Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Heh, zacytuj mi w którym miejscu ci nawrzucałem hę? Potrafisz sobie dopasowywać wypowiedź do własnych celów, niekoniecznie trafnie, ale coż "nobody''s perfect"... Jak narazie to ty mnie bijesz na głowę w "bezsensownym dissowaniu". Ehh, ludzie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 20:48, Baluk25 napisał:

Kurczaku: Tego się słuchać nie da...Kto Ci wmówił takie kłamstwo, że człowiek używa tylko
1% mózgu? W takim razie, reszta ded, tak? Bo jak nie używana, to wymarła...Ehh, jak ja
lubię gadanie bez potwierdzenia, żadnego. :)

Akurat to prawda, że człowiek nie używa całej, ekhm, "mocy" mózgu. Może nie 1%, ale niewiele w każdym razie. Oczywiście nie znaczy to, że przy 100% możemy latać i ciskać psi- ballami w kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat brednia. Korzystamy z całego mózgu, ale nie koniecznie wszystkimi funkcjami mózgu potrafimy dobrze zawładnąć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:25, Madoc napisał:

Akurat to prawda, że człowiek nie używa całej, ekhm, "mocy" mózgu. Może nie 1%, ale niewiele
w każdym razie. Oczywiście nie znaczy to, że przy 100% możemy latać i ciskać psi- ballami
w kolegów.

Coś około 4% ludzkiego mózgu człowiek wykorzystuje, bo kiedyś zamiast to rozwijać zajął się polowaniem. :P
I zgadzam się, że patrząc realnie nawet 100% ludzkiego mózgu nie można porównywać do potęgi Boga, chociaż dla psioniki jest to jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:28, Domaku napisał:

To jest akurat brednia. Korzystamy z całego mózgu, ale nie koniecznie wszystkimi funkcjami
mózgu potrafimy dobrze zawładnąć. :P

No nie wiem, moim zdaniem to jednak prawda. Niemożliwe, żeby z takim mózgiem było na świecie tylu idiotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:34, Madoc napisał:

> To jest akurat brednia. Korzystamy z całego mózgu, ale nie koniecznie wszystkimi
funkcjami
> mózgu potrafimy dobrze zawładnąć. :P
No nie wiem, moim zdaniem to jednak prawda. Niemożliwe, żeby z takim mózgiem było na
świecie tylu idiotów :P

No mówie, nie umieja wykorzystac mocy nad ktora panuja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:56, Domaku napisał:

> > To jest akurat brednia. Korzystamy z całego mózgu, ale nie koniecznie wszystkimi

> funkcjami
> > mózgu potrafimy dobrze zawładnąć. :P
> No nie wiem, moim zdaniem to jednak prawda. Niemożliwe, żeby z takim mózgiem było
na
> świecie tylu idiotów :P
No mówie, nie umieja wykorzystac mocy nad ktora panuja. :P


Panowanie nad mocą, to to samo co wykorzystywanie jej, nie sądzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja takie pytanie...
Po czym poznac że ktoś stworzył psiball''a. Kiedyś kolega mówił że coś tam umie robić, ale nie przywiązałem do tego większej wagi. Teraz chętnie bym "zobaczył" jak to robi i chce wiedzieć czy da się jakos rozpoznać czy faktycznie ten cały psiball został stworzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:25, peryfraz napisał:

To ja takie pytanie...
Po czym poznac że ktoś stworzył psiball''a. Kiedyś kolega mówił że coś tam umie robić,
ale nie przywiązałem do tego większej wagi. Teraz chętnie bym "zobaczył" jak to robi
i chce wiedzieć czy da się jakos rozpoznać czy faktycznie ten cały psiball został stworzony...

Wszystko jest na forum opisane :] Żebyś sie nie zawiódł musiałbyś wziąć jakieś środki halucynogenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 12:29, Gothic 12 napisał:

Wszystko jest na forum opisane :]

To na pewno... ale mała pomoc w odnaleziuniu odpowiedniego posta nie zaszkodzi...
>Żebyś sie nie zawiódł musiałbyś wziąć jakieś środki

Dnia 22.01.2009 o 12:29, Gothic 12 napisał:

halucynogenne :)

tego to jakoś nie rozumiem. Nabijasz się ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:36, peryfraz napisał:


> Wszystko jest na forum opisane :]
To na pewno... ale mała pomoc w odnaleziuniu odpowiedniego posta nie zaszkodzi...
>Żebyś sie nie zawiódł musiałbyś wziąć jakieś środki
> halucynogenne :)
tego to jakoś nie rozumiem. Nabijasz się ze mnie?

W żadnym wypadku z Ciebie...nabijam się z tych Psi balli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 12:47, Gothic 12 napisał:

W żadnym wypadku z Ciebie...nabijam się z tych Psi balli.


:)

Znalazłem intersujący mnie post... raczej się obejdzie z wizytą u mojego kolegi... "Psiball''a widzi tylko jego stwórca"... ;] coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:40, zamber1 napisał:

Ten temat, to istny kozak gdy czyta się go na początku dnia.
Poprawia od razu humor, do niebotycznego stanu. :D


Bo widzisz, przepływ mocy PSI generowanej przez lokalnych specjalistów powoduje aktywacje w mózgu ośrodków odpowiadających za dobry humor. Tylko uważaj na nisko latające psi-balle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek używa każdego obszaru mózgu, ale jednynie około 4% może wykorzystywać jednocześnie.

A Psiballe są kozackie. Ostatnio wybiłem nimi całą populację gołębi na osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na wizualizacji kuli i przepływu energii jednocześnie nie mogę się skupić...

Hm... a można "pobrać", właściwie skraść energię od drugiej osoby i wykorzystać ją dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:21, Don Zorro napisał:

A ja na wizualizacji kuli i przepływu energii jednocześnie nie mogę się skupić...

Hm... a można "pobrać", właściwie skraść energię od drugiej osoby i wykorzystać ją dla
siebie?

Możesz skraść energie od drugiej osoby, ale nie możesz wykorzystać jej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować