Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 21:04, CharName napisał:

Istnieje też gra, która polega na przesuwaniu piłeczki "siłą umysłu". Kazdy pcha ze swojej
strony i wygrywa osoba, która przepchnie kulkę do przeciwnika. Gra jest droga, ale dostępna
w kilku miejscach na świecie za darmo. Na sprzęt składają się : dwie opaski, stół z trasą
i kulka.

Mam dziwne przeczucie że stworzyli ją japońcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się tutaj pochwalę:

Wczoraj próbowałem robić Psi-Balla wyciągając energię z powietrza.
fakt, że trzeba się okropnie skupić, ale...Cos się stało. Poczułem napięcie między rękami i ciepło. Jednocześnie ścierpły mi dwa palce prawej ręki, przez które przepływała energia.
Ciekawe... Uczucie. Ale mnie trochę wyczerpało. I chyba widziałem energie. Złota, która wytwarzała się z powietrza i przepływała przeze mnie do rąk, oczywiście poprzez wyobraźnie... Może niedługo uda mi się stworzyć widzialnego ^^
Tylko strasznie napinam mięśnie...Tak odruchowo. Potem bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:05, cedricek napisał:

To ja się tutaj pochwalę:

Wczoraj próbowałem robić Psi-Balla wyciągając energię z powietrza.
fakt, że trzeba się okropnie skupić, ale...Cos się stało. Poczułem napięcie między rękami
i ciepło. Jednocześnie ścierpły mi dwa palce prawej ręki, przez które przepływała energia.
Ciekawe... Uczucie. Ale mnie trochę wyczerpało. I chyba widziałem energie. Złota, która
wytwarzała się z powietrza i przepływała przeze mnie do rąk, oczywiście poprzez wyobraźnie...
Może niedługo uda mi się stworzyć widzialnego ^^

Nie chce Cie martwić... ale powinieneś sobie zafundować odwyk od Fantasy :P Ścierpły ci palce i dlatego "czułeś energię" :P Sprawa PSI-ball''i (podobnie jak psich bali) to jedna wielka ściema... lecz podobno jak się postrać to i parasol można w... końcu czlowieka otworzyć

Dnia 23.09.2008 o 22:05, cedricek napisał:

Tylko strasznie napinam mięśnie...Tak odruchowo. Potem bolą.

No własnie (co do ciepnięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:48, KooK napisał:

Btw. Widziałes psi balla swojego kolegi, czy tylko się umówiliście na ''trzy cztery'' ?
;]


Niestety nie. Po prostu umówiliśmy się na "trzy cztery". Za to kiedy próbowałem wystrzelić taki "promień" z Chi to widziałem lekką poświatę na palcach, to wszystko. Psi balla zobaczyć mi się nie udało. Jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka! :)

Odnośnie psi balla.
Czy może mi ktoś powiedzieć, z czego najłatwiej jest pobrać energie???
Próbowałem z powietrza, ale mnie to zbytnio nie pas bo podobno najłatwiej.
Prosze o propozycje :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kiedyś widział jak ktoś inny zrobił tego "Psiballa" albo sam zrobił. Muszę od razu powiedzieć, że jestem do tego sceptycznie nastawiony, po prostu w to nie wierzę. Jeżeli ktoś ukaże mi choć cień dowodu, będę wdzięczny.

EDIT: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:34, ja33no napisał:

Czy ktoś z Was kiedyś widział jak ktoś inny zbrobił tego "Psiballa" albo sam zrobił.
Muszę od razu powiedzieć, że jestem do tego sceptycznie nastawiony, po prostu w to nie
wierzę. Jeżeli ktoś ukaże mi choć cień dowodu, będę wdzięczny.


Hmm ... ja tym gnębiłem gołębie i nie wierzę, że to był zwykły przypadek.
Jeśli znasz kogoś, kto to potrafi to poproś tą osobę, aby zrobiła psi balla między rękami i włóż rękę między ręce tej osoby. Poczujesz ciepło/zimno. Oczywiście, jeśli tej osobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widziałem jak ktoś robi psi balla.

Ale słyszałem, że to jest możliwe,a ale umiął to tylko ci co naprawdę dużo ćwiczą, wiec.....................
Ja jestem dopiero amatorem, ale muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze mi idzie. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się tutaj pochwal3:
Ostatnio robiłem psi balla ale mi nie wychodził
Uspokoiłem sie i zaczelem od nowa
W koncu po paru probach zrobilem psi balla...
Bylem zaskoczony ale szybko wladowalem w niego jeszcze wiecej energii (tak ze gbyl mniej wiecej wielkosci drzewa--> szczera prawda!!) i zdecydowalem sie nim "rzucic"
Niestety niedokładnie chyba wybrałem obiekt bo moj psi ball trafił w jakis sklep i doszczetnie go zniszczyl
Pozniej przebil ziemie na wylot i rozplynal sie w powietrzu, najwyrazniej stracil swa moc.

cedricek jak przeczytałem twojego posta to mialem glebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na PSIONICE, ale jakoś tak za bardzo w to nie wierzę. Wcale nie trafia do mnie motyw z energią powstałą we własnej jaźni i wypuszczeniem jej w świat rzeczywisty. Za bardzo mi to jakąś magią zalatuje. Fajnym motywem jest tzw. Postać Astralna naszej osoby.
Wszystko ciekawe, ale mało realne mi się to wszystko widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:02, Dark Proxy napisał:

Jasne. To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że psi ballem możesz co najwyżej poruszyć
firankę.

Obudz sie. nie ma czegos takiego jak psi balle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:03, G4ngst4 napisał:

> Jasne. To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że psi ballem możesz co najwyżej poruszyć

> firankę.
Obudz sie. nie ma czegos takiego jak psi balle



Kiedyś Kościół się upierał, że Ziemia jest płaska, po inaczej wszyscy by z niej pospadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:02, Econochrist napisał:

Nie znam się na PSIONICE, ale jakoś tak za bardzo w to nie wierzę. Wcale nie trafia do
mnie motyw z energią powstałą we własnej jaźni i wypuszczeniem jej w świat rzeczywisty.
Za bardzo mi to jakąś magią zalatuje. Fajnym motywem jest tzw. Postać Astralna naszej
osoby.
Wszystko ciekawe, ale mało realne mi się to wszystko widzi.


energia wyciągnięta z mózgu ludzkiego przetworzona na wybuch miałaby silę 50 bomb jądrowych zrzuconych na Hiroszimę więc poruszenie małej kulki z pomocą jakiegoś urządzenia powinno być możliwe tyle że urządzenie musiałoby móc ta energię wydobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 17:15, Matizk12 napisał:


Kiedyś Kościół się upierał, że Ziemia jest płaska, po inaczej wszyscy by z niej pospadali...

a co mnie to w ogole obchodzi
dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:32, Budo napisał:


Psi Balle? Za dużo gier chyba...

Eee tam, mówisz jak typowy sceptyk. Wiesz chociaż o co chodzi i czy próbowałeś zrobić psiballa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować