Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Witam!

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

Co do twoich oskarżeń to ten temat to był swoisty protest - temat mądrzejszy był niż
większość gier forumowych.

Tylko wg. Ciebie. (Filozofia wypróżniania - to brzmi dumnie). Hehe. Protest - ciekawe...

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

Co do Emotoikonek to jedna emotka może wyrazić więcej, niż 1000 słów. :)


A 1000 słów trochę przeszkadza w szybkim nabijaniu postów. No nie? Kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej. Emotikonki pomagają także tym którzy się nie potrafią wysłowić.

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

A o tym, że się boję promieniowania i to bardzo to moja sprawa. Fakt, głupio to brzmiało,
ale cóż...


I to jeszcze jaaak...

>co do gratulacji to je sobie do ryja wsadź za przeproszeniem. ^^ (śmiało,

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

napisz, że cię obraziłem, przecież chcesz, abym dostał degrada)


Co? Zabolało? Prawda boli. (To tylko świadczy o Twojej kulturze, a właściwie o jej braku).
W końcu nie każdy ląduje na GRASZ''u. Trzeba być chyba... wybitnym?
Po co miałbym donosić na Ciebie? - nie mój poziom, nie mój styl.
A co do degrada - Nie życzę tego ani Tobie a ani innym. Już wyjaśniam: Tobie - ponieważ tyle pisania spamerskich postów byłoby na nic. Straaaszne...
Innym - bo w końcu musiałbyś odrobić te około 5000 bezsensownych postów. A wtedy zrobiłbyś totalny śmietnik.

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

Jeśli chodzi zaś o poradnie forumowiczów to jeśli coś chcę kupić to muszę się maxymalnie
upewnić, nie?


Upewnianie to co innego, a nabijanie postów to coś jeszcze innego. Lepiej napisać 1 długi niż 30 krótkich.

Dnia 23.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

Szczerze to ci powiem: nie odpowiadaj na tego posta. Zaczynasz mnie nudzić tymi swoimi
odzywkami.


Nie zastosowałeś się do mojej prośby, więc ja do Twojej też nie muszę. Jak Cię nudzę - nie czytaj.
Żegnam i kończę ten offtop.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Widzę tutaj dwa wrogo nastawione obozy i chciałbym wypowiedzieć swoje zdanie.
Obie strony mają rację:
-Sceptycy:Nie ma żadnych dowodów na istnienie psi balli itp. (te zdjęcia niezbyt mnie przekonują), jest to sprzeczne z fizyka itd.
-Psionicy:Również nie ma dowodów mówiących, że coś takiego jest niemożliwe. Ciekawi mnie czy to nie zahacza o czarną magię. Prześladowania w średniowieczu "czarownic i czarowników" było barbarzyństwem, jednak każde kłamstwo ma w sobie ziarno prawdy.
Uważam, iż porównanie z Bogiem jest b. trafne. Nie udowodnisz, że nie istnieje, ale też nie podważysz tego, a jednak coś musiało wprawić w ruch pierwszą materię (moja subiektywna wypowiedź).
Pytanie bezpośrednio dotyczące tematu: Zaciekawił mnie motyw psi balli i postanowiłem spróbować. Skoncentrowałem się i postępowałem wg poradnika i wszystko co poczułem to zawroty głowy. Jak już powiedziałem nie mogę jednoznacznie stwierdzić czym to było spowodowane: może po prostu byłem tak skoncentrowany, a może też spowodowała to przepływająca energia.
Jedyne co jest pewne to wyciszenie i uspokojenie po takim ćwiczeniu jak tworzenie psi balla i myślę, że jeszcze parę razy spróbuję, od razu czuję się lepiej!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin temu pisałeś, że kończysz udzielać się w tym temacie. Po co to piszesz, skoro nie dotrzymujesz swoich postanoweń? :P

Kiedyś, w letnie popołudnie, wyszedłem sobie na dwór chcąc stworzyć psibala. Skierowałem swe dłonie ku słońcu, stworzyłem okrąg, w którym słoneczko się znalazło, no i nagle poczułem wielką moc w sobie. Wypróbujce to, działa. :) Człowiek czuje się jakby miał władzę nad czymś ogromnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:36, mefiperes napisał:

Kiedyś, w letnie popołudnie, wyszedłem sobie na dwór chcąc stworzyć psibala. Skierowałem
swe dłonie ku słońcu, stworzyłem okrąg, w którym słoneczko się znalazło, no i nagle poczułem
wielką moc w sobie. Wypróbujce to, działa. :) Człowiek czuje się jakby miał władzę nad
czymś ogromnym.


Ale wiesz że światło słoneczne sprzyja produkcji endorfin? W połączeniu z autosugestią faktycznie może dać ciekawe odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ładnie i kulturalnie: spieprzaj dziadu.
Dziękuję za uwagę. :)

@mefiperes
Cóż, jeden gościu się mnie czepia i obraża, więc trzeba się bronić, nie? :>

@Fumiko
Zgadzam się w zupełności. Endorfina, czyli hormon szczęścia daje ciekawe uczucia, jak poczucie mocy, radości, które to mogą być połączone z myślą o psiballu, dając rozumowanie, iż się pobrało energię i zrobiło psiballa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo. Mam pytanko - Czy jeżeli pobierzemy dużą dawkę energii z pełnej baterii, to czy możemy ją takim sposobem wyładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Huh ? o_O Pobrać energię z baterii ? Jakiej baterii ? Klasycznego "paluszka" ? Lol ... czego to ludzie nie wymyślą ;-D. Baterie zasilają urządzenia elektroniczne ... resztę sobie dośpiewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że bateria też może być źródłem energii potrzebnej do tworzenia psi-balli. Jak próbowałem czerpać energię z baterii to poczułem mrowienie w ręce, więc to chyba działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Khem ... a skąd wiesz że to ci się udało ? I na czym ma niby polegać to całe "pobieranie energii" ? ;-D

Ancient Lord - mrowienie w rękach to żaden dowód, może być ono spowodowane czymkolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to nie było to, bo gdy człowiek sobie coś uroi, to może zacząć to istnieć w jego mniemaniu, dlatego nie jestem pewien, ale uważam iż coś mi się udało. A to mrowienie czy raczej drgawki podskórne zdażyły mi się pierwszy raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak kiedys mialem. Pochonalem cala energie z baterii w calym mieszkaniu, a potem mama na mnie nakrzyczała bo popsulem jej ulubiony wazon psi-ballem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:22, Dzikq napisał:

Tez tak kiedys mialem. Pochonalem cala energie z baterii w calym mieszkaniu, a potem
mama na mnie nakrzyczała bo popsulem jej ulubiony wazon psi-ballem :(

A jak stworzyłeś , tego psi-balla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś do stworzenia PsiBalla wykorzystałem pluszowego misia na baterie + monitor crt!
Wypróbujcie to, pies sąsiada szczekał i już nie szczeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z tymi psi balami ale kiedy stwierdziłem ze to na nic bo i tak nikogo tym nie zranię nie rozpalę ogniska itp Poddałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:03, driv4r napisał:

Próbowałem z tymi psi balami ale kiedy stwierdziłem ze to na nic bo i tak nikogo tym
nie zranię nie rozpalę ogniska itp

Co z tego? Ale to energia i masa satysfakcji ;) A jak dojdziesz do odpowiedniej wprawy to twoje psi-balle będą widzialne! Wiadomo, że nic nie podpalisz, bo to nie energia ognista itp, ale psioniczna.

Dnia 18.01.2009 o 22:03, driv4r napisał:

Poddałem się

Nie może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:05, Ancient Lord napisał:

> Próbowałem z tymi psi balami ale kiedy stwierdziłem ze to na nic bo i tak nikogo
tym
> nie zranię nie rozpalę ogniska itp
Co z tego? Ale to energia i masa satysfakcji ;) A jak dojdziesz do odpowiedniej wprawy
to twoje psi-balle będą widzialne! Wiadomo, że nic nie podpalisz, bo to nie energia ognista
itp, ale psioniczna.

> Poddałem się
Nie może być!


A ja czytałem kiedyś na pewnym forum przeznaczonym psi ballom że aby psi ball był widoczny trzeba 5-ciu chłopa którzy skumulują swoją energię w damy punkcie co zaowocuje zobaczeniem psi balla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:07, driv4r napisał:

A ja czytałem kiedyś na pewnym forum przeznaczonym psi ballom że aby psi ball był widoczny
trzeba 5-ciu chłopa którzy skumulują swoją energię w damy punkcie co zaowocuje zobaczeniem
psi balla


e tam, o ile si.ę nie mylę to ziptofaf potrafi zrobić widocznego psi-balla.

kwestia treningu i koncentracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:09, Ancient Lord napisał:

e tam, o ile si.ę nie mylę to ziptofaf potrafi zrobić widocznego psi-balla.

kwestia treningu i koncentracji.


Ale czy są na to jakieś dowody? Załóżmy że tak,ale czytałem także ze psi bala którego zrobię mogę widzieć tylko ja co Ty o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować