Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 20:26, Don Zorro napisał:

Daruj sobie, koleżanko. I spójrz na swojego GS-a... komu bliżej do Dody xD


Owned. Tak tylko czekałam kto się wreszcie złapie i proszę, trafił się naiwny :D

I niby z jakiej racji mam sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuj... sekretarko. Ok, ja też wiem, ze Dodzia jest supeeer ale nie musisz nam tego mówić xD
A na co ja się złapałem? Nie, nie chce wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 01:28, Kryhuu napisał:

A Psiballe są kozackie. Ostatnio wybiłem nimi całą populację gołębi na osiedlu.


WoW, pewnie ta populacja wynosiła 2 gołębie, a twój psiball miał właściwości kamienia, sorry dwóch kamieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:32, Don Zorro napisał:

A na co ja się złapałem? Nie, nie chce wiedzieć!


Złapałeś się na bardzo subtelną prowokację, stając się obecnie tematem licznych rotfli wśród osób, które mnie choć minimalnie znają, jako pierwszy, który bez zastanowienia czepił się różu.

A wracając do tematu: niby dlaczego mam sobie darować? Medium też podpada pod psionikę, może niektórym się zrobi przyjemnie wiedząc, że nasza rodzima gwiazda tak otwarcie mówi o swoich zdolnościach? Może da im to motywacje do rozwijania swojej mocy, bo nie będą się już czuli zobligowani do ukrywania się? Pomyślałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:32, NFSU2.00 napisał:

WoW, pewnie ta populacja wynosiła 2 gołębie, a twój psiball miał właściwości kamienia,
sorry dwóch kamieni :D


Dwa gołębie? Facet, widać, że jesteś początkującym psionikiem, nie potrafisz nawet w przybliżeniu oszacować wielkości okolicznej populacji gołębi. Ich tam były setki. Tysiące. A kamienie to narzędzia prymitywnych ludzi, ja jestem medium.

I tak btw, czy zgodzicie się ze mną, że w Nagim Instynkcie, zamiast posługiwać się soplem lodu, bohaterka powinna użyć psiballa? Dowód zbrodni nie tyle, że się rozpłynie i tyle było go widać. Takiego dowodu nikt nigdy nawet nie zobaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ale proszę odpowiedzcie szczeże czy ten Psi Ball to wytwór czyjejś wyobraźni czy to da rade to zrobić?

Spoiler

Większość ludzi używa energii z rożnych miejsc do tworzenia psi balla. Możesz użyć swojej energii, ale szybko się wyczerpiesz i zmęczysz. Twoim źródłem energii może być wszystko, na przykład Ziemia, Słońce, Księżyc lub jakaś osoba czy rzecz. Zazwyczaj najlepszym wyborem są planety/gwiazdy/księżyce, ponieważ mają one dużo energii.



Jak to przeczytałem na innym forum to, prawie z krzesła spadłem xD Ale fajnie by było coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tysiące gołębi na jednym osiedlu, człowieku taka populacja na tak małym obszarze by nie przeżyła. Po drugie masz dowody na to że je zabiłeś, gdzieś leżą ciała?? Po trzecie nie jestem psionikiem, bynajmniej nigdy tego nie próbowałem. Po czwarte medium to osoba potrafiąca nawiązać kontakt z ludzką duszą po pośmiertnie pałętającą się po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:15, NFSU2.00 napisał:

Tysiące gołębi na jednym osiedlu, człowieku taka populacja na tak małym obszarze by nie
przeżyła.

Oczywiście. W końcu je wybiłem.

Dnia 31.01.2009 o 22:15, NFSU2.00 napisał:

Po drugie masz dowody na to że je zabiłeś, gdzieś leżą ciała??

Zapraszam na Przecław, pod Szczecinem, będziesz miał szczęście jak w jakiegoś nie wdepniesz.

Dnia 31.01.2009 o 22:15, NFSU2.00 napisał:

Po trzecie nie
jestem psionikiem, bynajmniej nigdy tego nie próbowałem.

No i właśnie dlatego jesteś mało wiarygodny.

Dnia 31.01.2009 o 22:15, NFSU2.00 napisał:

Po czwarte medium to osoba potrafiąca
nawiązać kontakt z ludzką duszą po pośmiertnie pałętającą się po świecie.

Mhm. To też potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 00:38, Kryhuu napisał:

> Po czwarte medium to osoba potrafiąca
> nawiązać kontakt z ludzką duszą po pośmiertnie pałętającą się po świecie.

Dnia 01.02.2009 o 00:38, Kryhuu napisał:

Mhm. To też potrafię.


Ty, to czemu nie było o tobie w TVN''ie?? Ty jesteś jakiś nadczłowiek.

Dnia 01.02.2009 o 00:38, Kryhuu napisał:

> Po drugie masz dowody na to że je zabiłeś, gdzieś leżą ciała??
Zapraszam na Przecław, pod Szczecinem, będziesz miał szczęście jak w jakiegoś nie wdepniesz.


Taa, leżą na ulicy a w TV''ce nic o tym by nie było ?? Weź nie zmyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:38, NFSU2.00 napisał:

Ty, to czemu nie było o tobie w TVN''ie?? Ty jesteś jakiś nadczłowiek.

Bo potrafię się kamuflować. Jeżeli nie chcę, to nikt mnie nie widzi. Nawet paparazzi. :)

Dnia 01.02.2009 o 12:38, NFSU2.00 napisał:

Taa, leżą na ulicy a w TV''ce nic o tym by nie było ?? Weź nie zmyślaj.

Nie zmyślam. Po prostu je też na wszelki wypadek zakamuflowałem. Żeby ich nikt przypadkiem nie sprzątnął. I teraz każdy się o nie potyka na ulicy, a ja mogę sie chwalić na forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym samym nie jesteś wiarygodny. Bo nie masz świadków i dowodów. Gdybyś chociaż zrobił zdjęcia to może bym uwierzył. Poza tym nie rób ze mnie jaj, bo to nawet śmieszne nie jest.


@kurczak-AFC

O co ci chodzi?? O to że nie wierze w to na co nie ma naukowych dowodów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:33, NFSU2.00 napisał:

@kurczak-AFC

O co ci chodzi?? O to że nie wierze w to na co nie ma naukowych dowodów??


Chodzi mi o to, że jesteś tępy jak zerdzewiała motyka :D. Przeczytaj jeszcze raz swoje i jego posty xD. Gość robi se z Ciebie jaja jak nie wiem a Ty myślisz, że on na serio HAHAHAHAHA xDD. Graty za to :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko co związane z psioniką to są jaja, a to że, on robi ze mnie jaja to wiedziałem jak napisał o tych setkach i tysięcy gołębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:45, kurczak-AFC napisał:

A mimo to nadal drążysz ten temat i mówisz mu, że jest niewiarygodny, tak jakbyś myślał,
że on to na serio gada :D. Epic.

Spoiler

[Każda okazja jest dobra do nabicia postów]

Teraz już wiesz po co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah, Kryhu nie wiedziałem że rżniesz głupa w tym temacie :D Dobrze mi się kojarzy, że ty wyśmiewałeś na lobby tego gościa co się tu udzielał? Wielki psionik czy cóś ;D

To mnie ostatnio nie ma na lobby gildii czy ciebie? :P
Stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:06, M1chał napisał:

Hahahahah, Kryhu nie wiedziałem że rżniesz głupa w tym temacie :D Dobrze mi się kojarzy,
że ty wyśmiewałeś na lobby tego gościa co się tu udzielał? Wielki psionik czy cóś ;D

Groose Psiball, bitte. To już jest nasz gildiowy temat od jakiegoś czasu, chyba każdy ma go przypiętego, ale póki co jedynie Fumiko ze mną wojuje. ;p

Dnia 01.02.2009 o 17:06, M1chał napisał:

To mnie ostatnio nie ma na lobby gildii czy ciebie? :P
Stalker

Ja raz na jakiś czas wpadam, ale ten pokój się zmienia co 2 dni więc już nie wiem czy na dobrym siedzę...

NFSU2.00
Mam świadków. Jak chociażby M1chał, wyżej widoczny. A zdjecia... niby jak mogłem zrobić zdjęcia, skoro wpierw je zakamuflowałem?

kurczak-AFC
Zepsułeś mi zabawę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować