Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Microsoft Flight Simulator X (2006)

124 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2014 o 00:45, Prince_Miki napisał:

Od jakiegoś czasu myślę nad zakupem gry, więc mam pytanie: czy w grze jest samouczek
latania samolotem? Byłbym wdzięczny za odpowiedź...


Jest! I to jaki! Jednym z głównych przycisków w menu jest właśnie Centrum Szkoleniowe. Są tam opisane różne zagadnienia z dziedziny lotnictwa, tak realnego jak i wirtualnego. Dostępne są także Lekcje, czyli ciąg kilkunastu szkoleń, gdzie instruktorem jest Rod Machado, instruktor z realnego świata, użyczył także swojego głosu i prowadzi przez wszystkie lekcje. Są one dodatkowo poprzedzone kawałem lektury, obrazków, map itp.

Jest też samouczek w formie kilkunastu misji, od prostego startu i lądowania lotnią na przestrzeni kilkuset metrów, przez manewrowanie helikopterem, aż do większych odrzutowców.

Mała uwaga - w polskiej wersji gry, nie wszystkie artykuły pomocnicze zostały przetłumaczone. Te podstawowe są po polsku, te dłuższe i bardziej skomplikowane (jak nawigacja czy 30 stron A4 obsługi GPSa) są już po angielsku.


Przy okazji wskrzeszenia wątku, powiadomię także, że 18 grudnia tego roku Flight Simulator X pojawi się na Steamie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Flight Simulator i mam parę pytań odnośnie wersji X:
1. Co to jest wersja X Plane Global i co ma takiego w sobie?
2. Czy dużo się różni od Gold Edition i co to ma w sobie ciekawego?
3. I podobne pytanie odnośnie Deluxe Edition?

Ponadto oglądam sobie filmiki na You Tube z lotów we FS X. Zaciekawił mnie na przykład lot Airbusem A380 na trasie Zurich - Dubaj czy lot A330 na trasie Sydney - Hong Kong. Czy takie samoloty trasy trzeba jeszcze dokupować czy są one standardowo w grze i w której edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować