Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 19:39, ArkStorm napisał:

Nie mniej do mnie pretensji ani żalu ale od czasu do czasu zaglądałem sobie tutaj i zdążyłem
zauważyć :P

Nie mam nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:05, Kalejdoskop86 napisał:

Dziwi mnie tylko, że od czasu mojego odejścia ludzie przestali się tym interesować, co
o tym sądzicie? :P


Zadaj sobie pytanie, kto się tym naprawdę interesował, a kto po prostu chciał się pośmiać. Zabrakło klauna, zabrakło widowni (bez obrazy, mówię, jak to po prostu wygląda z mojego punktu widzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że to ściema, fake, coś takiego nie istnieje, bredzisz, pleciesz głupoty i herezje. Mniej więcej to sądzę o czymś tak durnym, jak robienie Kame Hame Ha bez użycia many. Czyt - Psionika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:10, Baluk25 napisał:

Że to ściema, fake, coś takiego nie istnieje, bredzisz, pleciesz głupoty i herezje. Mniej
więcej to sądzę o czymś tak durnym, jak robienie Kame Hame Ha bez użycia many. Czyt -
Psionika.

ekhem... manę ma każdy jak zje śniadanie, teoretycznie ;D

@ziptofaf
eee tam nie znasz sie, niektorych to interesowalo nawet ciebie ;]
btw. komp dziala bez zarzutow, a najnowsze tytuly na maxa plynnie... a tak zes plul na monitor i moj pc, a wszystko wyglada pieknie i dziala spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów próbowałem psiballa, ale nic nie wyszło i więcej próbować nie zamierzam. Raczej wierzę w różne siły, ale zdanie "Każdy człowiek za pomocą swoich sił PSI może stworzyć takiego PSI Balla. Energia, którą stworzymy wcale nie musi mieć kształtu kuli możemy nadać jej dowolny kształt i dowolne właściwości np. kolor, wielkość, może ona płonąć, być pod napięciem, itd. Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś." trochę nie chce mi się wierzyć.

BTW. Manę najlepiej odnawia się w WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dlaczego trzeba uzywac takiej kuli do niszczenia czegos lub kogos. Zostawie to jako pytanie bez odpowiedzi.

Telekineza faktycznie istnieje poniewaz mowi o tym nawet Fizyka Kwantowa. W pewnym sensie przynajmniej. Natomiast odnosnie wplywania na otaczajacy swiat to moze spojrzmy na to od strony filozoficznej. Kazdy z nas inaczej postrzega otaczajacy swiat. Wszystko jest warunkowane przez subiektywne odczucia na roznego rodzaju bodzce. Np. rozbieznosci moga sie nawet pojawic odnosnie postrzeganego koloru danej rzeczy. Rowniez tez kiedy tracimy osobe bliska ktora byla dla nas wszystkim mamy uczucie ze caly swiat nam sie zawalil mimo ze tak naprawde nie jest. To prowadzi do wniosku ze kazdy z nas jest swego rodzaju Demiurgiem swiata, ale swojego swiata.

Nic prostszego:). Telekineza istnieje:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:06, Kalejdoskop86 napisał:

no, jeden normalny, madry czlowiek ktory umie zaakceptowac pewne rzeczy na podstawie
dobitnych faktow , brawo! :)

meh. żebyś Ty chociaż słowo zrozumiał z tego co Pan wyżej napisał. Jakie dobitne fakty? Czy to, że daltonista widzi różowe słonie, to znaczy, że siłą woli zmienia ich kolor? Chociaż, to by w sumie pasowało do Twojej teorii, że psiballa widzi tylko jego stwórca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm. Ktos nie wyczul w moim poscie ironii:P. Choc z drugiej strony... nie ma rzeczy niemozliwych:). Moze nawet i takiego Psi balla da sie zrobic. Tak dla zasiania niepewnosci, sa zdjecia jak najpotezniejsi na swiecie bioenergoterapeuci ktorych tysiace uzdrowien sa udokumentowane, tworza kulke biofotonow ;). Szukajcie a znajdziecie...:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować