Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Microsoft Flight Simulator X (2006)

124 postów w tym temacie

witam.
mam problem z grą.otóż nie moge sie zarejestrować prze gre wieloosobową ponieważ wyskakuje mi taki komunikat "hasło musi sie składać z mniej niż 16 znaków alfanumerycznych" i robie tak jak kaze i nic nie pomaga.
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Gdy instaluję wersję demo tej gry, to po rozpakowaniu plików pojawia się okno z instalatorem, gdy klikam dalej, pokazuję się błąd (wtedy już zaczyna się właściwa instalacja), że nie został zmodyfikowany system czy coś takiego.. Jeśli ktoś wie, to niech napisze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:30, andgird napisał:

Post związany z tym tematem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28719#u_2.

Niestety patch nic nie wskórał :/


rozwiązanie:

No i po problemie :D. Odpowiedzialny za całą sprawę był brak bibliotek C++ z Visual Basic C++ 2005 Redistribute. I nstalka z dysku nie wchodziła (wyskakiwał błąd) i dopiero zainstalowanie pliku vcredist x86.exe z SP1 problem rozwiązało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu powiem ze to co sie dzieje to pokaze sie czasami po 5 godzinach lotu a czasami po 5 minutach otóż:
kiedy lecę na wysokości i przełącze sobie kamere na widok z wieży lub na widok z ziemi wówczas przy ładowaniu przez kompa grafiki oraz widoku na nastepną kamerę wyskakuje blue screen o nastepujacej tresci:
pojawił sie problem i system windows został zamkniety aby zapobiec uszkodzeniu.
jezeli po raz pierwszy widzisz ekran bledu stop ponownie uruchom komputer. jezeli ten ekran pojawi sie ponownie wykonaj nastepujace kroki:
uruchom narzedzie do diagnostyki systemu dostarczone przez producenta sprzetu w szczegolnosci sprawdz czy nie ma wadliwej lub niezgodnej pamieci. sproboj zmienic karty wideo ,wylącz lub usun nowo zainstalowany sprzet i sterowniki. wylacz lub usun wszelkie nowo zainstalowane oprogramowanie. jezeli do usuniecia lub wylaczenia skladników musisz uzyc trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz f8 aby wyswietlic zaawansowane opcje startowe a nastepnie wybierz opcje tryb awaryjny.
informacje techniczne:
***stop: 0x0000007f ( 0x00000000, 0x 00000000, 0x00000000, 0x00000000)
rozpoczynania zrzucania fizycznej pamieci.
zrzut fizyczny pamieci został zakonczony.
w sprawie dalszej pomocy skontaktuj sie z administratorem systemu lub obslugą techniczna.
czy ktoś miał taki komunikat?bo nie wiem czy to wina gry czy komputera ktorego wymiana ramu nic nie pomogla.dodam ze mam windowsa xp sp2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem: zamierzam kupić grę Microsoft Flight Simulator X na gram.pl. Przeszukałem całe gram.pl, ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji "kup". Czy może mi ktoś pomóc? Byłem na jakiejś stronie, na której reklamowany jest MFS X, ale tam kupić nie można...

Proszę o pomoc, ponieważ naprawdę mi zależy!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie dlaczego wam wyskakuja jakies komunikaty bledow ..czy macie wersje oryg. czy piraty..
Umnie w Deluxe wer. PL dzialala/dziala bez zadnych komunikatow obledach .. ,ale by ich bycmoze ewentualnie uniknac dobrze jest zainstalowac po instalce gry Service Packi SP1 i "swiezy"-grudniowy o ktorym pisza ze eliminuje uprzykszajace (niektorym?) graczom bledy SP2 ze stronki www.fsinsider.com
No i w trakcie instalacji gry czy tych SP1 i SP2 miec wylaczony program antywirusowy ! (tak zalecaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
mam pytanie. Czasami oglądam sobie filmiki lądowań albo startów samolotu z gry flight simulator x . Na niektorych filmikach widze dodatkową scenerie takie jak słupki świateł koło drogi kołowań(te niebieskie) czy inaczej namalowane pasy . Czy to jest jakis patch czy jest do tego jakiś program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chciałbym sobie kupić Flight Simulator i mam w związku z tym parę pytań. Czy joystick Logitech Attack 3 jest wystarczający, czy trzeba mieć lepszy sprzęt? Drugie pytanie sie tyczy Boeinga 747. Czy w tej grze jest już standardowo? Ponadto słyszałem coś o dodatku do FS X w którym jest Boeing 747-400 holenderskiej linii lotniczej KLM. Czy ktoś wie coś na ten temat? Gdzie można znaleźć pewne źródło tych informacji? Byłem w EMPIKu i koleś nic nie umiał mi powiedzieć. Coś tam bezsensownie grzebał w kompucie i odpowiedział, że nic nie wiadomo mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dużo postów walę, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, ze jest trochę tych dodatków do Microsoft Flight Simulator X i dają one możliwość pilotowania konkretnego samolotu. Słyszałem, że podobno są samoloty F117, Airbus 380 i inne modele Airbusów oraz wspomniany Boeing 747-400. Czy te dodatki robi Microsoft, czy może jacyś inni producenci? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o dodatkach. A słyszałem, ze ponoć są też dodatki lub patche zmieniające wygląd pasów startowych, dodające nowe lotniska etc. Ile w tym prawdy, a i le fikcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:29, marekl1975 napisał:

Przepraszam, że tak dużo postów walę, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, ze jest trochę
tych dodatków do Microsoft Flight Simulator X i dają one możliwość pilotowania konkretnego
samolotu. Słyszałem, że podobno są samoloty F117, Airbus 380 i inne modele Airbusów oraz
wspomniany Boeing 747-400. Czy te dodatki robi Microsoft, czy może jacyś inni producenci?
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o dodatkach. A słyszałem, ze ponoć są też dodatki
lub patche zmieniające wygląd pasów startowych, dodające nowe lotniska etc. Ile w tym
prawdy, a i le fikcji?

Wszystko o tym jakie są dodatki i na czym działają ,i czy są/będą dostępne znajdziesz na www.sklep.pilots.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:29, Chris119 napisał:

> Przepraszam, że tak dużo postów walę, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, ze jest
trochę
> tych dodatków do Microsoft Flight Simulator X i dają one możliwość pilotowania konkretnego

> samolotu. Słyszałem, że podobno są samoloty F117, Airbus 380 i inne modele Airbusów
oraz
> wspomniany Boeing 747-400. Czy te dodatki robi Microsoft, czy może jacyś inni producenci?

> Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o dodatkach. A słyszałem, ze ponoć są też dodatki

> lub patche zmieniające wygląd pasów startowych, dodające nowe lotniska etc. Ile
w tym
> prawdy, a i le fikcji?
Wszystko o tym jakie są dodatki i na czym działają ,i czy są/będą dostępne znajdziesz
na www.sklep.pilots.pl


Dzieki, zajrzałem i wszystko już wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie nie za bardzo można zakupić sobie Fs:X deluxe. Chciałbym pocieszyć wszystkich ktorzy sięna neigo zdecydowali gdyż podobno niedługo ma by reedycja;] (powiedział mi facet z saturna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem, lubie latac boeingami w symulatorze ale zawsze jest kłopot, kolowanie startowanie, ladowanie wszystko umiem bardzo dobrze, ale zawsze mam problem podczas lądowania, kiedy chce wylądować już widze pas startowy to oczywiście staram sie wylądowac prosto ale rzadko mi sie to zdarza, sprawdzilem na powtorce czemu tak jest i okazalo sie że samolot jest jakoś dziwnie obrócony, podchodzi jako krzywo do lądowania tak pod wskos, i oczywiscie staram sie prosto wyladowac , ale zawsze mnie znosi w inną strone ,kiedy wyląduje samolot mi skreca albo na lewo albo na prawo , a tak nie powinno być, nawet staralem sie nie uzywac automatycznego podejscia ale to tak nic nie dalo, pare razy mi sie zdarzylo gladko wyladować.

Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz ustawione nieidealne warunki pogodowe a wtedy polecam popatrzeć jak wygląda lądowanie przy wietrze bocznym:
http://www.youtube.com/watch?v=GHrLB_mlir4&feature=related
i inne podobne filmiki, które w "pokazują takie podejścia w dość skrajnych warunkach", ale przynajmniej dobrze widać o co chodzi.
Należy odpowiednio ustawić samolot, kadłub nie ustawiać zgodnie z linią pasa, ale aby środek ciężkości samolotu szedł w linii pasa, tuż po przyziemieniu prostujemy maszynę (aby kadłub pokrył się z linią pasa), wszystko generalnie robisz sterem pionowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:14, PioMrex napisał:

Może masz ustawione nieidealne warunki pogodowe a wtedy polecam popatrzeć jak wygląda
lądowanie przy wietrze bocznym:
http://www.youtube.com/watch?v=GHrLB_mlir4&feature=related
i inne podobne filmiki, które w "pokazują takie podejścia w dość skrajnych warunkach",
ale przynajmniej dobrze widać o co chodzi.
Należy odpowiednio ustawić samolot, kadłub nie ustawiać zgodnie z linią pasa, ale aby
środek ciężkości samolotu szedł w linii pasa, tuż po przyziemieniu prostujemy maszynę
(aby kadłub pokrył się z linią pasa), wszystko generalnie robisz sterem pionowym.

Dzieki za pomoc ,zawsze sciagam aktualne warunki pogodowe, wtedy mozna oczekiwac na nieoczekiwane momenty i to jest wlasnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, sprawdzalem różnice pomiedzy fs2004 a fsx, pierwsza rzecz na ktora zwrocilem uwage jest oswietlenie lotniska, w fs 2004 fajnnie jest oswietlone lotnisko szczegolnie na parkingach, wysokie slupy oswietleniowe i fajnie swieci, a w fsx jest ciemno, parkingi nie są oświetlone, słupy stoją w nocy i nie świecą,jest moze na to jakis patch??Drugie jest to że jest patch do fs2004 ktore daje do niektorych lotnisk małe słupki oświetleniiowe,czyli te niebieskie i białe ktorę są wzdluz drogi kołowania i pasu startowego, jest moze takie cos na fsx??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować