Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 16:13, BoloMaster napisał:

wejdź do folderu gry, odszukaj plik config i zmień ręcznie


DZięki za pomoc,sposób działa i już mogę zachwycać się cichym zabójcą ?:) A mam pytanie czy przechodzenie wszystkich misji z Cichym Zabójcą daje coś?Jakis bonus czy cos w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 4 misją (chyba),chodzi o to,że aby uciec muszę podłożyć bombę w serwerowni ale gdy upuszczam bombę i detonuję z bezpiecznej odległości misja kończy się niepowodzeniem.W poradniku pisze coś o jakiejś małej wnęce ,ale jej tam nie widzę wytłumaczy ktoś o co chodzi z tą bombą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:06, MunroX napisał:

Mam problem z 4 misją (chyba),chodzi o to,że aby uciec muszę podłożyć bombę w serwerowni
ale gdy upuszczam bombę i detonuję z bezpiecznej odległości misja kończy się niepowodzeniem.W
poradniku pisze coś o jakiejś małej wnęce ,ale jej tam nie widzę wytłumaczy ktoś o co
chodzi z tą bombą?


Mógłbyś podesłać screeny z tej misji a dokładniej z tego miejsca bo szczerze nie pamiętam już jej a całą grę przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:17, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:czy da sie zrobić cos aby mieć więcej niż tych 7 saveó''w?? Bo dla mnie zwłaszcza
w długich misjach 7 to za mało...?

Chyba na najniższym poziomie trudności masz nieograniczoną liczbę. Inną możliwością jest przejście misji na poziomie "duch" czy jakoś tak i wtedy dostajesz +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie można dostać soundtrack do H2 ? Albo ktoś go ma i chce odsprzedać ?
Wujek google nic nie pokazuje (poza sklepami z USA itd), na allegro nie ma... smutno bo chciałem to mieć w swojej skromnej kolekcji muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli misję nr 7 (Tracking Hayamoto)?

Spoiler

Co to znaczy, że nie chce zjeść ryby? Bierzesz ją, kładziesz na talerz razem z nadajnikiem GPS i kierujesz się do wyjścia. W międzyczasie cel powinien dostać jadło i paść trupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 20:44, wojcio102 napisał:

Spoiler

Co to znaczy, że nie chce zjeść ryby? Bierzesz ją, kładziesz na talerz razem z nadajnikiem
GPS i kierujesz się do wyjścia. W międzyczasie cel powinien dostać jadło i paść trupem.



Znaczy to, że nie chce jej zjeść. Idę do wyjścia, czekam kilka minut i nic. Tak, kładę trucizne do tej, którą bierze ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować