Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

9 postów w tym temacie

fett

Games Convention już niemal za nami, a w odczuciu wielu... jakby go wcale nie było. Oczekiwaliśmy czegoś więcej? Zdecydowanie. W minionym tygodniu, co nie jest trudno zgadnąć, królowały: czwarte GTA, Wiedźmin i Warhammer Online. Ale ciekawostek było mimo wszystko więcej!

Przeczytaj cały tekst "Przespane, ominięte, podsumowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jakby go nie było...Far cry 2, fifa, pes, GTA IV na PC, NFS... Niby coś tam z każdego tytułu było ale jak dla mnie troszkę lipa. Niemniej jednak, lepiej było poprzeglądać gameplay''e z gier, których i tak bym nie ruszył czy zdjęcia hostess, niż patrzeć jak to ładnie za oknem leje. ;)

Nie wiem jak wypadło poprzednie GC bo wyjechałem ale to chyba można zaliczyć do kategorii "fajne to było", czego nie można powiedzieć o E3. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 00:21, Piwomaniak666 napisał:

A ta niespodzianka to w końcu czym jest?


Ja tak w kwestii wyjaśnienia pragnę dodać, że sprawy community z redakcyjnymi/newsroomowymi niezbyt się zazębiają i nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym GC Rockstar mogło chociaż podac przyblizone wymagania sprzętowe dla gry Gta IV. Taka impreze i... Mieli taką okazję :-) Gra wychodzi za 3 miesiące i nawet przyblizonych wymagań sie nie zna... ale GC spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować