Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 22:32, ShadowG napisał:

Kto się chce uczyć języków obcych, ten się uczy, a polskiej wersij nie ma:(

nie wiedzialem-może są jakieś patche-ja grałem w wersji angielskiej i nie zauważyłem by posługiwano się tam jakimś skomplikowanym językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:36, ShadowG napisał:

Bo język nie jest skomplikowany, ale jak ktoś nie zna. A poza tym jest parę zwrotów, które
ciężko zrozumieć.

mówi się trudno-problemy to ja miałem z angielskojęzyczną wersją lionheart ale to inna opowieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:52, paweusz napisał:

nie pamiętam co to była za misja-dawno w to grałem może jakbyś odświeżył mi pamięć...

to ta misja co trzeba wysadzić ścianę i uratować agenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. Nie miałem silent assassina, bo zrobiłem za dużo save''ów. Nie można wykorzystać tych dodatkowych, można wykorzystać tylko dwa. Zabicie agenta powoduje porażkę, ale trzeba trochę poczekać na napis. Dziwne byłoby gdyby nie powodowało, bo on pomaga nam w msij w Indiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem. Jak w misij" Hidden Valley" można ominąć kontrolę, w której sprawdzają zawartość przyczepy. Jak pierwszy raz przeszedłem tą misję to miałem status "thug", a chcę mieć silent assassin.
PS. Według mnie misje "Hidden Valley" i "At the gates" to najgorsze misje w całej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta misja z ciężarówkami żeczywiście jest najcięższa, niby mógłbym ją przejść bez problemu ale mam pare błędów w tej misji, które mi to utrudniają: raz to że 47 przycina mi się przy wejściu na ciężarówke i snajperzy mnie odrazu widzą (jest taki moment), a dwa to że te ciężarówki przejeżdzają tych pieprzonych ninja stających w tunelu i oczywiście alarmy się włączają, nie wiem, szukałem jakiegoś patcha co by to naprawiał ale nie byłowam tez się tak dzieje czy to tylko mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już taki błąd. Jak grałem w tą misję, to też zawsze któryś kretyn musiał wpaść pod ciężarówkę. Ale to nie zmienia faktu, że gra jest dobra (nawet bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:52, ShadowG napisał:

Mam jeszcze jeden problem. Jak w misij" Hidden Valley" można ominąć kontrolę, w której sprawdzają
zawartość przyczepy. Jak pierwszy raz przeszedłem tą misję to miałem status "thug", a chcę
mieć silent assassin.
PS. Według mnie misje "Hidden Valley" i "At the gates" to najgorsze misje w całej grze.

Zasuwaj na piechotę.Ja tak zrobiłem.Nie będzie żadnych problemowq przy kontroli.Zdejmuj wszystkich z kuszy.Jak ci sie poszczęści to może spadnie Ci z wieży snajperka po zabitym wrogu,z tłumikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:32, ShadowG napisał:

Kto się chce uczyć języków obcych, ten się uczy, a polskiej wersij nie ma:(

Nie gadaj że nie ma bo sam mam orginalną polską wersję.Żadnych patchów, nic , kupiłem i była po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:36, ciaputek napisał:

> Kto się chce uczyć języków obcych, ten się uczy, a polskiej wersij nie ma:(
Nie gadaj że nie ma bo sam mam orginalną polską wersję.Żadnych patchów, nic , kupiłem i była
po polsku

Gdzie kupiłeś i za ile?

PS. Nie, żebym ci nie wierzył, ale pokaż jeden screen z odprawy przed misją. Jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vobisie za 50 dych. Narazie screen''ów nie mogę pokazać bo gre pożyczyłem kumplowi.Ale mówie serio że ta gra jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem, ale w tych misjach mam tylko Professional. U mnie nie ma takich błędów. Snajperzy zauważają, ale wtedy wystarczy biec do innego drzewa. Raz zdarzyło się żeby ciężarówka przejechała ninję, ale tylko raz. Może masz jakąś starszą wersję. Ja mam 1.10 z CDA. Ale oczywiście są inne błędy. Wrogowie przechodzą przez zamknięte drzwi, a w tej ciężarówce, to nawet przeniknął do wagonu ( hehe, do połowy) i strzelał do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 11:27, ciaputek napisał:

W Vobisie za 50 dych. Narazie screen''ów nie mogę pokazać bo gre pożyczyłem kumplowi.Ale mówie
serio że ta gra jest po polsku.

To zobaczę, ale ja przeglądałem wiele sklepów internetowych i znalazłem tylko angielską wersję. W CDA też jest angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować