodzenie czegokolwiek poza ciało,
bo bardziej racjonalnie brzmi, że jest to po prostu pewna zdolność mózgu, i my w taki
sposób badamy go od środka.

O ile LD jest możliwe (świadomy sen) to OoBE... cóż, nie wiem, ale pewien druid z plemienia Galów podobno wyszedł z ciało, obejrzał Rzymskie obozowisko, a potem wygrali barbarzyńcy bitwę. Tak gdzieś czytałem, heh. ;)
Interesuję się historą starożytności, ale o tym druidzie nie wiedziałem do póki nie przeczytałem na jednej stronie o psionice.

Dnia 20.01.2009 o 20:28, Ancient Lord napisał:

Ale tego się raczej nigdy nie dowiemy, i będą istnieć przez lata różne teorie na ten
temat.

Prawda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak naukowiec Ci powie, że granie w GTA Cię zabije to też mu uwierzysz?

Prawda jest taka, że to ściema jest, a wy w to wierzycie, bo sobie to uroiliście, tak jak cała psionika ;] ,,Biorę moc ze Słońca...". Masz jeszcze jakieś argumenty, aby przekonać mnie pozytywnie do tego wszystkiego?

Btw; To całe OoBE, to wygląda tak, jakby ktoś chciał się bawić w Dragon Ball ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:36, Baluk25 napisał:

A jak naukowiec Ci powie, że granie w GTA Cię zabije to też mu uwierzysz?

Nie, ale z tymi impulsami to prawda. Nawet kilku ludzi umiała poruszać przedmiotami

Dnia 20.01.2009 o 20:36, Baluk25 napisał:

Prawda jest taka, że to ściema jest, a wy w to wierzycie, bo sobie to uroiliście, tak
jak cała psionika ;] ,,Biorę moc ze Słońca...". Masz jeszcze jakieś argumenty, aby przekonać
mnie pozytywnie do tego wszystkiego?

Nawet nie wiesz ile prawdy jest w tym, co powiedziałeś. Doszedłem do tego po kilku namysłach i mogę również stwierdzić, że psionika to zwyczajne wmawianie sobie, która pewno często prowadzi do szaleństwa (myślisz, że poruszasz czymś, a na prawdę nic się nie dzieje) . Nie będę ciebie przekonywać, zresztą czemu ja mam to robić, skoro sam od paru dni utraciłem wiarę w psionikę? :P

Dnia 20.01.2009 o 20:36, Baluk25 napisał:

Btw; To całe OoBE, to wygląda tak, jakby ktoś chciał się bawić w Dragon Ball ;].

Eee... dlaczego wszyscy kojarzą z tym psionikę? o.0 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:34, Kalejdoskop86 napisał:

O ile LD jest możliwe (świadomy sen) to OoBE... cóż, nie wiem,

Nie tyle nie wiemy czy istnieje, ale nie wiemy czym tak naprawdę jest OoBE, prawda? Nie wiesz, czy to tylko wymysł mózgu i tak jakby bardziej realne OoBE, czy wychodzenie świadomości poza ciało (teoria z duszą jest raczej nieprawdopodobna, a poza tym niby jak świadomość ma wyjść poza ciało, skoro widzimy tam, a świadomość nie widzi, i przedmioty są poprzestawiane, czyli nie do końca jesteśmy za ciałem, ale to może być po prostu zmodyfikowany obraz rzeczywistości pokazany przez nasz "musk")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować