Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 23:05, Budo napisał:

No i energia może płonąć, albo być pod napięciem, ale nie może nikogo zabić, nikt poza
nami jej nie widzi i w ogóle nie da się jej w żaden sposób wykryć :F

wiesz jak oglądałeś gwiezdne wojny to tam można zrobić czysta energię, ale to przez ukłon w ciemna stronę mocy, nie tam moim zdanie może se istnieć psionika ale juz wyjście z duszy ciała, czy opętanie przez szamana bardziej uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Kalejdoskop mnie uczył robienia Psi Balla, lecz ja w takie rzeczy nie za bardzo wierze. No bo jak zrobić coś, czego się nie da zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież nie mógł Cię uczyć czegoś, co nie istnieje, więc musi istnieć! wystarczy chcieć. poza tym ludzie małej wiary nie są godni dostąpić pełnej wiedzy, co za tym idzie - nigdy nie uda im się zrobić prawidłowego psiball''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:01, pizmak666 napisał:

przecież nie mógł Cię uczyć czegoś, co nie istnieje, więc musi istnieć! wystarczy chcieć.
poza tym ludzie małej wiary nie są godni dostąpić pełnej wiedzy, co za tym idzie - nigdy
nie uda im się zrobić prawidłowego psiball''a!

Taa kurde! Psi Ball, wielkie mi to! Składanie rąk i patrzenie się w środek nich jak ogłupiały. Wzrok potem zaczyna szwankować i se zobaczysz Psi Balla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:01, Obelix93 napisał:

Taa kurde! Psi Ball, wielkie mi to! Składanie rąk i patrzenie się w środek nich jak ogłupiały.
Wzrok potem zaczyna szwankować i se zobaczysz Psi Balla.


heh, mówiłem coś o ludziach małej wiary ? taką postawą nic sobie nie pomożesz. więcej pokory i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:36, Obelix93 napisał:

Sam Kalejdoskop mnie uczył robienia Psi Balla, lecz ja w takie rzeczy nie za bardzo wierze.
No bo jak zrobić coś, czego się nie da zrobić?

Chodzi właśnie o wmówienie sobie! :D
Tym bardziej, jak jeszcze przy okazji wmówisz sobie, że jakiś ciemny pokój z pikselami to przerobiony obraz pokoju z psiballem, to hoho! ;) Tym bardziej, że jak patrzysz za dużo w jeden punkt, to później samoistnie widzisz np. kulę, a w rękach mięśnie kurczą się wystarczająca silnie, abyś poczuł, że trzymasz kulę.
btw. witaj kolego! a żeś nie wierzył, że jo je psionik!!!11oneoneone! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:36, Obelix93 napisał:

Sam Kalejdoskop...

pwnt.

Dnia 09.02.2009 o 15:36, Obelix93 napisał:

...mnie uczył robienia Psi Balla, lecz ja w takie rzeczy nie za bardzo wierze. No bo jak zrobić coś, czego się nie da zrobić?

Spróbuj stanąć przed gołębiem i zacząć otwartą dłonią pukać się w czubek głowy, a drugą ręką masować się po brzuchu. Jeżeli masz w sobie Moc i odpowiednio się skupisz, to gołąb powinien odlecieć. Jeśli nie odleci, nie nadajesz się.

To najlepszy i w 100% pewny test na to, czy możesz przystąpic do zakonu Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie wyśmiewał psioniki proszę, jedni w to wierzą i trzeba to uszanować tak jak ludzie szanują, że ktoś nie wierzy w psionikę, ale krytyka i ubliżanie (bądź wyśmiewanie) ludzi to inna sprawa. Idź się lepiej przejdź i pomyśl, na czym polega dyskusja.
A tak przy okazji - jemu dobrze idzie robienie fizycznych psiballi, które IMO są najprostsze, ale do opanowania chociażby ich też trzeba się nieco wysilić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:21, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
Nie wyśmiewał psioniki proszę, jedni w to wierzą i trzeba to uszanować tak jak ludzie
szanują, że ktoś nie wierzy w psionikę, ale krytyka i ubliżanie (bądź wyśmiewanie) ludzi
to inna sprawa. Idź się lepiej przejdź i pomyśl, na czym polega dyskusja.
A tak przy okazji - jemu dobrze idzie robienie fizycznych psiballi, które IMO są najprostsze,
ale do opanowania chociażby ich też trzeba się nieco wysilić. ;)

Ja szanuje Kalejdoskopa w RL. Może i jestem słabej wiary, bo Kalejdoskop to chyba jest mistrz psioniki na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:27, Obelix93 napisał:

Ja szanuje Kalejdoskopa w RL. Może i jestem słabej wiary, bo Kalejdoskop to chyba jest
mistrz psioniki na gram.pl

Ja również ciebie szanuję i bardzo mnie zasmuciło, że ktoś się wyśmiewa ze mnie i z ciebie za to, że próbujemy dyskutować czy wymieniać się poglądami. Widać niektórzy nie dorośli do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:21, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wyśmiewał psioniki proszę, jedni w to wierzą i trzeba to uszanować tak jak ludzie
szanują, że ktoś nie wierzy w psionikę, ale krytyka i ubliżanie (bądź wyśmiewanie) ludzi
to inna sprawa. Idź się lepiej przejdź i pomyśl, na czym polega dyskusja.
A tak przy okazji - jemu dobrze idzie robienie fizycznych psiballi, które IMO są najprostsze,
ale do opanowania chociażby ich też trzeba się nieco wysilić. ;)


Nie rób z ludzi idiotów...
Nikt poza Tobą nikogo tutaj nie ośmiesza.
Wyobraźnię, szczególnie w młodym wieku, warto mieć sporą, ale na pewno nieukierunkowaną w coś tak niedorzecznego jak "psiballe".
Spożytkuj swój czas, a przede wszystkim innych na coś bardziej wartościowego, a nie na głupoty...

BTW. Pytanie do moderacji...
Długo ten temat będzie jeszcze otwarty?
Nie służy do niczego innego, jak spamowanie i to jeszcze na temat totalnie nie mający odniesienia do rzeczywistości, a ogłupiający tylko z potencjalnych naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:14, zamber1 napisał:

Nie rób z ludzi idiotów...

Nie robię.

Dnia 09.02.2009 o 21:14, zamber1 napisał:

Nikt poza Tobą nikogo tutaj nie ośmiesza.

Hę? Kogo ośmieszam?

Dnia 09.02.2009 o 21:14, zamber1 napisał:

Wyobraźnię, szczególnie w młodym wieku, warto mieć sporą, ale na pewno nieukierunkowaną
w coś tak niedorzecznego jak "psiballe".

Psionika to nie tylko psiballe, ileż do cholery można to mówić!

Dnia 09.02.2009 o 21:14, zamber1 napisał:

Spożytkuj swój czas, a przede wszystkim innych na coś bardziej wartościowego, a nie na
głupoty...

Cóż, wierzę w psionikę i nic tego nie zmieni. Czy jakbyś był ateistą to poszedłbyś do kościoła (tak nie powinien każdy szanujący się ateista, ale dobra) i zacząłbyś gadać, że to głupoty itp. ?

Dnia 09.02.2009 o 21:14, zamber1 napisał:

BTW. Pytanie do moderacji...
Długo ten temat będzie jeszcze otwarty?
Nie służy do niczego innego, jak spamowanie i to jeszcze na temat totalnie nie mający
odniesienia do rzeczywistości, a ogłupiający tylko z potencjalnych naiwniaków.

Taa, tym bardziej, że ten spam jest w 95% robiony przez ludzi, którzy chcą komuś dokuczyć albo zrobić sobie przysłowiowe jaja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:31, Kalejdoskop86 napisał:

Ja również ciebie szanuję i bardzo mnie zasmuciło, że ktoś się wyśmiewa ze mnie i z ciebie
za to, że próbujemy dyskutować czy wymieniać się poglądami. Widać niektórzy nie dorośli
do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji. :)

Ciekaw jestem ile lat i jakie doświadczenie życiowe ma mistrz psioniki tutaj obecny... anyway, ja nie zacząłem jakiejkolwiek dyskusji. Nie zadałem pytania, nie podałem argumentów przeciw czy za. Zresztą, dlaczego piszesz, że kogokolwiek wyśmiewam, wyrażam po prostu swój pogląd na sprawę. Jeżeli to tylko kwestia wiary, to dlaczego ja nie mogę wierzyć, iż psiballe tworzy się głaskając po brzuchu?

Btw, ciekaw jestem Twojej reakcji za powiedzmy 5 lat, kiedy ktoś przypomni Ci co tutaj pisałeś i czego ludzi ''uczyłeś''. Tak czy inaczej, have a nice day i dzięki za poprawienie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko... W tej chwili nie rozmawiasz ze swoimi rówieśnikami, których od biedy można jeszcze omamić takimi głupotami...

Czym niby jest "psionika"?
Wiesz w ogóle?
Twierdzisz iż "wierzysz w psionikę", a jej główne medium stanowi "tworzenie psiballi".
Czy zdajesz sobie sprawę iż wciskasz zwykły kit nie mający żadnego odniesienia do rzeczywistości, bowiem formalnie coś takiego, jak "psionika" nie istnieje w ogóle w innej przestrzeni, niż proza lub obraz fantastyczny i nawet tam jej głównym celem nie jest bynajmniej tworzenie jakowyś "psiballi" ?

Dlatego cały czas będę utrzymywał, mając całkowita tego pewność, iż zwyczajnie bredzisz w tym temacie.
Albo jesteś zwyczajnym prowokatorem skoro tak bardzo upierasz się przy swojej "racji", albo niestety jesteś człowiekiem pogłębiającym tylko swoją schiozofrenię, wierząc w rzeczy nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieczku... Twierdzisz, że Kalejdoskop spamuje? To TY spamujesz. TY nakręcasz bezsensowną dyskusję. Twierdzisz, że ''psionika'' nie istnieje... I że to, co mówi Kalejdoskop to brednie... Dziwne, bo na istnienie boga też nie ma dowodów a jakoś nikt ludzi wierzących nie wyśmiewa, pomimo, że ''syn boży'' rzekomo zamieniał wodę w wino. Zachowujesz się jak jakiś oszołom, który za wszelką cenę chce nabić posta, bo wyższa ranga tuż tuż... Żałosne jest takie zachowanie.

@Kalejdoskop86, jedna rada do Ciebie: nie próbuj się z nimi tutaj kłócić. I tak nic nie wskórasz. Oni mają swoje zdanie, Ty swoje. Problem polega na tym, że niektóre patałachy nie potrafią tego uszanować. Daj se z tym spokój. Szkoda, że szanowna moderacja nie zrobi z tym porządku. Bo jaki byłby bunt i jaki krzyk, gdybym teraz poszedł do tematu o bogu i zaczął pisać, że bóg to wymysł ludzkiej wyobraźni i zaczął kpić z wierzących. Ale ja tego nie zrobię. Nie ze względu na strach przez degradem (to mnie akurat wali oO) ale z szacunku do ludzi mających własne zdanie na temat religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie radzę zapoznać się w temacie "psionika", chociażby z dostępnych źródeł w internecie, a nie od użytkownika Kalejdoskop, który widocznie sam nie wie o czym pisze...
Może wtedy zauważysz (i reszta omamionych też), że coś takiego, jak "psionika" nie istnieje...
Szok! Czyż nie?

Istnieje natomiast nauka zwana Parapsychologią i bynajmniej nie polegająca na badaniu możliwości człowieka w tworzeniu "psiballi"...

Dlatego cały ten temat jest jednym wielkim spamem i bełkotem i mam nadzieję iż w końcu któryś z moderatorów utnie głowę tej hydrze...

BTW. Drogie dziecko... Mam 32 lata... Myślisz że w takim wieku interesuje mnie ile postów napisałem na jakimś tam forum i jaka mam na nim "rangę"?
Dbam tylko o to by moje posty nie były wyjątkowo debilne, a czymś takim jest cały ten temat...

Poza tym porównywanie wiary w bożków, a w "psionikę" jest tutaj nieco nie na miejscu, choć fakt, osobiście dla mnie to jedno i to samo... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:07, kurczak-AFC napisał:

@Kalejdoskop86, jedna rada do Ciebie: nie próbuj się z nimi tutaj kłócić. I tak nic nie
wskórasz. Oni mają swoje zdanie, Ty swoje. Problem polega na tym, że niektóre patałachy
nie potrafią tego uszanować. Daj se z tym spokój. Szkoda, że szanowna moderacja nie zrobi
z tym porządku. Bo jaki byłby bunt i jaki krzyk, gdybym teraz poszedł do tematu o bogu
i zaczął pisać, że bóg to wymysł ludzkiej wyobraźni i zaczął kpić z wierzących. Ale ja
tego nie zrobię. Nie ze względu na strach przez degradem (to mnie akurat wali oO) ale
z szacunku do ludzi mających własne zdanie na temat religii.

Zgadzam się, nie warto rozmawiać z ludźmi, którzy łapią za słowo, chcą się kłócić bądź obrażać.

@zamber1
Nie mam schizofrenii... a to, że ludzie wierzą w psionikę to ich sprawa.
Poza tym, jeśli nawet jakiś moderator "utnie głowę hydrze" to wszyscy przeniosą się do innego tematu o psionice i jeszcze ktoś się pewno zbuntuje i sam założy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:13, zamber1 napisał:

W takim razie radzę zapoznać się w temacie "psionika", chociażby z dostępnych źródeł
w internecie, a nie od użytkownika Kalejdoskop, który widocznie sam nie wie o czym pisze...
Może wtedy zauważysz (i reszta omamionych też), że coś takiego, jak "psionika" nie istnieje...
Szok! Czyż nie?

Istnieje natomiast nauka zwana Parapsychologią i bynajmniej nie polegająca na
badaniu możliwości człowieka w tworzeniu "psiballi"...

Dlatego cały ten temat jest jednym wielkim spamem i bełkotem i mam nadzieję iż w końcu
któryś z moderatorów utnie głowę tej hydrze...

BTW. Drogie dziecko... Mam 32 lata... Myślisz że w takim wieku interesuje mnie ile postów
napisałem na jakimś tam forum i jaka mam na nim "rangę"?
Dbam tylko o to by moje posty nie były wyjątkowo debilne, a czymś takim jest cały ten
temat...

Poza tym porównywanie wiary w bożków, a w "psionikę" jest tutaj nieco nie na miejscu,
choć fakt, osobiście dla mnie to jedno i to samo... ]:>


jak ksiądz o sataniźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:13, zamber1 napisał:

W takim razie radzę zapoznać się w temacie "psionika", chociażby z dostępnych źródeł
w internecie, a nie od użytkownika Kalejdoskop, który widocznie sam nie wie o czym pisze...
Może wtedy zauważysz (i reszta omamionych też), że coś takiego, jak "psionika" nie istnieje...
Szok! Czyż nie?

Istnieje natomiast nauka zwana Parapsychologią i bynajmniej nie polegająca na
badaniu możliwości człowieka w tworzeniu "psiballi"...


No tak, o tym akurat wiem, kiedyś się na to natknąłem.

Dnia 09.02.2009 o 22:13, zamber1 napisał:

Dlatego cały ten temat jest jednym wielkim spamem i bełkotem i mam nadzieję iż w końcu
któryś z moderatorów utnie głowę tej hydrze...


Ok, to Twoje zdanie. Ale nie wyśmiewaj innych, ok?

Dnia 09.02.2009 o 22:13, zamber1 napisał:

BTW. Drogie dziecko... Mam 32 lata... Myślisz że w takim wieku interesuje mnie ile postów
napisałem na jakimś tam forum i jaka mam na nim "rangę"?
Dbam tylko o to by moje posty nie były wyjątkowo debilne, a czymś takim jest cały ten
temat...


Skoro masz tyle lat, to uszanuj innych. Myślę, że powinieneś to zrozumieć. Ja Cię pouczać nie będę, bo mi po prostu nie wypada, potraktuj to jako prośbę.

Dnia 09.02.2009 o 22:13, zamber1 napisał:

Poza tym porównywanie wiary w bożków, a w "psionikę" jest tutaj nieco nie na miejscu,
choć fakt, osobiście dla mnie to jedno i to samo... ]:>


Wow, cieszy mnie to. Bo poprzedni użytkownicy spamujący w tym temacie od rzeczy nie kierowali się takim tokiem myślenia.

Na koniec powiem, że ja nie mam zamiaru tutaj nikomu narzucać swoich poglądów bo każdy ma swoje. I niech inni tego nie robią i uszanują innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować